Рішення №304
05.07.2017
Рішення №305
05.07.2017
Показати всі

Протокол №17 засідання сесії

ПРОТОКОЛ № 17

засідання     шістнадцятої  сесії

районної ради VІІ скликання

 

29 червня 2017 року

 

ПЕТРІШКО М.М.

В.п. голови районної ради

Шановні  депутати,  запрошені!

         Насамперед, за традицією хочеться привітати колег-депутатів, які у міжсесійний період відзначали свої дні народження Малеш Іван Васильович, Томаш Віктор Михайлович, Горіна Антон Антонович, Монич Івван Іванович, Ситар Ярослав Михайлович, Цвік Йосип Іванович, Фрайтик Мар’яна Іванівна.

Від себе особисто, від депутатського корпусу побажати всім  вам міцного здоров’я, благополуччя, любові та родинного затишку.

Пропоную перейти до роботи засідання   шістнадцятої  сесії  районної ради.

На сьогоднішньому     засіданні     сесії  районної  ради  присутні  21 депутат. Таким чином, відповідно до  пункту 11 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сесія ради є повноважною.

На сесію  районної ради запрошено:  голову районної державної адміністрації, міського та сільських голів,    керівників правоохоронних органів та окремих управлінь райдержадміністрації.   Більшість запрошених присутні.

В  роботі  сесії  бере  участь: заступник голови  обласної ради  Петро Грицик.

Шановні депутати!

Відповідно до статті 18 Регламенту роботи районної ради УІІ скликання засідання ради буде записуватись на електронний носій інформації, а саме диктофон.

Дозвольте  засідання  шістнадцятої сесії районної ради VІІ скликання вважати відкритим.

(Звучить  Державний  Гімн України)

Перед тим, як перейти до розгляду  питань порядку денного, слово надається голові районної територіальної виборчої комісії Луцук Любові Миколаївні.

( Луцук Л.М. зачитує постанову РТВК)

(Додається)

ЛУЦУК Л.М.

Пропоную визнати  повноваження  наступних за черговістю кандидатів в депутати Перечинської районної ради УІІ скликання: Гуштан Юрія Івановича, Булак Юрія Васильовича, Петрішка  Оксани  Михайлівни.

(Зачитують Присягу. Підписують. )

 

ПЕТРІШКО М.М.

Вашій увазі пропонується такий проект рішення ( зачитується).

У кого які будуть пропозиції  щодо даного проекту  рішення.  Є пропозиція  даний проект рішення  прийняти за основу

За- 21депутат.

У кого будуть зміни, доповнення? Є пропозиція  дане рішення прийняти в цілому. Хто за внесену пропозицію  прошу голосувати

За -21депутат.

ВИРІШИЛИ: рішення № 283  прийняти.

Петрішко М.М.

І так, від Перечинської районної організації Партії «Відродження»  у нашому депутатському корпусі будуть працювати Гуштан Юрій Іванович, Булак Юрій Васильович, Петрішко Оксана Михайлівна.

Дякуємо голові районної територіальної комісії Луцук Любові Миколаївні за  інформацію .

Щиро вітаю з процедурою офіційного визнання  депутатських повноважень  та прийняттям  Присяги. Надіємось на активну і плідну працю.

Із 34 депутатів районної ради УІІ скликання на сьогоднішньому     засіданні шістнадцятої   сесії районної ради присутні  24 депутати, відсутні 10  депутатів.

 

         СЛУХАЛИ: Петрішко  М.М.

Шановні депутати, запрошені!

          Приступаємо до роботи сесії.

         Пропоную доручити ведення протоколу засідання сесії працівникам виконавчого апарату районної ради.

Прошу лічильну комісію приступити до виконання своїх обов’язків.

15 червня  на президії районної ради було сформовано загальний порядок денний 16 сесії.  Після цього  22-23 червня тривала інтенсивна робота у  постійних комісіях. Зауваження та пропозиції, які були висловлені вами під час засідань, є у матеріалах.    

Нам необхідно затвердити порядок денний та порядок роботи   засідання шістнадцятої сесії районної ради. До порядку денного включено 21  питання,  роботу сесії пропоную завершити  до   11  години  56 хвилин.

Пропоную  прийняти  порядок денний  за основу.  Прошу голосувати.

За –  24 депутати.

Які будуть  пропозиції щодо порядку денного   шістнадцятої   сесії районної ради ?

Поприк В.І., депутат районної ради.

Пропоную включити до  порядку денного шістнадцятої  сесії  дев’ять  питань, які  надійшли на адресу районної ради з порушенням  Закону України  «Про доступ до публічної інформації», і  не були завчасно розміщені на сайті районної ради  згідно Закону України,  а саме :

під № 22 «Про передачу об’єкта спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району, що знаходиться за адресою с. Тур’я-Ремета, вул. Центральна,3;

під № 23  «Про передачу об’єкта спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району, що знаходиться за адресою с. Тур’я-Ремета, вул. Мала,2;

під № 24 «Про внесення змін до Програми енергоефективності та енергозбереження Перечинського району на 2016-2020 роки;

під № 25   «Про внесення змін до Комплексної програми профілактики злочиннності в районі на 2016-2020 роки ( із змінами від 30.06.2016року.);

під № 26 «Про внесення змін до Програми захисту конституційних прав і свобод громадян, гарантування належного розгляду звернень громадян на 2016-2017 роки;

під № 27 «Про районну Програму забезпечення Перечинського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області на 2017-2020р.р.;

під № 28 питання  «Про Програму фінансової підтримки Перечинського комунального спеціалізованого підприємства-видавництва «ТУРпрес»;

під  №  29 «Про затвердження середньозаготівельних цін сировини при заготівлі другорядних лісових матеріалів, здійснення побічних лісових користувань»;

під  №  30  «Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2016 року № 241 “Про районний бюджет на 2017 рік” (із змінами від 23.03.2017 року, від 20.04.2017року).

 

ПЕТРІШКО М.М.

Хто за внесену пропозицію депутата Поприка В.І., щодо запропонованих питань, прошу голосувати.

 

Хто за ?  21 Проти? немає  Утримався- 3.

ПЕТРІШКО М.М.

Ставлю на голосування  по кожному окремо питанню.

Під № 22 «Про передачу об’єкта спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району, що знаходиться за адресою с. Тур’я-Ремета, вул. Центральна,3.

За дану пропозицію голосували:

За – 22. Проти? Нема. Утримався – 2.

Під № 23 «Про передачу об’єкта спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району, що знаходиться за адресою с. Тур’я-Ремета, вул. Мала,2.

За дану пропозицію голосували:

За – 22. Проти? Нема. Утримався – 2.

Під № 24  «Про внесення змін до Програми енергоефективності та енергозбереження Перечинського району на 2016-2020 роки.

За дану пропозицію голосували:

За – 21. Проти -2. Утримався – 1.

Під №25 «Про внесення змін до Комплексної програми профілактики злочиннності в районі на 2016-2020 роки ( із змінами від 30.06.2016року.).

За дану пропозицію голосували:

За – 23. Проти? Нема. Утримався – 1

Під № 26  «Про внесення змін до Програми захисту конституційних прав і свобод громадян, гарантування належного розгляду звернень громадян на 2016-2017 роки.

За дану пропозицію голосували:

За – 23. Проти? Нема. Утримався – 1.

Під № 27  «Про  районну Програму забезпечення Перечинського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області на 2017-2020р.р.;

За дану пропозицію голосували:

За – 23. Проти? Нема. Утримався – 1.

Під № 28  «Про Програму фінансової підтримки Перечинського комунального спеціалізованого підприємства-видавництва «ТУРпрес»;

За дану пропозицію голосували:

За – 23. Проти? Нема. Утримався – 1.

Під № 29  «Про затвердження середньозаготівельних цін сировини при заготівлі другорядних лісових матеріалів, здійснення побічних лісових користувань».

За дану пропозицію голосували:

За – 24. Проти? Нема. Утримався? Нема.

Під №  30  «Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2016 року № 241 “Про районний бюджет на 2017 рік” (із змінами від 23.03.2017 року, від 20.04.2017року).

За дану пропозицію голосували:

За – 21 . Проти? Нема. Утримався – 3.

ВИСТУПИВ: депутат Шеян Ю.Ю., який підкреслив, що бюджет потрібно обговорювати  в комісіях, а не зараз на сесії, тому і утримався від голосування.

 

ПЕТРІШКО М.М.

Пропоную порядок денний   засідання     шістнадцятої сесії районної ради  прийняти в цілому, з внесеними пропозиціями.

Прошу голосувати.

За – 21. Проти? Нема. Утримався-3.

ВИРІШИЛИ:  Порядок денний   засідання     шістнадцятої сесії районної ради  прийняти в цілому, з внесеними пропозиціями

 

СЛУХАЛИ: Петрішко М.М.

Пропоную прийняти  порядок роботи шістнадцятої сесії  районної ради з внесеними пропозиціями  за основу. Прошу голосувати.

За – 24.  Проти? Нема.  Утримався? Нема.

Оскільки до порядку денного  включено питання  під № №22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29,30  пропоную додати до порядку роботи сесії  – 45  хвилин.

Таким чином, роботу сесії завершити  до 12 години 41 хвилин  .

 

Пропонується    порядок роботи шістнадцятої   сесії  районної ради прийняти  в цілому  з внесеними пропозиціями . Прошу голосувати.

За – 24.  Проти? Нема.  Утримався? Нема.

ВИРІШИЛИ:  Порядок  роботи   засідання     шістнадцятої   сесії районної ради  прийняти в цілому, з внесеними пропозиціями.

(із залу вийшов депутат Монич І.І.)

СЛУХАЛИ: Петрішко  М.М.

 1. Про стан ведення лісового господарства у лісах постійних користувачів використання лісових ресурсів та перспектива розвитку лісового господарства в районі.

ВИСТУПИВ: Кополовець Ярослав Михайлович, директор державного підприємства «Перечинський лісгосп».

         Основними видами діяльності ДП «Перечинського лісгоспу»  є лісівництво та інша діяльність у лісовому господарстві, лісозаготівлі, надання допоміжних послуг у лісовому господарстві. Основні статистичні показники діяльності  підприємства  було подано на комісіях.  Хочеться ознайомити вас  з діяльністю за 2016 рік. Підприємством заготовлено всього 68 640 куб. м.  в порівнянні з 2015 роком є зменшення деревної заготівлі на 2000 куб.м. На цей рік планується зменшення  на 5000 кб.м. За І квартал 2017 року підприємством заготовлено 11970 куб.м ліквідної деревини, що складає 107,1% порівняно з аналогічним періодом минулого року.  В минулому році було прийнято зміни до санітарних  правил. Практично  санітарних рубок з початку року не проводяться. Будуть проводитись лише там, де будуть природні ситуації. По головному користуванню заготовлено 38 457 кубометрів.

Поприк В.І. , депутат районної ради. В принципі  статистичні цифри є у матеріалах. Пропоную перейти до обговорення.

ПЕТРІШКО М.М.

 У кого будуть   запитання до Ярослава Михайловича?

Попович П.П., голова громадської організації  «Спілка учасників АТО Перечинщини». Як   йде забезпечення твердим паливом для учасників АТО?

Кополовець Я.М. Є загальнодержавна  прийнята Програма  щодо забезпечення  учасників АТО, у якій передбачено  пільги  та  субсидії.  З даного питання  потрібно звертатися у соціальний захист райдержадміністрації. Щодо питання отарювання дровами – заява на мене, я візую, а далі – бухгалтерія. Ми як державне підприємство маємо робити у тих межах, яким нам дозволено. Зебезпеченість дровами загиблих – це мої питання, а інші на загальних підставах.

Данча М.Д., який стан справ по питанню щодо поганої дороги, яку зруйнували лісовози по с. Сімерки?

Кополовець Я.М. так, було звернення жителів даного населеного пункту. Тягнеться ситуація  вже два місяці. Є домовленість з населенням, якби не втручалися люди з поза меж району питання вже було б втрішено. Була проведена розчистка потічків, побудова містків. Всі вимоги населення  виконано. Але є проблема з випискою дров. За два місяці поступила тільки одна заява з Сімерок.

Грицик П.В. , депутат обласної ради.  Яка перспектива виписки дров по П.Гуті.

Кополовець Я.М.. Там має природу заповідний фонд. Людям запропонували  отарювати дрова у лісництві «Шипот» або Порошківське лісництво.  Ми звернулися  з листом до Міністерства екології,  щоб надати ліміти на виконання лісових ресурсів, це закази Державного значення.  Прийшла відмова. Нами надіслано повторно лист з повністю  всіма оформленими  документами, чекаємо відповіді. Буде відповідь. будуть затверджені ліміти. Буде дозвіл , будемо виписувати дрова. Є 600 кубів.

 

ПЕТРІШКО М.М.

Інформація по Ужгородському військовому лісництву є у  матеріалах і була заслухана в комісіях. Так, як  начальник Урбан Ю.Ю. знаходиться у відпустці за межами району, пропоную перейти до голосування.

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу, прошу голосувати.

За -23 . Не голосував -1

У кого будуть зміни, доповнення?        

 Є пропозиція рішення прийняти в цілому.   Прошу голосувати.

За -23 . Не голосував-1

ВИРІШИЛИ : Рішення № 284 прийняти.

 

(повернувся депутат Монич І.І.)

СЛУХАЛИ: Петрішко  М.М.

 1. Про роботу управління соціального захисту населення районної державної адміністрації за 2016 рік.

ВИСТУПИВ:  Цвік Віктор Іванович- начальник управління соціального захисту населення  районної державної адміністрації.

Поприк В.І., є пропозиція перейти до обговорення та запитань?

Цвік Й.І.  на засіданнях постійних комісій мені було задано питання  щодо кількості  громадських організацій в районі. За період 2016 року  в наявності  є сім громадських організацій, з них :

-районне товариство інвалідів ( Чорняк І.І.),

-р/о  інвалідів війни та Збройних Сил України ( Сурмай В.І.),

-р/ о Української спілки ветеранів Афганістану (Король В.В.),

-р/о «Союз Чорнобиль України» ( Мазайшвілі К.К.)

-р/о ветеранів України ( Микович М.М.)

-районна спілка ветеранів всіх війн ( Коцур В.Ю.)

– р/о  ветеранів та пенсіонерів МВС ( Лакатош М.П.)

–  українська спілка учасників війни ( Хмарно Ф.Ф.)

по яких прийнято ряд Програм, що покликані забезпечувати соціальний захист вразливих верств населення. Прошу звернути увагу на виплати по уходу  за інвалідами І групи, перестарілими.  За   І півріччя 2017 року  всі виплати соціальних допомог профінансовано, що стосується ІІ півріччя ц.р. коштів немає, буде реєструватися заборгованість. До кінця року є потреба  у 120 тис. грн. Така ситуація  по всім верствам  соціальних допомог.

Погана забезпеченість комп’ютерною технікою. Техніка застаріла. Є  необхідність  у  придбанні 5 комп’ютерів.

ПЕТРІШКО М.М.

У кого будуть   запитання до  Віктора Івановича?

Попович П.В.,голова громадської організації  «Спілка учасників АТО Перечинщини». Ви не назвали  організацію «Спілка учасників АТО Перечинщини». Забезпеченість путівками  учасників АТО в 2017 році?

Цвік В.І., Все залежить від  Департаменту соціального захисту населення  в області , який розподіляє  путівки по районах.

ПЕТРІШКО М.М.

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу, прошу голосувати.

За -24 .

У кого будуть зміни, доповнення?        

 Є пропозиція рішення прийняти в цілому.   Прошу голосувати.

За -24 .

ВИРІШИЛИ : Рішення № 285 прийняти.

( із залу вийшов депутат Круцей М.М.)

 

СЛУХАЛИ: Петрішко М.М.

 1. Про роботу Перечинського територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) за 2016 рік.

ВИСТУПИЛА: Гапак Наталія Іванівна, юрист-консульт Перечинського територіального центру соціального обслуговування.

( Інформація Гапак Н.І. додається)

ПЕТРІШКО М.М.

У кого будуть   запитання до  Наталії Іванівни?

 

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти  його за основу, прошу голосувати.

За-22.  Утримався -1 Не голосував -1

У кого будуть зміни, доповнення?       

    

Є пропозиція рішення прийняти в цілому.   Прошу голосувати.

За -22. Утримався-1. Не голосував-1

ВИРІШИЛИ : Рішення № 286 прийняти.

 

( зайшов в зал  депутат Круцей М.М.)

 

СЛУХАЛИ:Петрішко М.М.

 1. Про роботу відділу освіти, молоді та спорту Перечинської районної державної адміністрації щодо забезпечення якісної дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти в районі та перспективи розвитку.

ВИСТУПИЛА: Король Наталія Михайлівна, завідуюча методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.

Поприк В.І., депутат районної ради. Є пропозиція перейти до обговорення та запитань так, як всі  статистичні дані  є у матеріалах.

 

( Інформація Король Н.М. додається )

 

ПЕТРІШКО М.М.

У кого будуть   запитання до  Наталії Іванівни?

 

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти  його за основу, прошу голосувати.

За-24.

У кого будуть зміни, доповнення?       

 Є пропозиція рішення прийняти в цілому.   Прошу голосувати.

За -24

ВИРІШИЛИ : Рішення № 287 прийняти.

 

СЛУХАЛИ:Петрішко М.М.

 1. Про хід виконання Програми  розвитку  футболу  в  Перечинському районі на 2015-2020 роки.

ВИСТУПИВ: Додчук Владислав Вікторович, в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.

 

( Інформація Додчука В.В. додається )

 

 ПЕТРІШКО М.М.

У кого будуть   запитання до  Владислава Вікторовича?

Кравець.В.В. , скільки команд готується до участі в обласному Чемпіонаті з футболу?

Додчук  В.В.,  сім команд буде приймати участь в Чемпіонаті  з таких сіл – Ворочево, Сімер, Т.Ремета-2 команди, Перечин, Туриця,  Зарічево.

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти  його за основу, прошу голосувати.

За-24.

У кого будуть зміни, доповнення?       

    

Є пропозиція рішення прийняти в цілому.   Прошу голосувати.

За -24

ВИРІШИЛИ : Рішення № 288  прийняти.

 

СЛУХАЛИ: Петрішко М.М. Переходимо до розгляду наступних питань порядку денного.

ВИСТУПИВ: Поприк В.І., депутат районної ради. Пропоную прийняти без обговорення питання під №№ 5,6,7,8,9,10,11,12,13,14 включно.

За дану пропозицію проголосували 24 депутати.

Петрішко М.М.

Хто за те, щоб питання під №№ 5,6,7,8,9,10,11,12,13,14 прийняти без обговорення за основу.

За – 24 депутати.

Хто за те, щоб питання під №№ 5,6,7,8,9,10,11,12,13,14 прийняти без обговорення в цілому.

За – 24 депутати.

 

ВИРІШИЛИ:

Рішення № 289  «Про хід виконання   районної  Програми «Цукровий та нецукровий діабет на 2016-2020 роки» ( із змінами від 31.03.2016 року)»прийняти.

Рішення № 290 «Про хід виконання Програми безкоштовного забезпечення медичними препаратами хворих з хронічною нирковою недостатністю у Перечинському районі на 2014-2017 роки (із змінами від 31.03.2016 року)» прийняти.

Рішення № 291 «Про хід виконання   районної цільової програми «Власний дім» на 2016- 2020 роки» прийняти.

Рішення № 292 «Про хід виконання Програми розвитку транскордонного співробітництва Перечинського  району  на 2016 − 2020 роки» прийняти.

Рішення № 293 «Про хід виконання Програми розвитку туризму в Перечинському районі на 2016 – 2020 роки» прийняти.

Рішення № 294 «Про  хід виконання   Програми розвитку та удосконалення цивільного захисту Перечинського району на 2016 – 2018 роки» прийняти.

Рішення № 295 « Про Програму  «Безоплатна  правова  допомога населенню Перечинського району  на 2017-2019 роки» прийняти.

Рішення № 296 «Про Програму покращення рівня обслуговування платників податків Перечинського відділення Ужгородської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Закарпатській області  на 2017-2018 роки» прийняти.

Рішення № 297 «Про Програму підтримки діяльності  Перечинської  районної державної лікарні  ветеринарної медицини та виробників тваринницької  продукції на 2017 – 2019 роки» прийняти.

 

СЛУХАЛИ :Петрішко М.М.

 1. Про надання дозволу на списання майна спільної комунальної власності територіальних  громад  сіл, міста, району.

ВИСТУПИЛА: Гавриляк Інна Святославівна, завідувач сектором охорони здоров’я  районної  державної адміністрації

Просимо надати дозвіл на списання майна. Холодильника низькотемпературного, який  на даний час вийшов з ладу. На рахунок рентгена, то він був  гуманітарно завезений, і непрацюючий  із самого початку. Заключення  про непридатність майна  і акт технічної експертизи в наявності є.

 

( Інформація Гавриляк І.С. додається)

 ПЕТРІШКО М.М.

Інформація закінчена.

У кого будуть   запитання до Інни Святославівни?

З даного питання нам необхідно прийняти рішення .

Пропонується прийняти  його за основу, прошу голосувати.

За-23.  Не голосував -1.

У кого будуть зміни, доповнення?       

    

Є пропозиція рішення прийняти в цілому.   Прошу голосувати.

За -23. Не голосував- 1.

ВИРІШИЛИ : Рішення № 298  прийняти.

 

СЛУХАЛИ :Петрішко М.М.

 1. Про внесення змін до рішення районної ради від 20.04.2017р. № 281 «Про передачу майна районної ради.

ВИСТУПИЛА:  Гренцер Лариса  Василівна, начальник відділу фінансово-господарського забезпечення  районної ради.

Розглянувши  клопотання Т.Бистрянської сільської ради від 13.04.2017 №49/02-07 про передачу одного комп’ютера для потреб сільської ради, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів,контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики, враховуючи на даний час в районній раді не задіяних комп’ютерів   пропонується внести зміни до рішення районної ради від 20.04.2017 №281. Передати безоплатну з балансу районної ради на баланс Вільшинківської  сільської  ради -1 комп’ютер в комплекті і  на баланс  Т. Бистрянської  сільської  ради  теж  1 комп’ютер в комплекті.

 

ПЕТРІШКО М.М.

Інформація закінчена.

У кого будуть   запитання до Лариси Василівни?

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу, прошу  голосувати.

За-23.  Не голосував -1.

У кого будуть зміни, доповнення?

Є пропозиція рішення прийняти в цілому.  Прошу голосувати.

За -23. Не голосував -1

ВИРІШИЛИ : Рішення № 299  прийняти.

 

СЛУХАЛИ: Петрішко М.М.

 

 1. Про затвердження висновку про вартість автомобіля марки ГАЗ 2410.

ВИСТУПИВ: Луцяк Віктор Іванович, начальник відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради.

На одній із комісій була пропозиція про списання автомобіля ГАЗ 2410, який перебуває на утриманні  районної ради. Дана пропозиція не пройшла . Було запропоновано продати з аукціону. Нами проведено  певні процедури. Розглянувши  звіт про оцінку транспортного засобу, висновку постійної комісії,  районна рада пропонує такий проект рішення, він є у  матеріалах.

 ПЕТРІШКО М.М.

Інформація закінчена.

У кого будуть   запитання до Віктора Івановича?

 

Данча М.Д. , депутат районної ради. Де знаходиться даний автомобіль?

Луцяк В.І.. на території ТУР преса.Готується до продажу на аукціон.

 

ПЕТРІШКО М.М.

 

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу, прошу голосувати.

За-24.

У кого будуть зміни, доповнення?    

 Є пропозиція рішення прийняти в цілому.   Прошу голосувати

За-24.

ВИРІШИЛИ : Рішення № 300  прийняти.

 

СЛУХАЛИ:Петрішко М.М.

 1. Про надання в оренду частини приміщення поліклінічного корпусу Перечинської центральної районної лікарні для встановлення зовнішнього банкомату.

ВИСТУПИВ: Луцяк Віктор Іванович, начальник відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради.

На адресу районної ради надійшла заява  відділення Приватбанку щодо можливості встановлення  банкомату при вході в поліклінічний корпус ЦРЛ. Є погодження про незаперечення  ЦРЛ.Сума оренди 1000 грн. в місяць.

 

 ПЕТРІШКО М.М.

Інформація закінчена.

У кого будуть   запитання до Віктора Івановича?

 

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу, прошу голосувати.

За-24.

У кого будуть зміни, доповнення?    

 Є пропозиція рішення прийняти в цілому.   Прошу голосувати

За-24.                                                                                                         ВИРІШИЛИ : Рішення № 301  прийняти.

 

СЛУХАЛИ: Петрішко М.М.

 1. Про  передачу   Вільшинківській  сільській   раді   архівних  справ

районного комунального підприємства “Бюро технічної інвентаризації”

Перечинської районної ради.

 

ВИСТУПИВ: Луцяк Віктор Іванович, начальник відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю.

Розглянувши лист Вільшинківської сільської ради від 13.03.2017 року №27 пропонується передати Вільшинківській сільській раді матеріали технічної інвентаризації, архівні справи районного комунального підприємства «Бюро технічної інвентаризації» Перечинської районної ради на об’єкти нерухомого майна, які розміщені на території Вільшинківської сільської ради.

ПЕТРІШКО М.М.

Інформація закінчена.

У кого будуть   запитання до Віктора Івановича?

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу, прошу голосувати.

За-24.

У кого будуть зміни, доповнення?    

 Є пропозиція рішення прийняти в цілому.   Прошу голосувати

За-24.                                                                                                       ВИРІШИЛИ : Рішення № 302  прийняти.

 

СЛУХАЛИ: Петрішко М.М.

 1. Про внесення змін до рішення районної ради від 23 березня 2017 року № 273 “Про передачу Перечинській міській раді архівних справ районного комунального  підприємства “Бюро технічної інвентаризації” Перечинської районної ради.

ВИСТУПИВ: Луцяк Віктор Іванович, начальник відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради.

У зв’язку з утворенням Перечинської міської об’єднаної територіальної громади, до складу якої увійшли місто Перечин, села Ворочево, Зарічево, Сімер , Сімерки  пропонується внести зміни до  рішення  від 23 березня 2017 р № 273 « Про передачу Перечинській міській раді архівних справ районної комунального підприємства «Бюро технічної інвентаризації». Пропонується передати Перечинській  міській об’єднаній територіальній громаді архівні справи сіл Ворочево, Зарічево, Сімер, Сімерки та міста Перечин. Попереднє  рішення  щодо передачі архівних справ  районного комунального підприємства «Бюро технічної інвентаризації» Сімерській сільській раді, вважати таким,  що втратило чинність. Так, як юридичної особи як Сімерська сільська рада нема.

 

ПЕТРІШКО М.М.

Інформація закінчена.

У кого будуть   запитання до Віктора Івановича?

 

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу, прошу голосувати.

За-23. Утримався -1.

У кого будуть зміни, доповнення?    

 Є пропозиція рішення прийняти в цілому.   Прошу голосувати

За-23.Утримався-1.                                                                              ВИРІШИЛИ : Рішення № 303  прийняти.

 

СЛУХАЛИ: Петрішко М.М.

 1. Про повторний продаж на аукціоні за методом зниження ціни об’єкта спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району – будівлі, що знаходиться за адресою м.Перечин, вул.Будівельників, 5 “А .

ВИСТУПИВ: Луцяк Віктор Іванович, начальник відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради.

Вказаний об’єкт уже пропонувався один раз  виставлятися на аукціон. Був повторний аукціон. Пропонується повторно виставити на аукціон за методом зниження ціни об’єкта.Законодавством передбачено таку можливість. Тому  підготовлений  такий проект рішення.

 

ПЕТРІШКО М.М.

 

Інформація закінчена.

У кого будуть   запитання до Віктора Івановича?

 

Олефір В.І., депутат районної ради. Яка вартість об’єкта?

Луцяк В.І. Початкова вартість -278473, 20 гривень. Знижуємо по 10 %. Встановлюємо  30 % від його початкової вартості. Умова – повинні бути на конкурсі два учасники.

 

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу, прошу голосувати.

За-24

У кого будуть зміни, доповнення?    

 Є пропозиція рішення прийняти в цілому.   Прошу голосувати

За-24.                                                                                                      ВИРІШИЛИ : Рішення № 304  прийняти.

 

СЛУХАЛИ: Петрішко М.М.

22.Про передачу об’єкта спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району, що знаходиться за адресою с. Тур’я-Ремета, вул. Центральна,3.

ВИСТУПИВ: Луцяк Віктор Іванович, начальник відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради.

На сесії Т.Реметівської сільської ради  було  прийнято рішення  щодо  передачі  комунального майна  районної ради  до комунальної власності територальної громади об’єкта  за адресою с. Т.Ремета вул. Центральна,3. Громада не заперечує.

 

ПЕТРІШКО М.М.

Інформація закінчена.

У кого будуть   запитання до Віктора Івановича?

 

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу, прошу голосувати.

За-24

У кого будуть зміни, доповнення?    

 Є пропозиція рішення прийняти в цілому.   Прошу голосувати

За-24.                                                                                                        ВИРІШИЛИ : Рішення № 305  прийняти.

 

СЛУХАЛИ: Петрішко М.М.

 1. Про передачу об’єкта спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району, що знаходиться за адресою с. Тур’я-Ремета, вул. Мала,2.

ВИСТУПИВ: Луцяк Віктор Іванович, начальник відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради.

Аналогічне питання щодо передачі об’єкта нежитлової будівлі по вул. Мала,2. Дана будівля знаходиться в аварійному стані та використовується для відкриття дитячої групи.Громада не заперечує  прийняти  в комунальну власність  територіальної громади с. Т.Ремета

ПЕТРІШКО М.М.

Інформація закінчена.

У кого будуть   запитання до Віктора Івановича?

 

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу, прошу голосувати.

За-24

У кого будуть зміни, доповнення?    

 Є пропозиція рішення прийняти в цілому.   Прошу голосувати

За-24.                                                                                                     ВИРІШИЛИ : Рішення № 306  прийняти.

 

СЛУХАЛИ: Петрішко М.М. , в.п. голови районної ради.Переходимо до розгляду наступних питань  порядку денного.

( із залу вийшли депутати Діянич С.М.,Крупчинський Б.Ю.,Семен М.М.)

 

ВИСТУПИВ: Поприк В.І. Пропоную прийняти без обговорення питання під №№  24,25, 26, 27,28 включно.

За дану пропозицію  депутата Поприка В.І. проголосували 21 депутат.  Не голосували – 3 депутата.

Петрішко М.М.

Хто за те, щоб питання під № № 24,25,26,27,28 прийняти без обговорення  за основу.

За- 21. Не голосували – 3 .

Хто за те, щоб питання під № № 24,25,26,27,28 прийняти без обговорення  в цілому.

За- 21. Не голосували – 3.

ВИРІШИЛИ:

       Рішення № 307  «Про внесення змін до Програми енергоефективності та енергозбереження Перечинського району на 2016-2020 роки» прийняти.

Рішення № 308  «Про внесення змін до Комплексної програми профілактики злочинності в районі на 2016-2020 роки ( із змінами від 30.06.2016 року) прийняти.

Рішення № 309 «Про внесення змін до Програми захисту конституційних прав і свобод громадян, гарантування належного розгляду звернень громадян на 2016-2017 роки» прийняти.

Рішення № 310 «Про районну Програму забезпечення Перечинського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області на 2017-2020р.р. прийняти.

Рішення № 311 «Про Програму фінансової підтримки Перечинського комунального спеціалізованого підприємства-видавництва «ТУРпрес» прийняти.

 

СЛУХАЛИ: Петрішко М.М.

 1. Про затвердження середньозаготівельних цін сировини при заготівлі другорядних лісових матеріалів, здійснення побічних лісових користувань

ВИСТУПИЛА: Ладомиряк Мар’яна Павлівна, заступник голови районної державної адміністрації

 

25 травня ц.р. обласної радою  було прийнято рішення  «Про  затвердження рентної плати за заготівлю другорядних лісових матеріалів, здійснення побічних лісових користувань та використання корисних властивостей лісів області» Рішенням було рекомендовано  органам місцевого самоврядування затвердити середньозаготівельні ціни сировини при заготівлі другорядних лісових матеріалів. З них  березовий сок -1,50 грн.. Дикорослі ягоди та плоди: ожина-12,00 грн, малина-10,00 грн. Гриби білі- І сорт- 20,00 грн., ІІ сорт  16, 00 грн. , лисички- 12,00 грн.. опеньки – 12,00 грн. та інші – 10,00 грн.

ПЕТРІШКО М.М.

Інформація закінчена.

У кого будуть   запитання до  Мар’яни  Павлівни?

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу, прошу голосувати.

За-20.Утримався – 1. Не голосували -3.

У кого будуть зміни, доповнення?    

 Є пропозиція рішення прийняти в цілому.   Прошу голосувати

За-20. Утримався – 1. Не голосували -3.

ВИРІШИЛИ : Рішення № 312  прийняти.

 

(до залу повернулися депутати Діянич С.М, Крупчинський Б.Ю., Семен М.М.)

СЛУХАЛИ: Петрішко М.М.

 1. «Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2016 року № 241 “Про районний бюджет на 2017 рік” (із змінами від 23.03.2017 року, від 20.04.2017року)».

ВИСТУПИЛА:  Гапак Світлана Андріївна, в.о. начальника фінансового управління  районної державної адміністрації

Поступило зауваження, чому подався так пізно  проект, чому не розглядався у комісіях? До нас надійшло багато бюджетних запитів,  всі потрібно розглянути і зробити правильне рішення, бо сума 1 900 000 тис. грн. занадто мала. Тому проект рішення подався із запізненням. І так, пропонується такий проект:

    Додаток 1  «Зміни обсягу доходів районного бюджету на 2017 рік».

В проект рішення включено збільшення обсягу доходів по загальному та спеціальному фондах на суму 4 660,966 тис.грн., в т.ч.:

– збільшення обсягу доходів загального фонду на суму 1 900,0 тис. грн.,

– субвенції на суму 2 760,966 тис.грн., в т.ч. по спеціальному фонду на суму 43,0 тис. грн. за рахунок міського бюджету.

Додаток 2 «Зміни до розподілу видатків районного бюджету на 2017 рік за головними розпорядниками коштів» (в межах змін доходів, загального обсягу видатків районного бюджету).

В проект рішення включено збільшення обсягу видатків по загальному та спеціальному фондах за рахунок додаткового  ресурсу, який виділений з державного та міського бюджетів та перевиконання доходів районного бюджету на загальну суму 4 660,966 т.грн., та їх розподіл за головними розпорядниками коштів районного бюджету, в тому числі:

– збільшення видатків за рахунок обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій на суму 2717,966 т.грн., та іншу субвенцію з міського бюджету в сумі 43,0 т.грн. на капремонт спортивного залу ДЮСШ.

Також в проект рішення включено розподіл коштів від перевиконання дохідної частини районного бюджету за головними розпорядниками на суму 1 900,0 т. грн., а саме:

 1. Сектор охорони здоров»я ( всього) –  444,0 тис.грн.:

– придбання медичного обладнання  – 119,0 тис.грн. ( кисневий апарат 20,0 тис.грн., пульсоксиметр – 10,0 тис.грн., спірограф – 15,0 тис.грн., відсмоктувач – 10,0 тис.грн., глюкометри – 16,0 тис.грн., електрокардіограф – 48,0 тис.грн.);

– капітальний ремонт морга – 25,0 тис.грн.,

– поточний ремонт АЗПСМ с. Порошково – 50,0 тис.грн.,

– Програма «Цукровий та нецукровий діабет на 2016-2020 роки» – 30,0 тис.грн.,

– «Програма протидії захворюванню на туберкульоз» – 20,0 тис.грн.,

– зарплата медикам –   200,0 тис.грн.

 1. Відділ освіти , молоді та спорту ( всього) – 371,0  тис.грн.:

– капітальний ремонт котельні Туричківської ЗОШ 1-11 ступенів- дошкільний навчальний заклад  – 30,0 тис.грн.,

– Туричківська ЗОШ  на озвучення – 16,0 тис.грн.,

– Турицька ЗОШ ( придбання  вікон ) – 50,0 тис.грн.,

– Перечинська гімназія поточний ремонт – 190,0 тис.грн.

– ДЮСШ поточний ремонт – 35,0 тис.грн.

– Програма розвитку пауерліфтингу – 15,0 тис.грн.,

– Програма розвитку футболу – 20,0 тис.грн.,

– Програма розвитку волейболу – 15,0 тис.грн.

 1. Відділ культури ( всього) – 50,0 тис.грн.:

– Програма розвитку культури та мистецтва  –   50,0 тис.грн.

 1. Районна рада ( зарплата ) – 100,0 тис.грн.
 2. Районна державна адміністрація –   220,0 тис.грн.

– Програма надання депутатами матеріальної допомоги – 40,0 тис.грн.,

– Програма підвищення ефективності виконання повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики та впровадження реформ на 2016-2019 роки – 100,0 тис.грн.,

– Програма «Власний дім» –   20,0 тис.грн.

– Програми :

– «Комплексна програма забезпечення реалізації державної безпеки у Перечинському районі на 2016-2017 роки – 10,0 тис.грн,

– «Комплексна програма профілактики злочинності в районі на 2016-2020 роки – 10,0 тис.грн.,

– забезпечення діяльності Перечинського районного суду на 2015-2018 роки   – 10,0 тис.грн.,

– Програма захисту конституційних прав і свобод громадян, гарантування належного розгляду звернень громадян на 2016-2017 роки – 10,0 тис.грн.,

– Програма розвитку та вдосконалення цивільного захисту Перечинського району на 2016-2018 роки  –   10,0 тис.грн.,

– Програма забезпечення діяльності Перечинського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області   – 10,0 тис.грн.

 1. Управління соцзахисту населення –  50,0   тис.грн.:

–  Програма забезпечення реалізації державної політики  у сфері соціального захисту населення у Перечинськорму районі на 2016-2020 роки – 30,0 тис.грн.,

–  Програма соціальної підтримки та комплексної допомоги учасникам АТО, інвалідам та членам сімей загиблих учасників АТО  на 2016-2020 роки – 20,0 тис.грн.

 1. Фінансове управління ( програма ) – 30,0 тис.грн.

– Програма забезпечення реалізації державної політики з питань фінансів на території району на 2016-2019 роки – 30,0 тис.грн.

 1. Вільшинківська с/рада – 65,0 тис.грн.:

– «Реконструкція спортивного майданчика на території Вільшинківського НВК ЗОШ 1-11 ступенів – ДНЗ» (за виготовлення ПКД в т.ч. експертиза) – 25,0 т.грн.,

– виготовлення та встановлення автозупинок – 40,0 т.грн.

 1. Порошківська с/рада –   160,0  тис.грн.:

– Реконструкція будівлі клубу під соціально-культурний центр (клуб, Бібліотека, ФАП) с.Мокра, 60 Перечинського району, в тому числі ПКД –  110,0 тис.грн.

– на придбання твердопаливного котла для ДНЗ  – 50,0 тис.грн.

 1. Т.Пасіцька с/рада – 200,0  тис.грн.:

– «Реконструкція даху Тур»я –Пасіцького сільського  клубу в с. Тур»я- Пасіка вул.Турянська, 33а»   –  200,0 тис.грн.

 1. Т.Бистрянська с/рада –     50,0 тис.грн.:

– на придбання твердопаливного котла  для ДНЗ  – 50,0 тис.грн.

 1. Новоселицька с/рада –    100,0 тис.грн.:

–  «Реконструкція спортивного майданчика на території Новоселицької ЗОШ 1-11 ступенів – ДНЗ»  – 100,0 тис.грн.

 1. Т.Полянська с/рада –   40,0  тис.грн.

– на придбання твердопаливного котла для ДНЗ  – 40,0 тис.грн.

 1. Туричківська с/рада –      20,0 тис.грн.

– виготовлення та встановлення автозупинок – 20,0 тис.грн.

 

В проект рішення включено перерозподіл видатків в межах загального обсягу видатків по головному розпоряднику коштів відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації     ( додаток 2).

Зміни до капітальних видатків та переліку об»єктів, видатки на які будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку в розрізі джерел фінансування та за головними розпорядниками коштів, наведені в додатку 6 проекту рішення.

Зміни обсягів іншої субвенції низовим бюджетам на 2017 рік наведені в додатку 7 проекту рішення.

Зміни міжбюджетних трансфертів в розрізі низових бюджетів наведено в додатку 8 проекту рішення.

Зміни до переліку програм, які фінансуються з районного бюджету, наведені в додатку 9.

         Зміни до розподілу субвенції з місцевого державному бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів на 2017 рік наведено в додатку 10 до проекту рішення.

 

ПЕТРІШКО М.М.

Інформація закінчена.

У кого будуть   запитання до  Світлани Андріївни?

Чомоляк М.І., депутат районної ради.  У мене є зауваження.  Проект подано  не вчасно. Знову  виділяємо гроші в громаду. Що будуть  мати  на сільських радах. Перечин може фінансуватися і сам.

Олефір В.І., депутат районної ради. Кошти йдуть не на гімназію, а на ремонт будинку культури – малого залу. В майбутньому, якщо не буде  там гімназії,  але  залишиться   районний будинок культури.  На даний час РБК поки, що  не переданий громаді. Що стосується ДЮСШ тут займаються і діти з району. І тут ми повинні гордитися, що наші діти, є переможцями в  різних  спортивних іграх.  Не треба ділити на наш і  не наш.

Чомоляк М.Ю., депутат районної ради. Я наполягаю, що потрібно розвивати  Перечинську ЗОШ.

Олефір В.І., депутат районної ради. Але Перечинська ЗОШ знаходиться на території  ОТГ.

ПЕТРІШКОМ.М.

Пропонується  прийняти рішення  за основу.

За-23.Утримався – 1.

У кого будуть зміни, доповнення?    

 

Поприк В.І. депутат районної ради. До проекту рішення є  доповнення. Фінансовому управлінню райдержадміністрації  виділені кошти для поточного ремонту АЗПСМ  с.Порошково в сумі 50 тис.грн. пропоную  розподілити так:

-40 тис.грн. для поточного ремонту АЗПСМ  с.Порошково;

-10 тис. грн. на облаштування санвузла терапії №2 в с. Порошково;

За рахунок перерозподіленого залишку коштів бюджету розвитку районного бюджету в сумі 37,0 тис. грн спрямувати на реконструкцію даху сільського клубу с. Т.Пасіка.

За рахунок загального фонду в сумі 37, 0 тис. грн.  зменшити кошти  з об’єкта «Реконструкція даху Т.Пасіцького сільського клубу» і спрямувати на Програму «Турбота» – 27,0 тис. грн. та на придбання апаратури для озвучення сільського клубу с. Вільшинки – 10,0 тис. грн.

 

ПЕТРІШКО М.М.

Хто за внесену пропозицію депутата Поприка В.І. Прошу голосувати.

За-23. Не голосував- 1.

Пропозиція прийнята.

 

Цвік Й.І., депутат районної ради. Вніс пропозицію  зняти кошти з «Програми підвищення ефективності виконання повноважень органами  виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики та впровадження реформ» в сумі 15 тис. грн. та спрямувати на   «Програму  підтримки  і розвитку  місцевого самоврядування», в якій передбачено друкування  матеріалів  в районній газеті .

 

ПЕТРІШКО М.М.

Хто за внесену  пропозицію депутата Цвіка Й.І. Прошу голосувати.

За-14.Утримались -8.  Не голосували -2.

Пропозиція не проходить.

 

ПЕТРІШКО М.М.

 Є пропозиція рішення прийняти в цілому з доповненнями депутата Поприка В.І..   Прошу голосувати.

За-23. Утримався – 1.

ВИРІШИЛИ : Рішення № 313  прийняти.

 

 

ПЕТРІШКО М.М.

         Шановні депутати!

Питання порядку денного шістнадцятої сесії районної ради  розглянуто і прийнято відповідні рішення.

У кого будуть  зауваження  щодо  ведення  сесії?

Засідання шістнадцятої сесії  районної ради оголошую закритим. Дякую всім за активну  участь у  роботі  сесії.

(Звучить Державний Гімн України)

 

         В.п. голови  ради                                                      М.М.Петрішко

 

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту