Шановні працівники органів прокуратури!
30.11.2018
Презентовано ґендерну стратегію системи безоплатної правової допомоги
03.12.2018
Показати всі

Привітання

 

Щороку 3 грудня разом зі світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Цей день покликаний, щоб ми уважніше придивилися до тих, хто живе з нами поруч, і простягли руку тому, хто потребує допомоги.

Своїми успіхами у спорті, науці, громадському житті люди з фізичними обмеженнями постійно доводять, що завдяки силі духу і цілеспрямованості можна досягти таких висот, які й здоровій людині не завжди під силу. Разом з тим, як ніхто інший, ці люди потребують підтримки та заохочення, бо їхнє життя – це щоденна боротьба. Я вдячний всім, хто опікується інвалідами, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги – це справжній вияв людяності та любові до ближнього. Нехай ваша щоденна турбота допомагає цим вразливим, але в той же час, таким сильним людям, забувати про труднощі та зберігати радість життя, а їх серця наповнює теплотою і впевненістю у завтрашньому дні.

Бажаю міцності духу, оптимізму, здоров’я, миру, а всім нам – душевної щедрості та милосердя, які втілилися б у добрі справи.

 

З.повагою,

Голова ради                                 Михайло Ласкін

Comments are closed.

Перейти до вмісту