Про затвердження середньозаготівельних ціни на другорядні лісові матеріали у 2020 році
Протокол поіменного голосування від 01 жовтня 2020 року
01.10.2020

Привітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек!

Шановні бібліотекарі району!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури. З давніх часів бібліотеки були храмами книги, збирачами історичної і культурної спадщини, а їх працівники – лікарями людських душ. З книгою пов’язане все наше життя. З книгою ми вчимося, працюємо, відпочиваємо.

Професія бібліотекаря надзвичайно важлива. Адже, від Вашої праці залежить інтелектуальне майбутнє нашої держави та її успішний розвиток.

У день Вашого професійного свята, дозвольте побажати Вам міцного здоров’я, довголіття, щастя, добра, творчої наснаги і нових успіхів та звершень у Вашій благородній просвітницькій справі.

голова ради                                            Михайло  Ласкін