Про  встановлення місцевих податків і зборів на території Вільшинківської сільської ради
20.08.2020
Про затвердження статуту комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області в новій редакції
21.08.2020

Привітання з Днем Державного Прапора України та річницею Незалежності України!

Прийміть найкращі вітання з нагоди свят нашої державності – Дня Державного Прапора України та 29-ї річниці Незалежності України!

23 серпня, напередодні Дня незалежності, ми вшановуємо один з трьох символів суверенітету нашої держави – Державний Прапор України. Синьо-жовтий стяг уособлює нашу незалежність, є історичною пам’яттю та гордістю народу. На превеликий жаль, сьогодні український прапор, прапор кольорів мирного неба і золотого поля, залитий кров’ю найкращих синів українського народу і окроплений святими сльозами матерів. Ми, українці, продовжуємо сплачувати велику ціну за право називатися нацією гордих, вільних      і        відповідальних   громадян.
День Незалежності – це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, які творили націю і боролися за її державність, це шана загиблим Героям Небесної сотні, це невимовний біль за втраченими на Сході України українськими воїнами і добровольцями, які ціною власних життів захищали територіальну цілісність, державність, суверенітет нашої держави. А ще це день, коли варто серйозно задуматись про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією…
Бажаю усім злагоди, сил та натхнення, успіхів у роботі на благо нашої країни! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної, вільної, неподільної і могутньої України. Миру і процвітання нашій Державі!

Зі святом вас!

З повагою,