Про районний бюджет на 2018 рік
27.12.2017
Протокол № 23 засідання сесії
28.12.2017

Привітання голови районної ради з Новорічно-різдвяними святами

Шановні жителі району!

Ось і завершується 2017 рік. Ми знову перегортаємо ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. Дозвольте мені особисто та від імені депутатського корпусу Перечинської районної ради привітати вас з наступаючим  Новим роком та світлим святом Різдва Христового!

Хай рік прийдешній додасть усім нам нових сил, принесе нові сподівання та втілення заповітного. Хай множаться сімейним щастям, щирою любов’ю, гараздами та достатком ваші оселі.

Нехай чарівність новорічної ночі, тайна коляди та божественні миттєвості Різдва дарують Вам життєву силу і натхнення на добрі справи, здійснення усіх задумів та сподівань, професійних досягнень та творчих здобутків.

Нехай наступний, 2018 рік, буде стабільним та успішним, доля завжди буде прихильною до Вас і Ваших родин, а цілюще Господнє благословення обдаровує щастям і усілякими земними радощами.

З Новим роком! З пресвітлим Різдвом Христовим!