Рішення №222
11.06.2017
Рішення №138
11.06.2017
Показати всі

Рішення №137

    УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

Сьома  сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

30.06.2016                               м.Перечин                                       №   137

 

Про стан ведення     лісового    господарства                                                                      у  лісах  постійних        користувачів     та                                                          перспектива       розвитку   лісового    господарства                                                         в районі

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши та обговоривши інформацію   директора державного підприємства «Перечинський лісгосп»  Кополовець Я.М. та заступника  начальника Ужгородського  військового  лісництва Хоміна І.М.. «Про стан ведення лісового господарства у лісах постійних користувачів та перспектива розвитку лісового господарства в районі» , районна рада вирішила:

 

1.Інформацію директора державного підприємства «Перечинське лісове господарство»  Кополовець Я.М. та заступника начальника Ужгородського військового лісництва Хоміна І.М. «Про стан ведення лісового господарства у лісах постійних користувачів та перспектива розвитку лісового господарства в районі», взяти до відома  (додається).

  1. Рекомендувати сільським та Перечинській міській радам розглянути на сесіях сільської та міської рад питання Про стан ведення лісового господарства  та перспектива розвитку на підвідомчій території.
  2. Рекомендувати лісокористувачам активізувати роботу щодо:

– капітальних ремонтів під’їздних та лісовозних доріг на території району;

– облаштування місць відпочинку та куріння в лісових масивах;

– охорони і захисту фауни та флори;

– проведення лісовідновлення.

4.Державному підприємству «Перечинське лісове господарство»  (Кополовець Я.М.) здійснити заходи щодо погашення заборгованості по податках.

  1. Рекомендувати лісокористувачам після закінчення робіт на лісосіці проводити огляд місць вирубки, складування, транспортування деревини комісією до складу якої включити сільських голів, районних депутатів обраних від населеного пункту та профільного заступника голови районної державної адміністрації .
  2. Рекомендувати лісокористувачам висвітлювати в газеті «Народне слово» плани рубок в районі та сплату податків в сільські та районний бюджети.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Ладомиряк М.П. та постійну комісію районної ради з питань соціального розвитку села, агропромислового комплексу, земельних і лісових ресурсів, екології, промисловості, будівництва, архітектури, паливно-енергетичного комплексу, соціальної інфраструктури (Цмур Ю.І.)

 

 

Голова ради                                                                               М.І.Ласкін

Comments are closed.

Перейти до вмісту