ПРОТОКОЛ  засідання   тридцять шостої  сесії районної ради VІІ скликання
06.11.2019
Шановні працівники культури та аматори  народного мистецтва району  !

Привітали з днем працівника соціальної сфери

У першу неділю листопада своє професійне свято відзначають працівники соціальної сфери. З нагоди свята,  за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у вирішення питань соціального захисту населення району та  високий професіоналізм, голова ради Михайло Ласкін та голова райдержадміністрації Мар’яна Ладомиряк   висловили подяки працівникам згуртованої родини соціальної сфери району.

«…Не кожен зможе обрати для себе професію соціального працівника, адже до вас приходять люди, кожен з яких має свої проблеми та характер, і вам потрібно мати досить серйозну витримку, велике серце і розуміння людей. Бажаю, щоб люди дякували вам за роботу, щоб ви були згуртованим і єдиним колективом, не дивлячись на місце роботи кожного: чи в управлінні, чи в Пенсійному фонді, чи в Центрі зайнятості. Ми всі повинні бути єдиною командою, тому що наше завдання – надавати якісні послуги людям», зауважив голова ради.