Рішення 27 сесії сільської ради від 24.12.2019 р. № 615
26.12.2019
Звіт про надходження запитів на інформацію та надання інформації, що надійшли у період з 01 жовтня  по 31 грудня 2019 року
02.01.2020

Привітання з Новим роком і Різдвом Христовим!

Шановні жителі  та гості  Перечинщини!

Щиро вітаю Вас з Новим роком і Різдвом Христовим!

На порозі 2020 рік. Сподіваюся, що він буде благодатним для України, для кожного з нас, принесе благополуччя й впевненість у завтрашньому дні. Нехай незмінні духовні цінності нашого народу – мудрість, поміркованість, оптимізм та працьовитість – стануть запорукою того, що ми гідно подолаємо всі труднощі й негаразди.

Нехай чарівність новорічної ночі, таїнство коляди та божественні миттєвості Різдва дарують Вам життєву силу і натхнення на добрі справи, здійснення усіх задумів та сподівань, професійних досягнень та творчих здобутків.

Нехай прийдешній рік виправдає всі Ваші самі добрі надії і сподівання, принесе достаток і добробут Вашим сім’ям. Нехай панують у Ваших домівках мир, взаєморозуміння і любов. Щастя Вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань.

З повагою,

Голова ради                    Михайло Ласкін