Протокол №31 засідання сесії від 20 грудня 2018р.
27.12.2018
ПРОТОКОЛ засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики
27.12.2018

Прийміть щирі вітання із самими довгоочікуваними і світлими святами- Новим роком та Різдвом Христовим!

Дорогі  краяни!

Прийміть щирі вітання  із самими довгоочікуваними  і світлими святами-

Новим  роком та Різдвом Христовим!

Ми зустрічаємо 2019  рік з надією на кращі часи, з вірою у щасливе майбутнє. Сподіваємось, що Новий рік буде благодатним для України і для кожного з нас, принесе стабільність і впевненість у завтрашньому дні. Нехай чарівні  дзвони і різдвяні колядки наповнять вашу оселю сміхом і радістю, принесуть усім мир, добро і злагоду. Нехай кожен день у новому році додає сили, натхнення та оптимізму, повниться цікавими справами, надихає на нові звершення, приносить щедрий достаток та добробут.

Благополуччя Вам, міцного здоров’я, щедрої  долі,  довгих літ життя.

Веселих Вам свят і щасливого Нового року!

З повагою,

голова районної ради                                       Михайло Ласкін