Результати поіменного голосування від 10.10.2017року
10.10.2017
Дорогі земляки! Шановні захисники Вітчизни!
13.10.2017
Показати всі

ПРИЙНЯТО ВІДПОВІДНІ РІШЕННЯ

10 жовтня відбулася 18 сесія районної ради VII скликання. Обговорено цілу низку питань життєдіяльності району. Керував засіданням голова ради Михайло Ласкін. У її роботі брав участь і виступив голова РДА, депутат райради Віктор Олефір.

Депутати насамперед заслухали інформацію начальника відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва РДА Івана Легези про готовність району до осінньо-зимового періоду. Співдоповідачами виступили начальник відділу освіти, молоді та спорту Владислав Цапик, завідувач сектору охорони здоров’я РДА Інна Гавриляк та начальник відділу  культури Марія Пекар. Вони відповіли на ряд питань, що поставили депутати.

У порядку денному сесії значилися також питання про результати діяльності органів Ужгородської місцевої прокуратури  на території району за 8 місяців 2017 року та про стан боротьби із злочинністю, охорону громадського порядку (інформували Іван Швед та Віктор Томаш).

Декілька питань стосувались виконання регіональних програм. Зокрема про відпочинок та оздоровлення дітей (Віктор Цвік), розвиток системи зв’язку, оповіщення та інформатизації цивільного населення Перечинського району на 2016-2020 роки (Владислав Шако), програми забезпечення реалізації державної бюджетної політики з питань фінансів на території району на 2016-2019 роки (із змінами від 8.12. 2016 року) за 2016 рік (Любов Керецман) та інші.

Окреме рішення прийнято з питання про передачу Т.Полянській сільській раді архівних справ районного комунального підприємства «Бюро технічної інвентаризації» районної ради (Віктор Луцяк).

Депутати внесли зміни до рішення районної ради від 26 листопада 2015 року про затвердження персонального складу постійних комісій райради та до рішення про утворення президії районної ради.

Єдиним дещо суперечливим і надто дискусійним виявилось питання щодо виділення коштів на лікування осіб з онкологічними захворюваннями. Наприклад, Юрій Малишко доводив, що мова йде виключно  про тяжкохворих, які не спроможні самі забезпечити себе необхідними препаратами. Пристрасті вляглися і необхідне рішення таки було прийнято.

В обговоренні питань, внесених до порядку денного активну участь брали депутати Віктор Олефір, Василь Поприк, Йосип Цвік, Віталій Кравець, Юрій Шеян, Ольга Гулей-Шикула та інші.

Comments are closed.

Перейти до вмісту