Рішення №110
11.06.2017
Рішення №112
11.06.2017
Показати всі

Рішення №111

    УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

     Пята  сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

        31.03.2016                             м.Перечин                                     № 111                  

 

 

 

Про продовження терміну дії

договору оренди комунального майна

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 17 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, на підставі договору оренди №24 нерухомого майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району від 22 березня 2013 року, укладеного між Перечинською районною радою та фізичною особою-підприємцем Малеш М.В., розглянувши заяву фізичної особи-підприємця Малеш Марії Василівни від 15 березня 2016 року про продовження терміну дії договору оренди та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

  1. Продовжити термін дії договору оренди №24 нерухомого майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району від 22 березня 2013 року, укладеного між Перечинською районною радою та фізичною особою-підприємцем Малеш Марією Василівною по 31 травня 2016 року включно.
  2. Відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради (Луцяк В.І.) внести відповідні зміни до договору оренди шляхом укладення додаткової угоди до договору оренди в зв’язку з прийнятим рішенням.
  3. Уповноважити голову районної ради Ласкіна М.І. на підписання додаткової угоди до договору оренди майна комунальної власності.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

 

Голова ради                                                                                      М.І.Ласкін

Comments are closed.

Перейти до вмісту