Рішення №153
11.06.2017
Рішення №155
11.06.2017
Показати всі

Рішення №154

УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

Сьома  сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

30.06.2016                               м.Перечин                                       №   154

 

Про передачу в оренду приміщень

Ужгородському місцевому центру з

надання  безоплатної  вторинної

правової допомоги

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши лист Ужгородського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги від 15 квітня 2016 року №92, лист Закарпатського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги від 13 травня 2016 року №160 та  на підставі  висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики, районна рада вирішила:

  1. Надати в оренду Ужгородському місцевому центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги приміщення №17 (літ.А, 1 поверх) та приміщення №7 (літ.А, 2 поверх) загальною площею 25,2 м.кв., що знаходяться в будівлі за адресою м.Перечин, пл.Народна, 16 для розміщення бюро правової допомоги строком на 2 роки 11 місяців.
  2. Відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради (Луцяк В.І.) підготувати до укладання з орендарем договір оренди майна комунальної власності згідно прийнятого рішення.
  3. Уповноважити голову районної ради Ласкіна М.І. на підписання з орендарем, зазначеним у пункті 1 даного рішення договору оренди майна комунальної власності згідно прийнятого рішення.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

 

 

Голова ради                                                                                  М.І.Ласкін

Comments are closed.

Перейти до вмісту