І Н Ф О Р М А Ц І Я про результати діяльності місцевої прокуратури на території Перечинського району за 6 місяців 2018 року
02.08.2018
Про хід виконання районної Програми «Обдарована дитина» на 2016-2020 роки (зі змінами від 16.03.2018)
03.08.2018

Проведено засідання постійної депутатської комісії

02 серпня ц.р.було проведено засідання постійної комісії  з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики .

В засіданні взяли участь:голова районної ради М.Ласкін  заступник голови районної ради М.Петрішко, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Й.Цвік., заст. начальника фінансового управління районної державної адміністрації  С.Гапак.

На порядок денний вносився розгляд листів , що стосуються питань бюджету. Одним з основних було затвердження висновків щодо змін до районного бюджету, з якого інформувала Гапак С.А., заст. начальник  фінансового управління районної державної адміністрації, яка повідомила, що з обласного бюджету поступили кошти в сумі 1191780 грн., які розподіляються наступним чином :

-Новоселицькій сільській раді на реконструкцію спортивного майданчика-640000грн.,

– Вільшинківській сільській раді на капремонт дороги місцевого значення-270000грн.,

-Вільшинківській сільській раді на створення сучасного інформаційного центру -138080грн.,

-на придбання костюмів для колективу художньої самодіяльності «Турянська долина»-48000грн.,

-для придбання   костюмів для колективу художньої самодіяльності  «Раківчанка»-32000грн.,

– Тур»я-Реметівській сільській раді на збереження унікальних природних насаджень та розвиток туристичних маршрутів в долині річки «Тур»я» Перечинського району-88000грн.

Хочеться висловити слова подяки  депутатам обласної ради від нашого району  за те, що зуміли спрямувати ці кошти в районний бюджет.

Членами комісії було розглянуто інформацію  Ужгородської місцевої прокуратури про результати діяльності місцевої прокуратури на території Перечинського району за 6 місяців, яку запропоновано внести на розгляд чергової сесії. Увазі депутатів також було представлено цілий ряд листів та бюджетних запитів, які стосуються виділення коштів з районного бюджету. За пропозицією комісії вони будуть направлені у фінансове управління райдержадміністрації для відповідного реагування.

До обговорення питань долучались: Крупчинський Б., Белей Г., Поприк В., Кравець В., Баєва О., Лабич М.