Шановні воїни, ветерани війни, захисники України !
12.10.2019
Показати всі

Привітання

12 жовтня  відзначає  свій  День народження голова районної ради

Михайло Іванович Ласкін

Депутатський корпус  та виконавчий апарат районної ради  щиросердечно  вітають   з прекрасним ювілеєм!

ШАНОВНИЙ   ЮВІЛЯРЕ!

Вам дісталася честь бути керівником району, лідером територіальної громади, організатором втілення її волі в життя. Це – нелегка, відповідальна та вкрай важлива місія. Вам пощастило належати до професії, від якої залежить розвиток Перечинщини, добробут громадян, покращання умов їх життя, праці та відпочинку, їх впевненості у майбутньому.

Робота голови районної ради передбачає вміння ефективно працювати на користь громади, відстоювати свою думку і, водночас, знаходити компроміси.

З нагоди Вашого ювілею,  від усієї душі зичимо  міцного здоров’я, великого людського щастя, сімейного добробуту та злагоди. Бажаємо щирих та добрих друзів, надійних помічників. Хай збуваються всі Ваші мрії та сподівання,  хай кожен день приносить  радість, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки, а життя Ваше буде щедрим і багатим на добро.

Нехай завжди з Вами поруч будуть ті, кому Ви довіряєте, хто готовий  розділити радість і підставити плече в скрутну хвилину, а доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини і надалі збагачує Вас мудрістю й енергією!

 

 

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Перейти до вмісту