Рішення №111
11.06.2017
Рішення №113
11.06.2017
Показати всі

Рішення №112

    УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

     Пята  сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

        31.03.2016                             м.Перечин                                    № 112                  

 

 

Про передачу об’єктів спільної

комунальної власності територіальних

громад сіл, міста Перечинського району

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, враховуючи рішення Перечинської міської ради від 25 лютого 2016 року №68 “Про звернення до районної ради про передачу комунального майна районної ради до міської комунальної власності” та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

  1. Передати із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району в комунальну власність територіальної громади міста Перечин такі об’єкти спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району:

– будівлі та споруди Перечинської ЗОШ I-III ступенів, що знаходяться за адресою м.Перечин, вул.Червоноармійська, 9;

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

 

 

Голова ради                                                                               М.І.Ласкін

Comments are closed.

Перейти до вмісту