ПРОТОКОЛ засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики
13.12.2019
Шановні судді та працівники суду району!
13.12.2019
Показати всі

   Районний бюджет прийнято


           В районній ради відбулася чергова тридцять  сьома сесія Перечинської районної ради сьомого скликання, під головуванням  голови районної ради Михайла Ласкіна. На сесію були  запрошені та присутні: заступник голови обласної ради ,  обласний депутат Петро Грицик,  голова районної державної адміністрації Мар»яна Ладомиряк, начальники відділів і управлінь райдержадміністрації, сільські голови району. Перед початком роботи сесії головуючий привітав   з Днем місцевого самоврядування та  з днем народження депутатів, які відзначали у міжсесійний період.

З нагоди нещодавнього святкування Дня місцевого самоврядування в Україні, за сумлінну роботу та зразкове виконання депутатських повноважень було урочисто відзначено  депутатів місцевих рад та  працівників  органів місцевого самоврядування грамоти  обласної  ради ,  грамотами районної ради та подяками  райдержадміністрації , які вручив заступник голови обласної ради  Петро Грицик   , голова районної ради Михайло Ласкін та голова райдержадміністрації Мар»яна Ладомиряк.

До початку роботи сесії депутатам та присутнім  було  представлено інформацію  Ужгородської  місцевої прокуратури про роботу   Перечинського відділення за 11 місяців. Головуючий  поінформував депутатів про результати депутатського запиту Булака Ю.В.  щодо ремонту дороги    та  відповідь на звернення депутатів щодо  проведення ремонту відрізка дороги  Перечин-Свалява (Оленівський перевал).

Після затвердження порядку денного,   було включено ще додатково 5 питань з голосу, що потребували розгляду.     Так, в  ході роботи, депутати заслухали звіт голови районної ради Ласкіна М.І., Інформацію про   роботу Перечинського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) , звіт директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Перечинської районної ради Закарпатської області про діяльність за 2019 рік та заслухано інформації про хід виконання Програми «Турбота» щодо посилення  соціального захисту громадян на 2017-2020 роки, Програми розвитку пауерліфтингу Перечинського району на 2016-2020 роки, Програми забезпечення реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення в Перечинському районі на 2016-2020 роки. Затверджено  вісім галузевих Програм на 2020-2022 роки та  внесено зміни до  п»яти раніш прийнятих   Програм.

   Світлана Гапак  в.о. начальника фінансового управління районної державної адміністрації  представила проект  районного бюджету  на 2020 рік, рішення з цього питання   прийнято одноголосно .

Внесено зміни до  рішення районної ради від 20 грудня 2018 року №526   “Про районний бюджет на 2019 рік”  в частині        зміни до  дохідної частини районного бюджету у сумі 312200 грн. – дотація з місцевого бюджету за рахунок стабілізаційної дотації з державного бюджету та здійснено розподіл по низовим бюджетам, додатковий обсяг субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров‘я за рахунок коштів медичної субвенції в сумі 1766800 грн.

Увазі присутніх було представлено план роботи районної ради на 2020 рік, затверджено список присяжних Перечинського районного суду, питання комунальної власності та інші.

В результаті обговорення, з усіх питань було прийнято відповідні рішення.

Відповідно до чинного законодавства усі результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному веб-сайті районної ради.

 

 

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту