Протокол засідання бюджетної комісії районної ради від 06.09.2018 року
Про делегування повноважень

ПРИВІТАЛИ РЯТІВНИКІВ ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Сьогодні, 17 вересня  голова районної ради Михайло Ласкін, в.о. голови райдержадміністрації Мар’яна Ладомиряк та заступник міського голови Віталій Кравець взяли участь в урочистостях з нагоди відзначення Дня рятівника.

Це свято об’єднує людей мужніх, сильних та відважних, які готові прийти на допомогу всім, хто опинився у біді, запобігти і ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захистити здоров’я і життя людей, надати необхідну допомогу постраждалим.

Керівники району щиро привітали усіх працівників  пожежної охорони Перечинського району з їх професійним святом. Подякували за їхню надзвичайно небезпечну, сумлінну і відповідальну працю, за кожну хвилину ризику, побажали міцного здоров’я, мужності, удачі, швидкої реакції та витримки в нелегкій щоденній службі, якомога менше тривожних викликів.

За  вагомий вклад у розвиток пожежно-рятувальної служби Перечинського району  рятівникам  вручили  грамоти.

Насамкінець, начальник Перечинського районного відділу ДСНС Роман Петрик висловив подяку голові районної ради Михайлу Ласкіну  за вагомий внесок у справу реалізації державної політики в сфері захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного  характеру.