Протокол поіменного голосування від 18.06.2020 року
18.06.2020
П Р О Т О К О Л   постійної комісії з питань соціального розвитку села, агропромислового комплексу, земельниї і лісових ресурсів, екології, промисловості, будівництва, архітектури, паливно-енергетичного комплексу, соціальної інфраструктури.
19.06.2020

Привітання до Дня медичного працівника!

Шановні медичні працівники району!

Прийміть сердечну подяку за віддану працю, безмежне милосердя, професійність та лікарську честь.

Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у ваших руках — людські життя. Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, захоплення і повагу.

Знання і вміння лікаря, який рятує життя, захищає своєю працею радість і щастя тисяч людей, завжди користувалися пошаною і цінувалися як особливий талант.

Тож бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я та благополуччя.

Нехай здійснюються мрії і задуми, а віра та оптимізм будуть вірними супутниками на все життя.

З повагою,

Голова ради                    Михайло Ласкін