Рішення №163
11.06.2017
Рішення №165
11.06.2017
Показати всі

Рішення №164

    УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

 Восьма  сесія  УІІ скликання

(позачергова)

 

РІШЕННЯ

 

14.07.2016                               м.Перечин                                       №  164

 

Про створення Тур`я-Реметівського

освітнього округу  з визначенням

опорного закладу – загальноосвітня

школа І-ІІІ ступенїв с.Тур»я-Ремета.

 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 777 «Про затвердження Положення про освітній округ», листів Міністерства освіти і науки  України від 28.01.2016 № 1/10-251 та від 23.02.2016 № 1/9-94 щодо дорожньої карти створення опорних шкіл, з метою забезпечення належних умов для рівного доступу громадян до якісної освіти, підвищення ефективності заходів щодо розвитку освітньої галузі району, районна рада вирішила:

 

  1. Створити Тур`я – Реметівський освітній округ.
  2. Затвердити Положення про Тур`я –Реметівський освітній округ.
  3. У Тур`я – Реметівському освітньому окрузі визначити опорним закладом загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів с. Тур`я-Ремета Перечинського району Закарпатської області з філіями (додаток 1).
  4. Звернутися до органів місцевого самоврядування (Тур`я-Реметівська, Тур`я- Пасіцька, Вільшинківська, Турицька, Туричківська сільські ради) щодо надання згоди на реорганізацію освітніх закладів, які знаходяться на їх території та прийняття відповідних рішень.
  5. 5. Реорганізацію загальноосвітніх навчальних закладів провести у визначені терміни (додаток 1) .
  6. Відділу освіти, молоді та спорту Перечинської районної державної адміністрації (Цапик В.Й.) вжити необхідних заходів, пов’язаних зі створенням освітнього округу в порядку, визначеному чинним законодавством України.
  7. Відділу освіти, молоді та спорту Перечинської районної державної адміністрації (Цапик В.Й.) провести конкурс на посаду директора опорного закладу та подати кандидатуру на розгляд сесії районної ради.
  8. Відділу освіти, молоді та спорту Перечинської районної державної адміністрації (Цапик В.Й.) організувати та провести інформаційне висвітлення даного питання.
  9. Рішення набирає чинності з дня прийняття та підлягає оприлюдненню на офіційному веб-сайті Перечинської районної ради. Організацію виконання цього рішення покласти на начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Цапика Владислава Йосиповича.
  10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Чомоляк М.І., начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Цапика В.Й. та постійну комісію районної ради з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації (Шеян Ю.Ю.).

 

 

 

Голова   ради                                                                       М.І. Ласкін

Comments are closed.

Перейти до вмісту