ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ ОСВІТЯН РАЙОНУ
29.08.2017
ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ
31.08.2017
Показати всі

Шановні вчителі! Дорогі учні, студенти, батьки!

Шановні вчителі!  Дорогі учні, студенти, батьки!

Перший день завжди особливий, адже попереду важливий період – час навчання. А здобуті в школі знання – це той компас, який допоможе орієнтуватися в океані життя. Тож сьогодні, 1 вересня , сердечно вітаємо вас із початком нового навчального року!

Цього дня вперше сядуть за парти і помандрують в країну знань майже тисячу маленьких школярів. Віднині для них багато чого буде вперше: перший дзвоник, перший шкільний підручник, перший учитель. Бажаю їм бути допитливими, активними і не боятися труднощів.

А ось для одинадцятикласників свято знань сповнене теплого cуму, адже воно буде останнім у рідній школі. Цьогорічний перший дзвоник сповістить вам, дорогі випускники, про початок фінішної прямої, яку ви маєте пройти з продовження навчання у вищій школі. Бажаємо вам жаги ставати ще кращими, сильнішими та успішними людьми.

Щиро вітаємо студентів, для яких сьогодні також починається новий навчальний рік. Від вашої небайдужої життєвої позиції великою мірою залежить майбутнє нашої країни. Тож бажаємо вам мудрості та віри у власні сили.

А вірним другом і порадником, мудрим наставником та помічником протягом усього навчання, звичайно, є педагог! Тож зичимо вам натхненням, творчої наснаги та нових здобутків на педагогічній ниві.

Бажаємо усім на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.

 

З повагою

  голова  ради                                                                         Михайло Ласкін

 голова державної адміністрації                                 Віктор Олефір

Comments are closed.

Перейти до вмісту