Рішення №173
11.06.2017
Рішення №175
11.06.2017
Показати всі

Рішення №174

    УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

Дев’ята  сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

15.09.2016                               м.Перечин                                       №   174

 

 Про підготовку бюджетних установ

району  до осінньо-зимового  періоду

 2016-2017 років

 

           Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши та обговоривши інформацію  начальника відділу інфраструктури, житлово-комунального господарста та будівництва районної державної адміністрації Легеза І.І. «Про підготовку бюджетних установ району до осінньо-зимового періоду 2016-2017 років»,  районна рада вирішила:

  1. Інформацію начальника відділу інфраструктури, житлово-комунального господарста та будівництва райдержадміністрації Легеза І.І. «Про підготовку бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років»,   взяти  до відома (додається).
  2. З метою забезпечення безперебійної роботи бюджетних   установ району в осінньо-зимовий   період   2016-2017  років    районній державній адміністрації (Олефір В.І.)   звернути особливу увагу на готовність котелень, систем тепло-водопостачання, водовідведення та утеплення приміщень, економію енергоресурсів.
  3. 3. Контроль за виконанням цього рішення  покласти на першого  заступника голови районної державної адміністрації  Ладомиряк М.П.   та   постійну комісію районної ради  з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров’я,  культури, молоді  і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації (Шеян Ю.Ю.)

 

 

    Голова ради                                                                         М.І.Ласкін

 

 

 

 

ДОВІДКА

Про підготовку бюджетних установ району до роботи  в осінньо – зимовий період 2016-2017 років

 

Підготовка установ та організацій бюджетної сфери Перечинського району до роботи в осінньо-зимовий період проходить відповідно до розроблених заходів на виконання  розпорядження  голови райдержадміністрації  від  20.05.2016  року №179

Житлово-комунальне господарство Перечинського району становить:

– 44 багатоквартирні будинки; опалення яких є автономним та індивідуальним  в даний час проходить повірка димо – вентеляційних каналів та одержання актів про готовність до опалювального сезону.

Система водопостачання протяжність якої становить 9,0 км (аварійність якої становила 4,3 км) на протязі 2016 року замінено на новий трубопровід 1,2 км;

Водозабір становить 7 свердловин на яких проведено профілактичний ремонт

Протяжність каналізаційної мережі – 6,9 км .(2,1 км аварійні) ; 2 станції КНС та ОНС потребують капітального ремонту.

Відділ охорони здоровя:

Відділ охорони здоров’я нараховує 22 заклади. Проведено  поточні ремонти приміщень. Зроблено  ремонт грубок. приведено в належний стан приміщень, подвір’я, проведено профілактичний ремонт 4 котелень. Котельні Порошківської та Турицької АЗПСМ працюють на дровах – готові до роботи. 2 котельні ЦРЛ працюють на природному газі на яких проведено профілактичні ремонти, в даний час проводяться роботи по ремонту газотехнічтого  обладнання.  Потреба дров становить 317,6 куб.м на даний час завезено 157,7 куб.м  ,що становить-49,6 відсотків.

Відділ культури:

Відділ культури нараховує: районний будинок культури, 21бібліотечну установу, 2 дитячі музичні  школи, етнографічний музей, районний будинок культури. В сіх вище названих установах проведено  профілактичні ремонти.  Котельні районного будинку культури, Перечинської районної бібліотеки та Перечинської дитячої музичної школи опалюються природним газом в яких проведено профілактичні ремонти . Вданий час проходять роботи по ремонту газотехнічного  обладнання. Проведено ремонт грубок. При потребі 95 м. куб дров  завезено 31,4.м. куб.,щ о становить 33,1 відсотків.

                                        Відділ освіти, молоді та спорту:

У відділі освіти молоді та спорту нараховується  25 шкіл .  В яких  проведено потокові ремонти  класних приміщень ,спортивних залів, коридорів, внутрішніх вбиралень. Приведено в належний стан подвір’я , спортивні майданчики, огорожі. В відділі нараховується 14 котелень, три з яких опалюються газом: Перечинська ЗОШ І-ІІІст., Сімерська ЗОШ І-ІІст. та Зарічівська ЗОШ І-ІІст., разом з ДНЗ. В даний час проходять роботи по переведенню котельні Сімерської ЗОШ  І-ІІ ст. на альтернативні види палива. На інших котельнях проводяться профілактичні роботи. Станом на 6.09.2016 року завезено 910.8 куб.м дров , що становить  62 відсотки та вугілля 142,7 тони, що становить 122,0 відсотки.

 

 

Начальник відділу інфраструктури,

житлово –комунального господарства та будівництва                       І.Легеза

Comments are closed.

Перейти до вмісту