Рішення №146
11.06.2017
Рішення №148
11.06.2017
Показати всі

Рішення №147

    УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

Сьома  сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

30.06.2016                               м.Перечин                                       №   147

 

Про  Районну    програму забезпечення                                                                 жителів району,     які страждають на     рідкісні                                                    (орфанні)         захворювання,   лікарськими      засобами                                                    та відповідними харчовими    продуктами                                                                 для         спеціального      дієтичного         споживання                                                                  на 2016 – 2020 роки

Відповідно до  статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   статті 53 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я»,   Постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року №160 «Про затвердження Порядку забезпечення громадян, які страждають на рідкісні(орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання», з метою здійснення заходів щодо забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання, що закуповуються за рахунок коштів місцевого бюджету,   районна рада вирішила:

 

1.Затвердити Районну програму забезпечення жителів району, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання на 2016 – 2020 роки (далі- Програма), що додається .

  1.     Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Керецман Л.В.) передбачити  асигнування на  фінансування  Програми.
  2. Районній державній адміністрації (Олефір В.І.) про хід виконання Програми інформувати районну раду щорічно до 20 січня протягом дії Програми.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Чомоляк М.І. та  постійну комісію районної ради з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров”я, культури, молоді і спорту, зв”язків з громадськістю, туризму та рекреації (Шеян Ю.Ю.)

 

 

Голова ради                                                                               М.І.Ласкін

Comments are closed.

Перейти до вмісту