ПРОТОКОЛ засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики
31.07.2018
Оголошення
03.08.2018
Показати всі

Проведено засідання постійної депутатської комісії

 

02 серпня ц.р.було проведено засідання постійної комісії  з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики .

В засіданні взяли участь:голова районної ради М.Ласкін  заступник голови районної ради М.Петрішко, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Й.Цвік., заст. начальника фінансового управління районної державної адміністрації  С.Гапак.

         На порядок денний вносився розгляд листів , що стосуються питань бюджету. Одним з основних було затвердження висновків щодо змін до районного бюджету, з якого інформувала Гапак С.А., заст. начальник  фінансового управління районної державної адміністрації, яка повідомила, що з обласного бюджету поступили кошти в сумі 1191780 грн., які розподіляються наступним чином :

-Новоселицькій сільській раді на реконструкцію спортивного майданчика-640000грн.,

– Вільшинківській сільській раді на капремонт дороги місцевого значення-270000грн.,

-Вільшинківській сільській раді на створення сучасного інформаційного центру -138080грн.,

-на придбання костюмів для колективу художньої самодіяльності «Турянська долина»-48000грн.,

-для придбання   костюмів для колективу художньої самодіяльності  «Раківчанка»-32000грн.,

– Тур»я-Реметівській сільській раді на збереження унікальних природних насаджень та розвиток туристичних маршрутів в долині річки «Тур»я» Перечинського району-88000грн.

Хочеться висловити слова подяки  депутатам обласної ради від нашого району  за те, що зуміли спрямувати ці кошти в районний бюджет.

Членами комісії було розглянуто інформацію  Ужгородської місцевої прокуратури про результати діяльності місцевої прокуратури на території Перечинського району за 6 місяців, яку запропоновано внести на розгляд чергової сесії. Увазі депутатів також було представлено цілий ряд листів та бюджетних запитів, які стосуються виділення коштів з районного бюджету. За пропозицією комісії вони будуть направлені у фінансове управління райдержадміністрації для відповідного реагування.

До обговорення питань долучались: Крупчинський Б., Белей Г., Поприк В., Кравець В., Баєва О., Лабич М.

Comments are closed.

Перейти до вмісту