Рішення №121
11.06.2017
Рішення №123
11.06.2017
Показати всі

Рішення №122

УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

Пята  сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

31.03.2016                               м.Перечин                                       №  122

 

Про внесення змін до Програми

підвищення кваліфікації медичних

працівників та спеціалістів – службовців

лікувально-профілактичних закладів

району на 2014 – 2017 роки

 

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації  від 09.03.2016 №75 “Про внесення змін до структури районної державної адміністрації”, у зв’язку з перейменуванням «відділу охорони здоров’я Перечинської районної державної адміністрації» у «сектор охорони здоров’я Перечинської районної державної адміністрації», районна рада вирішила:

  1. Внести зміни до Програми підвищення кваліфікації медичних працівників та спеціалістів – службовців лікувально-профілактичних закладів району на 2014 – 2017 роки, затверджену рішенням районної ради від 26.12.13  №363, замінивши у тексті Програми, паспорті до Програми та додатку до Програми назву “відділ охорони здоров’я Перечинської районної державної адміністрації” на  слова “сектор охорони здоров’я Перечинської районної державної адміністрації”.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Чомоляк М.І. та постійні комісії районної ради: з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров”я, культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації (Шеян Ю.Ю.) та   з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів,  контролю за проведенням приватизації та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

 

 

Голова ради                                                                                           М.І.Ласкін

Comments are closed.

Перейти до вмісту