Рішення №108
11.06.2017
Рішення №110
11.06.2017
Показати всі

Рішення №109

    УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

     Пята  сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

        31.03.2016                             м.Перечин                                № 109                 

 

 

Про надання дозволу на укладення

договорів оренди приміщення

спортивного залу Перечинської

дитячо-юнацької спортивної школи 

 

Відповідно до статей 43, 60  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України „Про оренду державного та комунального майна”, розглянувши клопотання відділу освіти, молоді та спорту Перечинської районної державної адміністрації від 12 лютого 2016 року №01-17/147 про надання дозволу на укладення у 2016 році договорів оренди приміщення спортивного залу Перечинської дитячо-юнацької спортивної школи у позаурочний час, з метою створення сприятливих умов для розвитку фізичної культури та спорту, районна рада вирішила:

1.Надати дозвіл відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації (Цапик В.Й.) на укладення у 2016 році договорів оренди приміщення спортивного залу Перечинської дитячо-юнацької спортивної школи загальною площею 65,4 м.кв., що знаходиться за адресою: м.Перечин, вул.Жовтнева, 110 у позаурочний час строком на 1 (один) рік.

  1. Відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації (Цапик В.Й.) забезпечити укладання договорів оренди відповідно до вимог чинного законодавства та надати копії договорів оренди відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

 

 

Голова ради                                                                                     М.І.Ласкін

Comments are closed.

Перейти до вмісту