Протокол №8 засідання сесії
14.06.2017
Протокол №10 засідання сесії
14.06.2017
Показати всі

Протокол №9 засідання сесії

Протокол №  9

засідання   позачергової восьмої сесії  районної ради VІІ скликання

 

м. Перечин                                                                        14  липня 2016 року

 

Ласкін М.І.

Шановні  депутати,  запрошені!

Із 34 депутатів районної ради УІІ скликання на сьогоднішньому  засіданні сесії районної ради присутні 27 депутатів, відсутні 6, Гартнер Ю.Ю. помер.

Таким чином, відповідно до  пункту 11 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” сесія ради є повноважною.

На сесію  районної ради запрошено:    голову районної державної адміністрації,    міського та сільських голів,    керівників правоохоронних органів та окремих управлінь райдержадміністрації. Більшість запрошених присутні.

В  роботі сесії беруть участь представники телекомпанії М-студіо

Шановні депутати!

Відповідно до статті  18 Регламенту роботи районної ради УІІ скликання засідання ради буде записуватись на електронний носій інформації, а саме диктофон.

Дозвольте    засідання       позачергової восьмої сесії районної ради VІІ скликання вважати відкритим.

(Звучить Державний Гімн України)

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

Шановні депутати, запрошені!

Приступаємо до роботи сесії.

Пропоную ведення протоколу засідання сесії доручити працівникам виконавчого апарату районної ради.

Прошу лічильну комісію приступити до виконання своїх обов’язків.

12-13 липня цього року           провели свої засідання постійні депутатські комісії, на яких розглядалися питання порядку денного  засідання     восьмої  сесії районної ради VІІ скликання.

На минулій сесії районної ради розглядалося питання «Про створення Тур’я-Реметівського освітнього округу з визначенням опорного закладу – Тур’я-Реметівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів. Враховуючи пропозиції депутатів щодо додаткового вивчення даного питання, районна рада вирішила утворити спільну комісію райдержадміністрації та районної ради.На засіданні комісії 5 липня  начальник відділу освіти, молоді та спорту Перечинської РДА Владислав  Цапик довів до присутніх переваги та перспективи створення освітнього округу, проведення освітньої реформи, представив дорожню карту – план розвитку опорних шкіл та їх філій на Перечинщині.

За рішенням членів комісії рекомендовано голові районної ради розпорядженням голови скликати сесію і розглянути це питання повторно.

7 липня 2016 року      до районної ради надійшов лист за № 341/01-26 про скликання позачергової сесії районної ради 14 липня 2016 року з даного питання, а також про внесення змін до бюджету.

Ласкін М.І. зачитав депутатський запит Поприка В.І., Раца В.М. щодо зниження ціни на природній газ для населення.

Нам необхідно затвердити порядок денний та регламент   роботи    засідання   позачергової  восьмої  сесії районної ради.  До порядку денного включено     три  питання, сесію пропоную завершити до    11 години.

Ласкін М.І.

Пропоную прийняти порядок денний  за основу.

За – 27 депутатів. Проти? Немає. Утримався? Немає.

Які ще будуть пропозиції щодо порядку денного       позачергової восьмої сесії районної ради ?

 

ВИСТУПИЛИ: Поприк В.І., депутат районної ради.

 

Пропоную включити до порядку денного такі питання:

 

-Про внесення змін до Програми забезпечення реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення в Перечинському районі  на 2016-2020 роки;

 

-Про Програму соціальної підтримки та комплексної допомоги учасникам АТО, інвалідам та членам сімей загиблих учасників АТО на 2016-2020 роки;

-Про внесення змін до Програми «Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян на 2016 рік;

-Про депутатський запит  Поприка В.І., Раца В.М.

Кравець В.В., депутат районної ради.

Пропоную включити до порядку денного питання «Про створення Перечнського  освітнього округу з визначенням опорного закладу – Перечинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів».

Цвік Й.І., депутат районної ради.

Пропоную включити до порядку денного питання «Про створення Порошківського  освітнього округу з визначенням опорного закладу – Порошкіська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів».

Ласкін М.І.

Хто за внесені пропозиції, прошу голосувати.

Поприк В.І. Вношу пропозицію проголосувати за  шість внесених питань до порядку денного без обговорення єдиним голосуванням

За – 21 депутат. Не голосували 6 депутатів.

Шеян Ю.Ю. Голосування проводиться неправильно. Відповідно до Регламенту роботи районної ради УІІ скликання на голосування ставляться всі пропозиції і поправки, внесені депутатами в ході обговорення питання, в порядку їх поступлення.

Ласкін М.І.

Пропоную порядок денний   засідання     восьмої сесії районної ради, з внесеними пропозиціями про включення  запропонованих питань до порядку денного, прийняти в цілому і розглянути в такому порядку:

          1.Про створення Тур’я-Реметівського освітнього округу з визначенням опорного закладу –   загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Тур»я- Ремета.

2.Про створення Перечинського освітнього округу з визначенням опорного закладу –  Перечинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

3.Про створення Порошківського освітнього округу з визначенням опорного закладу –    загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Порошково.

  1. Про внесення змін та доповнень до Програми ефективного використання майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району на 2015-2019 роки, затвердженої рішенням районної ради від 13.01.2015 року № 470 (із змінами від 20.10.2015 року № 524).

 

5.Про внесення змін до Програми забезпечення реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення в Перечинському районі  на 2016-2020 роки.

6.Про Програму соціальної підтримки та комплексної допомоги учасникам АТО, інвалідам та членам сімей загиблих учасників АТО на 2016-2020 роки.

  1. Про внесення змін до Програми «Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян на 2016 рік.
  2. 8. Про внесення змін до рішення районної ради від 13 січня 2016 року № 48 «Про районний бюджет на 2016 рік» (нова редакція) (із змінами від 18.02.2016 року, 31.03.2016 року, 15.04.2016 року, 30.06.2016 року).

9.Про депутатський запит  Поприка В.І., Раца В.М.

Прошу голосувати.

За – 25 депутатів. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували 2 депутати.

ВИРІШИЛИ: Порядок денний засідання позачергової восьмої сесії районної ради, з внесеними пропозиціями прийняти (додається).

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

Пропоную прийняти регламент роботи   засідання   позачергової восьмої  сесії  районної ради за основу. Прошу голосувати.

За – 25 депутатів. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували 2 депутати.

.        У кого будуть зміни, доповнення

Оскільки до порядку денного включено запропоновані питання   пропонується додати   1 годину до регламенту роботи сесії. Роботу сесії завершити до 12 години.

         Пропонується  регламент роботи   засідання    позачергової    восьмої   сесії районної ради  прийняти в цілому.  Прошу голосувати.

За – 25 депутатів. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували 2 депутати.

ВИРІШИЛИ: Регламент роботи засідання позачергової восьмої сесії районної ради, з внесеними пропозиціями прийняти (додається).

 

  1. СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

 

Про створення Тур’я-Реметівського освітнього округу з визначенням опорного закладу –   загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Тур»я-Ремета.

ВИСТУПИВ:Цапик Владислав Йосипович, начальник відділу освіти, молоді та спорту   районної державної адміністрації.

            Відповідно до статті 43 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”, на підставі Законів України «Про освіту», «Про загальну середню світу», керуючись Положенням про освітній округ, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 року (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 20 січня 2016 року №79), з метою створення ефективної системи , здатної надавати якісні послуги для суб’єктів навчально-виховного процесу в Перечинському районі необхідно створити освітній округ.
Освітній округ є інноваційною структурою, діяльність якої формується шляхом об’єднання навчально-виховних закладів у межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці для забезпечення навчально-виховного процесу, реалізації допрофільної підготовки і профільного навчання, розвитку творчих здібностей дітей.
Діяльність освітнього округу є пріоритетним напрямом у розвитку сучасної освіти. Взаємодія навчальних закладів в освітньому окрузі є запорукою рівного доступу до якісної освіти кожної дитини.
            Основною метою освітнього округу є створення ефективної системи надання якісних послуг для суб’єктів навчально-виховного процессу, впровадження інноваційних технологій в освітню діяльність навчальних закладів шляхом створення опорної школи та її філій. Раціональне та ефективне використання суб’єктів округу, їх модернізація.
             Фінансування буде здійснюватись відповідно до чинного законодавства за рахунок коштів районного бюджету, а також з інших джерел не заборонених чинним законодавством України.
             Створення освітнього округу дасть можливість:
-забезпечити рівний доступ усіх учнів, які проживають в межах освітнього округу до якісної освіти;
-впровадження допрофільної підготовки і профільного навчання;
поглибленого вивчення окремих предметів, забезпечення всебічного розвитку особи незалежно від місця їх проживання.

Ласкін М.І.

Інформація закінчена.

У кого будуть запитання, зауваження, пропозиції  до  Владислава Йосиповича?

Олефір В.І., депутат районної ради, голова районної державної адміністрації.

Чутки про реорганізацію шкіл кимось розповсюджуються навмисно. Цього не буде. Ніхто в районі не закриватиме навіть малокомплектні школи. Прийнявши правильне рішення, буде можливість отримати з держбюджету чималі кошти, що насамперед знайдуть своє використання у зміцненні матеріально-технічної бази.

Чомоляк М.Ю., депутат районної ради. Сьогодні мова йде про виділення коштів, які отримає район,І це нікому не зашкодить. А батьки самі вирішать, де їхнім дітям навчатися, в якому закладі.

В обговоренні цього питання слово брали також депутати Шеян Ю.Ю., Рац В.М., голова райкому профспілки освітніх працівників Мошак М.І., директор Т.Реметівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мегела А.І.

Ласкін М.І.

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу, прошу голосувати.

За – 26 депутатів. Проти? Немає.   Утримався? Немає.  Не голосував 1 депутат.

 

У кого будуть зміни, доповнення?           

Є пропозиція рішення прийняти в цілому.  Прошу голосувати.

За – 26 депутатів. Проти? Немає.   Утримався? Немає.  Не голосував 1 депутат.

ВИРІШИЛИ: Рішення № 164 прийняти.

2.СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

«Про створення Перечинського освітнього округу з визначенням опорного закладу –  Перечинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів».

ВИСТУПИЛИ: Цапик В.Й., начальник відділу освіти, молоді та спорту   районної державної адміністрації.

         До складу Перечинського освітнього округу входять: Перечи нська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (далі – опорний заклад) та філії:  Перечинська гімназія ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку,  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Дубринчі, Зарічівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів,    Новоселицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад, Сімерська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, Сімерківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, Ворочівська загальноосвітня школа І ступеня, Пастілківська загальноосвітня школа І- ступеня, Дубринич-Березька загальноосвітня школа І ступеня.

Рац В.М., депутат районної ради. Питання про утворення Перечинського освітнього округу не розглядалося постійними комісіями районної ради. Його потрібно довивчити.

Ласкін М.І.

 

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу, прошу голосувати.

За – 21 депутат. Проти? Немає.   Утримався? Немає.  Не голосували 6 депутатів.

 

У кого будуть зміни, доповнення?           

Є пропозиція рішення прийняти в цілому.  Прошу голосувати.

За – 21 депутат. Проти? Немає.   Утримався? Немає.  Не голосували 6 депутатів.

ВИРІШИЛИ: Рішення № 165 прийняти.

3.СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

«Про створення Порошківського освітнього округу з визначенням опорного закладу –    загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Порошково».

ВИСТУПИВ: Цапик В.Й., начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

До складу Порошківського освітнього округу входять: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Порошково (далі – опорний заклад), та філії: Тур’я – Бистрянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів,   загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Тур»я-Поляна,   загальноосвітня школа І-ІІ  ступенів  с.Полянська Гута, Мокрянська загальноосвітня школа І  ступеня

Ласкін М.І.

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу, прошу голосувати.

За – 21 депутат. Проти? Немає.   Утримався? Немає.  Не голосували 6 депутатів.

 

У кого будуть зміни, доповнення?           

Є пропозиція рішення прийняти в цілому.  Прошу голосувати.

За – 21 депутат. Проти? Немає.   Утримався? Немає.  Не голосували 6 депутатів.

ВИРІШИЛИ: Рішення № 166 прийняти.

4.СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

Переходимо до розгляду наступних питань порядку денного.

ВИСТУПИВ: Поприк В.І. Вношу пропозицію прийняти рішення під №№ 4,5,6,7 без обговорення.

Ласкін М.І. Хто за пропозицію Поприка В.І., прошу голосувати.

За – 27 депутатів. Проти- 0. Утримався – 0.

Хто за те, щоб питання під №№ 4,5,6,7 прийняти без обговорення за основу.

За – 27 депутатів. Проти- 0. Утримався – 0.

Хто за те, щоб питання під №№ 4,5,6,7 прийняти без обговорення в цілому.

За – 27 депутатів. Проти- 0. Утримався – 0.

ВИРІШИЛИ: Прийняти:

Рішення № 167«Про внесення змін та доповнень до Програми ефективного використання майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району на 2015-2019 роки, затвердженої рішенням районної ради від 13.01.2015 року № 470  (із змінами від 20.10.2015 року);

Рішення № 168 «Про внесення змін до Програми забезпечення реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення в Перечинському районі на 2016-2020 роки»;

Рішення № 169 «Про Програму соціальної підтримки та комплексної допомоги учасникам АТО, інвалідам та членам сімей загиблих учасників АТО на 2016-2020 роки».

Рішення № 170 «Про внесення змін до Програми «Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян на 2016 рік.

(У залі присутні 25 депутатів, відсутні

Шеян Ю.Ю.,Чомоляк М.Ю.)

 

8.СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

«Про внесення змін до рішення районної ради від 13 січня 2016 року № 48 «Про районний бюджет на 2016 рік» (нова редакція) (із змінами від 18.02.2016 року, 31.03.2016 року, 15.04.2016 року, 30.06.2016 року)».

ВИСТУПИЛИ:  Керецман Любов Василівна, начальник фінансового управління районної державної адміністрації.

Додаток 1 “Зміни обсягу доходів   районного  бюджету на 2016 рік” та додаток 2 “Зміни обсягу видатків районного  бюджету  на 2016 рік за головними розпорядниками коштів районного бюджету”:

В проект рішення включено збільшення обсягу доходів районного бюджету на суму 3237656 грн. та розподіл від перевиконання дохідної частини бюджету на видатки по загальному та спеціальному фондах на суму 3237656 грн., в т.ч.: по загальному фонду на суму 2539880 грн., по спеціальному фонду на суму 697776 грн. на проведення капітальних видатків в розрізі розпорядників коштів:

– районна рада – 169500 грн.;

– райдержадміністрація – 165000 грн.;

– відділ освіти, молоді та спорту – 1170280 грн.;

– сектор охорони здоров‘я – 1151876 грн.;

– управління соціального захисту населення – 50000 грн.;

– відділ культури – 125000 грн.

– збільшено обсяг резервного фонду – 50000 грн.;

– передано іншу дотацію низовим бюджетам на оплату праці з нарахуваннями працівникам бюджетних установ – 300000 грн.( додаток 8);

– виділено іншу субвенцію Сімерківській та Зарічівській сільським радам на загальну суму 56000 грн.

Додаток 3 “Спрямування частини залишку коштів, що склався на початок на 2016 рік за головними розпорядниками коштів районного бюджету”:

В проект рішення включено розподіл нерозподіленого станом на 01.07.2016 року вільного залишку коштів по загальному фонду за головними розпорядниками, а саме районній раді на оплату праці з нарахуваннями  на суму 200000 грн.:

         Додаток 4 “Перерозподіл бюджетних призначень (у межах загального обсягу) за головними розпорядниками  коштів районного бюджету на 2016 рік”:

В проект рішення включено перерозподіл видатків в межах загального обсягу видатків, передбачених для відділу культури райдержадміністрації ( у зв‘язку із збільшенням вартісної межі основних засобів кошти, які передбачалися по спеціальному фонду на придбання основних засобів необхідно передбачити по загальному фонду).

Обсяг виділених коштів на фінансування програм складає 1425780 грн. та розподілений по розпорядниках згідно додатку 6 до проекту рішення.

Обсяг капітальних видатків складає 687376 грн., перелік об‘єктів в розрізі головних розпорядників коштів наведений в додатку 7 до проекту рішення.

Ласкін М.І.

Інформація закінчена.

У кого будуть запитання до  Любов Василівни?

Поприк В.І.

 

Пропоную зменшити асигнування на суму 607.4 тис.грн:

Програма схеми планування                           70.0 тис.грн.

Районна Програма «Цукровий та нецукровий діабет» на 2016-2020 роки;                                                                 150.0 тис.грн.

Заробітна плата медичним працівникам      200.0 тис.грн.

Виплата пільгової пенсії                                   12.4 тис.грн.

На харчування учнів 1-4 класів                      175.0 тис.грн.

 

Збільшити асигнування на суму                    617.4 тис.грн.

Програма «Турбота» щодо посилення

соціального захисту громадян на 2016 рік           50.0 тис.грн.

Програма надання депутатами районної

ради  матеріальної допомоги малозабезпеченим

верствам населення Перечинського району

у 2016 році                                                               20.0 тис.грн.

Закупка кардіографа                                      44.0 тис.грн.

Страхування будівель амбулаторій та  ФАПів                         6.0 тс.грн.

Оплата земельно-кадастрових робіт  в галузі медицини   6.0 тис.грн.

Ремонт санвузлів РБК                                  150.0 тис.грн.

Ремонт спортзалу Перечинської ЗОШ        50.0 тис.грн.

Заробітна плата працівникам райради         80.0 тис.грн.

Програма забезпечення діяльності Перечинського

районного суду на 2015-2018 роки                             20.0 тис.грн

Виготовлення проектно-кошторисної документації на капремонт Вільшинки                                                                    35.0 тс.грн.

Встановлення вікон Перечинської ЗОШ                                          100.0 тис.грн.

Програма ефективного використання майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району на 2015-2019 роки  56.4 тс.грн.

Районна Програма «Журналіст» на 2011-2016 роки»         25.0 тис.грн.

В обговоренні взяли участь Ладомиряк М.П., перший заступник голови РДА; Лабич М.І., депутат районної ради, який запропонував виділити кошти медикам на заробітну плату в сумі 200.0 тис.грн.

За дані пропозиції голосували: 25 депутатів.

 

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу, прошу голосувати.

За 25 депутатів.

 

У кого будуть зміни, доповнення?           

Є пропозиція рішення прийняти в цілому, з внесеними пропозиціями.  Прошу голосувати.

 За 25 депутатів.

ВИРІШИЛИ: Рішення № 171 прийняти.

9.СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

Про депутатський запит Поприка В.І., Раца В.М.

ВИСТУПИВ: Поприк В.І., який запропонував підтримати депутатський запит щодо зниження ціни на природній газ для населення і направити  Голові Верховної Ради України Парубію А.В. та Прем’єр-Миністру України Гройсману В.Б.

За дані пропозиції голосували: 25 депутатів.

ВИРІШИЛИ: Ршення № 172 прийняти.

Ласкін М.І.

Шановні депутати!

Питання  порядку денного позачергової  восьмої сесії районної ради  розглянуто і прийнято відповідні рішення.

У кого будуть зауваження щодо ведення сесії?

Засідання  позачергової  восьмої    сесії районної ради оголошую закритим. Дякую всім за активну участь у роботі сесії.

 

(Звучить Державний Гімн України)

 

Голова ради                                                                               М.І.Ласкін

Comments are closed.

Перейти до вмісту