Відомості про кількість запитів на публічну інформацію у період з 01  липня  по  30 вересня   2020 року
07.10.2020
Протокол засідання сорок шостої сесії районної ради
07.10.2020

Привітання з днем юриста України!

Шановні служителі закону! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. Юристи і правознавці, покликані суспільством для вирішення питання дотримання порядку в державі, благополуччя, прав і свобод людини, щоденно стикаючись з найрізноманітнішими проблемами, твердо стоять на позиціях підвищення правової культури українських громадян різних верств населення.
Прийміть слова глибокої вдячності за високий професіоналізм, активну участь у поширенні правових знань та посиленні соціального захисту громадян.
Бажаю вам міцного здоров`я, добробуту, мирного неба та вагомих професійних здобутків.

З повагою,

Голова ради                    Михайло Ласкін