Рішення №14
08.06.2017
Рішення №16
08.06.2017
Показати всі

Рішення №15

  УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

 Друга сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

24.12.2015                              м.Перечин                                            № 15

 

 

Про хід виконання Програми

забезпечення дітей-інвалідів району

життєво необхідними медичними

препаратами та виробами

медичного призначення на

2013-2017 роки»  

 

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши та обговоривши інформацію  головного лікаря Перечинської центральної районної лікарні Данилаш В.В. «Про хід виконання Програми  забезпечення дітей-інвалідів району життєво необхідними медичними препаратами та виробами медичного призначення на 2013-2017 роки», районна рада вирішила:

 

1.Інформацію  головного лікаря Перечинської центральної районної лікарні  Данилаш В.В. «Про хід виконання Програми  забезпечення дітей-інвалідів району життєво необхідними медичними препаратами та виробами медичного призначення на 2013-2017 роки»  прийняти до уваги.

2.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Чомоляк М.І. та постійні комісії районної ради: з питань духовного розвитку, освіти, охорони  здоров’я, культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації  (Шеян Ю.Ю.);   з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

 

 

 

Голова ради                                                                                       М.І.Ласкін 

Comments are closed.

Перейти до вмісту