Рішення №154
11.06.2017
Рішення №156
11.06.2017
Показати всі

Рішення №155

УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

Сьома  сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

30.06.2016                               м.Перечин                                       №   155

 

Про  передачу   в       оренду                                                                                             комунального майна

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 9 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, розглянувши заяву фізичної особи-підприємця Янкович Наталії Михайлівни від 05 квітня 2016 року про надання в оренду складських приміщень комунального спеціалізованого підприємства-видавництва “ТУРпрес” загальною площею 436,3 м.кв., на виконання розпорядження голови районної ради від 25 квітня 2016 року №18/01-05 “Про питання оренди складських приміщень комунального спеціалізованого підприємства-видавництва “ТУРпрес” та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

  1. Затвердити висновок про вартість майна – складських приміщень комунального спеціалізованого підприємства-видавництва “ТУРпрес” загальною площею 436,3 м.кв., а саме: склади поз.№5, 6, 7, 8, 9, 10 (літ.В), склади – поз.№3, 4 (літ.Б), навіси – поз.№11, 12 (літ.Г), що знаходяться за адресою м.Перечин, вул.Ужгородська (Жовтнева), 93 в сумі 252618,00 гривень, визначену за результатами проведеної незалежної оцінки (висновок про вартість майна додається).
  2. Надати в оренду фізичній особі-підприємцю Янкович Наталії Михайлівні, місце проживання (податкова адреса): м.Перечин, вул. Партизанська, 28 складські приміщення комунального спеціалізованого підприємства-видавництва “ТУРпрес” загальною площею 436,3 м.кв., а саме: склади поз.№5, 6, 7, 8, 9, 10 (літ.В), склади – поз.№3, 4 (літ.Б), навіси – поз.№11, 12 (літ.Г), що знаходяться за адресою м.Перечин, вул.Ужгородська (Жовтнева), 93 для розміщення складів строком на 2 роки з можливістю продовження договору оренди на такий же термін.
  3. Відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради (Луцяк В.І.) підготувати до укладення з орендарем договору оренди майна комунальної власності згідно прийнятого рішення.
  4. Уповноважити голову районної ради Ласкіна М.І. на підписання з орендарем, зазначеним у пункті 2 даного рішення договору оренди майна комунальної власності.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

 

 

Голова ради                                                                               М.І.Ласкін

Comments are closed.

Перейти до вмісту