Рішення №149
11.06.2017
Рішення №151
11.06.2017
Показати всі

Рішення №150

    УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

Сьома  сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

30.06.2016                               м.Перечин                                       №   150

 

Про реформування друкованого                                                                         засобу масової інформації та редакції                                                  комунального підприємства                                                                          Редакція  Перечинської районної газети                                                      Народне слово, співзасновником  якого                                                                 є Перечинська районна рада

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, частини 3 статі 4 Закону України “Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації”, статей 8; 20; 21; 22 Закону України “Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні”, керуючись Цивільним та Господарським Кодексами України, беручи до уваги рішення зборів трудового колективу комунального підприємства  «Редакція Перечинської районної газети “Народне слово” (протокол №1 від 22.03.2016 року) стосовно способу реформування та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

  1. Вийти зі складу співзасновників друкованого засобу масової інформації  комунального підприємства  “Редакція Перечинської районної газети “Народне слово” з перетворенням редакції членами її трудового колективу у суб’єкт господарювання із збереженням назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової  інформації.
  2. Прийняте рішення надіслати Державному комітету телебачення і радіомовлення України для внесення до Зведеного переліку об’єктів реформування, Міністерству юстиції України та трудовому колективу редакції.
  3. Виконання функцій комісії з перетворення редакції КП “Редакція Перечинської районної газети “Народне слово” покласти на керівника зазначеного комунального підприємства. Виконання функцій комісії з перетворення редакції розпочати після включення її до переліку друкованих засобів масової інформації та редакцій, що підлягають реформуванню на першому етапі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України або з 1 січня 2017 року.
  4. Керівнику КП “Редакція Перечинської районної газети “Народне слово”:

4.1. Після включення редакції до переліку друкованих засобів масової інформації та редакцій, що підлягають реформуванню на першому етапі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України або 1 січня 2017 року провести процедуру реорганізації шляхом перетворення редакції з дотриманням вимог законодавства України.

4.2. У встановлений строк з дня прийняття рішення повідомити державного реєстратора про реорганізацію юридичної особи шляхом їх перетворення та в подальшому подати в установленому законодавством порядку необхідні документи для внесення до єдиного державного реєстру відповідних записів. Встановити, що строк для заявлення кредиторських вимог становить два місяці з дня прийняття цього рішення.

4.3. Після державної реєстрації та внесення до єдиного державного реєстру відповідних записів про перетворення редакції подати заяву про перереєстрацію друкованого засобу масової інформації в порядку, визначеному Законом України “Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні”.

4.4. Після державної реєстрації та внесення до єдиного державного реєстру відповідних записів про перетворення редакції укласти договір на висвітлення діяльності місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у реформованому друкованому засобі масової інформації.

4.5. При наявності фінансової заборгованості співзасновника перед редакцією друкованого засобу масової інформації, подати на затвердження сесії районної ради пропозиції для виконання зобов’язань щодо сплати такої заборгованості із податків та обов’язкових платежів, заробітної плати та інших фінансових зобов’язань редакції відповідно до законодавства.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).
  2. Опублікувати це рішення у місячний строк з дня його прийняття у районній газеті “Народне слово”.

 

Голова ради                                                                               М.І.Ласкін

Comments are closed.

Перейти до вмісту