Рішення №160
11.06.2017
Рішення №162
11.06.2017
Показати всі

Рішення №161

УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

Сьома  сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

30.06.2016                               м.Перечин                                       №   161

 

Про створення Тур`я-Реметівського                                                                  освітнього округу  з визначенням опорного

закладу –  Тур`я -Реметівська  

загальноосвітня  школа  І-ІІІ ступенів

 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 777 «Про затвердження Положення про освітній округ», листів Міністерства освіти і науки  України від 28.01.2016 № 1/10-251 та від 23.02.2016 № 1/9-94 щодо дорожньої карти створення опорних шкіл, з метою забезпечення належних умов для рівного доступу громадян до якісної освіти, підвищення ефективності заходів щодо розвитку освітньої галузі району, враховуючи пропозицію депутата районної ради Белей Г.С. щодо додаткового вивчення даного питання  районна рада вирішила:

 

  1. Утворити спільну комісію районної державної адміністрації та районної ради по вивченню питання щодо створення Тур’я-Реметівського освітнього округу з визначенням опорного закладу – Тур’я-Реметівська загальноосвітня  школа  І-ІІІ ступенів в с. Тур’я-Ремета Перечинського району Закарпатської області з філіями.
  2. Комісії підготувати пропозиції з даного питання та подати в районну державну адміністрацію і районну раду до 12 липня 2016 року.
  3. Питання щодо створення Тур’я-Реметівського освітнього округу  з визначенням опорного закладу – Тур’я-Реметівська загальноосвітня   школа  І-ІІІ ступенів в с. Тур’я-Ремета  Перечинського району  Закарпатської області з філіями винести на розгляд чергової сесії районної ради.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Чомоляк М.І., начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Цапика В.Й. та постійну комісію районної ради з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації (Шеян Ю.Ю.).

 

 

Голова ради                                                                               М.І.Ласкін

Comments are closed.

Перейти до вмісту