Результати поіменного голосування від 21.12.2017року
Шановні працівники архівних установ!

Районна рада прийняла бюджет району на 2018 рік та ряд важливих рішень

У четверг, 21 грудня цього року, під головуванням голови районної ради Михайла Ласкіна,  в залі засідань, відбулася 22 сесія районної ради, на якій було розглянуто 20 питань, котрі перед сесією депутати детально обговорили на засіданнях постійних комісій.Зокрема, прийнято районний бюджет на 2018 рік, затверджено Програму економічного і соціального розвитку Перечинського району на 2018 рік ;  план роботи районної ради на 2018 рік,   структуру і чисельність виконавчого апарату районної ради, кошторис видатків виконавчого апарату   на 2018 рік; питання про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Перечинської районної ради Закарпатської області; заслухано інформацію щодо результатів діяльності Ужгородської місцевої прокуратури на території району.  У порядку денному  значились і ряд питань стосовно: внесення змін до діючих  програм та затвердження нових, надання в оренду приміщень комунальної власності, надання дозволу на списання основних засобів  та інші. В   роботі сесії взяли участь 31 депутат із 34 обраних, голова райдержадміністрації Віктор Олефір, його заступники,  керівники відділів, структурних підрозділів та управлінь  району, представники правоохоронних органів, сільські та міський голови .   Предметом уважного й детального депутатського аналізу стали всі проекти рішень. Виступаючи перед депутатським корпусом району, начальник фінансового управління райдержадміністрації Любов Керецман  доповіла, що пропонується затвердити загальний обсяг доходів районного бюджету на 2018рік у сумі 231130700 грн., в тому числі доходи загального фонду районного бюджету – 230304400 грн.,  доходи спеціального фонду районного бюджету 826300грн., які повністю збалансовані за соціальними видатками та забезпечуватимуть діяльність  життєво важливих сфер.  У ході дискусій, що відбувалися під час роботи сесії, депутатами було висловлено чимало слушних пропозицій, зауважень та доповнень до пропонованих  проектів рішень, які були узагальнені та включені при прийнятті остаточних рішень районної ради , важливих для життєдіяльності  району  . На завершення, депутати виважено  підвели  підсумки, прийняли рішення стосовно  питань порядку денного  й затвердили основний економічний документ, яким буде жити район у поточному році. На завершення, голова районної ради Михайло Ласкін подякував депутатам за плідну і конструктивну роботу та участь у сесії.