Рішення №174
11.06.2017
Рішення №176
11.06.2017
Показати всі

Рішення №175

УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

Дев’ята  сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

15.09.2016                               м.Перечин                                       №   175

 

Про  звіт директора  районного комунального

підприємства «Бюро технічної інвентаризації»

 Перечинської районної ради про

фінансово- господарську діяльність

 підприємства  за І півріччя 2016 року

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, розглянувши та обговоривши звіт директора  районного комунального підприємства «Бюро технічної інвентаризації» Перечинської районної ради про  фінансово- господарську діяльність  підприємства  за        І півріччя  2016 року Куцика В.О., районна рада вирішила:

  1. Звіт директора районного комунального підприємства «Бюро технічної інвентаризації» Перечинської районної ради про фінансово- господарську діяльність  підприємства  за І півріччя 2016 року Куцика В.О., взяти до відома  (додається).
  2. Матеріали щодо діяльності районного комунального підприємства «Бюро технічної інвентаризації» Перечинської районної ради за період керівництва   Куцика О. В. скерувати до  Ужгородської місцевої прокуратури для прийняття рішення  щодо  наявності  в діях останнього ознак  порушення норм чинного законодавства.
  3. Контроль за виконанням даного рішення  покласти  на заступника    голови районної ради  Петрішко М.М.  та постійну комісію районної ради з

питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів,                                                                                    контролю за проведенням приватизації , інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

        Голова ради                                                      М.І.Ласкін

Comments are closed.

Перейти до вмісту