Протокол поіменного голосування від 05.07.2018р.
05.07.2018
ПРОТОКОЛ засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики від 22.06.18р.
05.07.2018
Показати всі

Реорганізація первинної ланки медицини

 

05 липня  2018 року  депутати  районної ради   зібрались на позачергову двадцять шосту сесію районної ради щодо  вирішення першочергових заходів реформування галузі медицини в районі  під головуванням голови районної ради Михайла Ласкіна. На порядок денний було  внесено одне питання «Про комунальне некомерційне підприємство

«Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги»

Перечинської районної ради Закарпатської області, яке жваво обговорювалось  на      засіданні постійних депутатських комісій перед засіданням сесії.

На сесії було внесено пропозицію щодо включення до порядку денного сесії питання «Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж с.Дубриничі», що висловив депутат Василь Поприк, яка не знайшла підтримки у більшості депутатів .

По питанні порядку денного інформувала Інна Гавриляк, начальник відділу охорони здоров»я райдерж адміністрації та головний лікар  КП «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Юрій Малишко.

Депутати були одностайними в прийнятті  рішення  затвердили Статут, Передавальний акт  та Структуру комунального  некомерційного  підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області .

До обговорення питання порядку денного долучились депутати Олеся Баєва, Віталій Кравець,Іван Лоскій, Михайло Лабич та інші .

Голова ради  також довів до присутніх  звернення профспілки працівників охорони здоров»я району.  Начальник фінансового управління районної державної адміністрації  Любов Керецман    проінформувала присутніх який стан  фінансування медичної галузі в районі та  потреби у фінансуванні  в цьому році  також повідомила, що поступила  медична субвенція з державного бюджету на первинну  медичну допомогу населенню, що надається центрами первинної медичної допомоги в сумі 1295200 грн.

Comments are closed.

Перейти до вмісту