Рішення №140
11.06.2017
Рішення №142
11.06.2017
Показати всі

Рішення №141

    УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

Сьома  сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

30.06.2016                               м.Перечин                                       №   141

 

Про хід виконання районної                                                                                Програми функціонування                                                                                          та розвитку Центру надання                                                                       адміністративних послуг при                                                                          Перечинській районній державній                                                                     адміністрації на 2015- 2016 роки

 

Відповідно до статті 43 Закону України “ Про місцеве самоврядування  в Україні”, заслухавши та обговоривши інформацію керівника Центру надання  адміністративних послуг при Перечинській районній державній адміністрації Мацо І.І. “Про хід виконання Програми функціонування та розвитку Центру надання адміністративних послуг при Перечинській районній державній адміністрації на 2015- 2016 роки”, затвердженої рішенням районної ради від 04.12.2014 № 451, районна рада вирішила:

  1. Інформацію керівника Центру надання адміністративних послуг при Перечинській районній державній адміністрації Мацо І.І. “Про хід виконання Програми функціонування та розвитку Центру надання адміністративних послуг при Перечинській районній державній адміністрації на 2015- 2016 роки”, затвердженої рішенням районної ради від 04.12.2014 № 451, взяти до відома ( додається).
  2. Рекомендувати керівнику Центру надання адміністративних послуг при Перечинській районній державній адміністрації  Мацо І.І.  і надалі забезпечувати   якісне надання адміністративних послуг у найкоротші строки та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень, шляхом взаємодії адміністраторів із суб’єктами надання адміністративних послуг.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову районної державної адміністрації  Олефіра В.І. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

 

Голова ради                                                                               М.І.Ласкін

Comments are closed.

Перейти до вмісту