Рішення №150
11.06.2017
Рішення №152
11.06.2017
Показати всі

Рішення №151

УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

Сьома  сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

30.06.2016                               м.Перечин                                       №   151

 

Про вилучення з оперативного управління                                                 Головного територіального управління                                                   юстиції   у Закарпатській області                                                       приміщень комунальної  власності                                                                                                 

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 137 Господарського кодексу України, договору на закріплення майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району на праві оперативного управління від 23.11.2011 року, розглянувши лист Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області від 16 травня 2016 року №566/01-8/16 та на підставі висновку постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики, районна рада вирішила:

  1. Вилучити з оперативного управління Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області приміщення загальною площею 82,8 кв., позначені в інвентарній справі за №1, №2, №3, №4, №5 та №6 (літ.АА’), що знаходяться за адресою м.Перечин, вул.Жовтнева, 43.
  2. Відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради (Луцяк В.І.) внести відповідні зміни до договору на закріплення майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району від 23.11.2011 року, укладеного між Перечинською районною радою та Головним територіальним управлінням юстиції у Закарпатській області шляхом укладення додаткової угоди з урахуванням прийнятого рішення.
  3. Уповноважити голову районної ради Ласкіна М.І. на підписання додаткової угоди до договору  на закріплення майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району від 23.11.2011 року, укладеного між Перечинською районною радою та Головним територіальним управлінням юстиції у Закарпатській області.
  4. 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та  постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

 

 

Голова ради                                                                               М.І.Ласкін

Comments are closed.

Перейти до вмісту