Рішення №119
11.06.2017
Рішення №121
11.06.2017
Показати всі

Рішення №120

УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

Пята  сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

31.03.2016                               м.Перечин                                       №   120

Про передачу майна

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 827 Цивільного кодексу України, статті 20 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, розглянувши заяву громадської організації “Спілка учасників АТО Перечинщини” від 16 лютого 2016 року, беручи до уваги лист комунального спеціалізованого підприємства-видавництва “ТУРпрес” від 23 березня 2016 року №18 та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

  1. Передати в безоплатне користування (позичку) громадській організації “Спілка учасників АТО Перечинщини” приміщення №1 та №7 (літ.А) другого поверху виробничого корпусу комунального спеціалізованого підприємства-видавництва “ТУРпрес” загальною площею 27,3 м.кв., що знаходяться за адресою м.Перечин,  вул.Жовтнева, 93 для здійснення статутних завдань організації, строком на 2 роки.
  2. Відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради (Луцяк В.І.) підготувати до укладення з громадською організацією “Спілка учасників АТО Перечинщини” договір безоплатного користування (позички) майном комунальної власності згідно прийнятого рішення.
  3. Уповноважити голову районної ради Ласкіна М.І. на підписання з користувачем, зазначеним в пункті 1 даного рішення договору користування майном комунальної власності.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                           М.І.Ласкін

Comments are closed.

Перейти до вмісту