Конкурс з визначення опорних закладів освіти
10.07.2020
Про  продовження на 2021рік дії рішення сесії Туричківської сільської ради від 29.06.2018р.№159 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Туричківської сільської ради» з внесеними змінами
21.07.2020
Показати всі

Привітання з Днем бухгалтера!

 

Шановні працівники бухгалтерських служб – майстри цифр, рахунків та фінансів!

Щиросердечно вітаю вас з професійним святом – Днем бухгалтера України. Поява цього професійного свята це заслужене визнання значного внеску працівників бухгалтерських служб у розвиток фінансово-господарської діяльності підприємств, установ і організацій та відповідно зростання національної економіки.

Від людей цієї відповідальної професії залежить злагоджена робота усіх сфер народного господарства. Адже саме ви забезпечуєте чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, “заміряєте” фінансовий пульс кожного регіону держави. Без належної роботи бухгалтерських служб неможливо забезпечити подальший розвиток економіки.

Бажаю, щоб ваша праця не здавалася одноманітною і нудною, щоб ви з легкістю поралися з поставленими завданнями і досягали найвищих результатів.

Нехай у вашому житті буде більше приводів для щирої радості і щастя, а робота завжди приносила задоволення. Успіхів вам в роботі і особистому житті, стабільного доходу і міцного здоров’я.

 

 

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту