Протокол №9 засідання сесії
14.06.2017
Протокол №11 засідання сесії
14.06.2017
Показати всі

Протокол №10 засідання сесії

ПРОТОКОЛ № 10

засідання     дев’ятої сесії

 районної ради VІІ скликання

 

м. Перечин                                                        15 вересня 2016 року

 

ЛАСКІН М.І.

Голова районної ради

Дозвольте зробити приємне оголошення.

         Насамперед  хочеться  привітати іменинників, які у міжсесійний період відзначали свої дні народження Баєва Олеся Михайлівна, Крупчинський Борис Юрійович, Луцяк Віктор Іванович, Данча Михайло Дмитрович, Цмур Юрій Іванович, Шеян Юрій Юрійович, Белей Ганна Станківна, Чомоляк Мирослав Юрійович, Лабич Михайло Іванович. Від себе особисто, від депутатського корпусу хочеться побажати всім  вам міцного здоров’я, благополуччя, любові та родинного затишку.

Шановні депутати, запрошені.

На сесію  районної ради запрошено:  голову районної державної адміністрації, міського та сільських голів, керівників правоохоронних органів та окремих управлінь райдержадміністрації.  Більшість запрошених присутні.

В  роботі  сесії  бере   участь   заступник голови обласної ради, депутат обласної  ради – Грицик  Петро Васильович.

Відповідно до статті 18 Регламенту роботи районної ради УІІ скликання засідання ради буде записуватись на електронний носій інформації, а саме диктофон.

Пропоную доручити ведення протоколу засідання сесії працівникам виконавчого апарату районної ради.

Прошу лічильну комісію приступити до виконання своїх обов’язків.

 

Дозвольте  засідання  дев’ятої сесії районної ради VІІ скликання вважати відкритим.

(Звучить  Державний  Гімн України)

ЛАСКІН М.І.

 

Перед тим, як перейти до першого питання порядку денного, відповідно до ЗУ «Про місцеві вибори» у зв’язку з достроковим припиненням повноважень депутата районної ради  Гартнера Юрія Юрійовича ( в зв’язку зі смертю),  слово надається голові районної територіальної виборчої комісії Луцук Любові Миколаївні.

ОлефірВ.І., пропоную хвилиною мовчання  вшанувати пам’ять Гартнера Ю.Ю. (Хвилина мовчання).

( Луцук Л.М. зачитує рішення РТВК)

(рішення додається)

ЛУЦУК Л.М.

Шановний Миколо Миколайовичу! Запрошую Вас до складання Присяги депутата районної ради.  Для прийняття Присяги прошу всіх встати.

( Йде прийняття Присяги та підписання її депутатом )

 

ЛАСКІН М.І.

Пропоную визнати  повноваження  депутата Перечинської районної ради УІІ скликання  Гондорчина  Миколи Миколайовича.

Вашій увазі пропонується  проект рішення. (зачитується проект рішення)

Про визнання повноважень депутата Перечинської                                     районної   ради VII скликання  Гондорчина  Миколи Миколайовича

У кого які будуть пропозиції  щодо даного проекту  рішення.

Є пропозиція  даний проект рішення  прийняти за основу.

За  25 депутатів.

У кого будуть зміни, доповнення?

Є пропозиція  рішення прийняти в цілому. Прошу голосувати.

За 25  депутатів.

ВИРІШИЛИ: рішення № 173  прийняти.

 

ЛАСКІН М.І.

І так, від Перечинської районної організації Партії «Відродження»  у нашому депутатському корпусі буде працювати Микола Миколайович Гондорчин Дякуємо голові районної територіальної комісії Луцук Любові Миколаївні за проведену роботу та вітаємо Миколу Миколайовича з обранням його депутатом районної ради. Надіємось на активну і плідну працю.

          Із 34 депутатів районної ради УІІ скликання на сьогоднішньому     засіданні дев’ятої  сесії районної ради присутні  26 депутатів, відсутні 8  депутатів.

Таким чином, відповідно до  пункту 11 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сесія ради є повноважною.

 

ЛАСКІН  М.І.

 

Шановні депутати, запрошені!

         Продовжуємо  роботу сесії.  

12-13 вересня   провели свої засідання постійні депутатські комісії, на яких розглядалися питання порядку денного  засідання  дев’ятої  сесії районної ради VІІ скликання.   Зауваження та пропозиції, які були висловлені вами під час засідань, є у матеріалах.    

Нам необхідно затвердити порядок денний та регламент  роботи   дев’ятої сесії районної ради, які є у вас у матеріалах.  До порядку денного включено 16  питань,  роботу сесії пропоную завершити  до   11  години  34 хвилин.

Ласкін М.І.

Пропоную  прийняти  порядок денний    за основу.  Прошу голосувати.

За – 26  депутатів

Які будуть  пропозиції щодо порядку денного   дев’ятої  сесії районної ради ?    

ВИСТУПИВ: Поприк В.І., депутат районної  ради.    

Пропоную включити до порядку денного дев’ятої сесії чотири  питання, а саме :

під № 17 питання «Про передачу у комунальну власність територіальній громаді м.Перечин цілісного майнового комплексу Перечинської ДЮСШ»;

під № 18  питання «Про внесення  змін  до Програми підвищення ефективності виконання повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики та впровадження реформ на 2016 – 2019 роки»;

під № 19 питання  «Про внесення змін до Програми «Забезпечення реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення в Перечинському районі на 2016-2020 роки»;

під № 20 питання «Про внесення змін до Програми виставково-ярмаркової діяльності агропромислового комплексу району на 2014-2016 роки»

ВИСТУПИЛИ:

Шеян Ю.Ю., у мене є питання до апарату районної ради. Чи вчасно були подані матеріали?

Гулей-Шикула О.Ф., матеріали по даних питаннях згідно Закону України  «Про доступ  до публічної інформації»  не розміщені вчасно на офіційному веб-сайті районної ради. Згідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» пропозиції щодо включення в порядок денний, додаткових питань, можуть бути ініційовані депутатом під час засідання сесії і в обов’язковому порядку, дана пропозиція, виносяться на розгляд сесії.

Шеян Ю.Ю., зауважив, що потрібно надалі дотримуватись Регламенту районної ради, розглядати  всі матеріали, які подаються на сесію районної ради на засіданнях  постійних комісій.

Ласкін М.І.

Чи є ще пропозиції  у депутатів?

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

Пропоную  прийняти  порядок денний засідання  дев’ятої  сесії  районної ради з внесеними пропозиціями депутата Поприка Василя Івановича про включення  запропонованих питань до порядку денного, прийняти  в цілому.  Прошу  голосувати.

За -26  депутатів.

ВИРІШИЛИ: Порядок денний засідання дев’ятої сесії районної ради, з внесеними пропозиціями прийняти .

 1. Про підготовку бюджетних установ району до осінньо-зимового періоду 2016-2017 року.
 2. Про звіт директора районного комунального підприємства «Бюро технічної інвентаризації» Перечинської районної ради про фінансово- господарську діяльність підприємства  за І півріччя 2016 року.
 3. Про директора районного комунального підприємства “Бюро технічної інвентаризації” Перечинської районної ради.
 4. Про хід виконання районної Програми відпочинку та оздоровлення дітей на період до 2017 року ( із змінами від 29.10.2013 року).
 5. Про хід виконання програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки  (із змінами від 29.10.2013 року, від 26.12.2013 року).
 6. Про хід виконання програми протидії захворюванню на туберкульоз в Перечинському районі на 2012-2016  роки (із змінами від 31.03.2016 року).
 7. Про хід виконання Програми  стоматологічного здоров»я населення району на 2013-2017 роки ( із змінами від 31.03.2016 року).

          8.Про хід виконання Програми безкоштовного забезпечення медичними препаратами хворих з хронічною нирковою недостатністю у Перечинському районі на 2014- 2017 роки( із змінами від 31.03.2016 року).

 1. Про Програму розвитку системи зв’язку, оповіщення та інформатизації цивільного захисту Перечинського району на 2016 – 2020 роки.
 2. Про Програму створення та накопичення місцевого матеріального резерву  Перечинського району на 2016 – 2020 роки.
 3. Про Програму енергоефективності та енергозбереження Перечинського району на 2016 -2020 роки.
 4. Про внесення змін до районної цільової соціальної програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування  на 2012-2017 роки (із змінами від 26.12.2013 року).
 5.   Про внесення змін до рішення районної ради від 13 січня 2016 року № 48 «Про районний бюджет на 2016 рік» (нова редакція) (із змінами від 18.02.2016 року, від 31.03.2016 року,  15.04 .2016 року, від 30.06.2016 року, від 14.07.2016року).
 6.   Про продаж об’єкта спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста  Перечинського району.
 7. Про продаж об’єкта спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району  на аукціоні за методом зниження ціни.
 8. Про надання дозволу районній раді на списання автомобіля.
 9. Про передачу у комунальну власність територіальній громаді м.Перечин  цілісного майнового комплексу Перечинської ДЮСШ.
 10. Про внесення  змін  до Програми підвищення ефективності виконання повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики та впровадження реформ на 2016 – 2019 роки.
 11. Про внесення змін до Програми «Забезпечення реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення в Перечинському районі на 2016-2020 роки».
 12. Про внесення змін до Програми виставково-ярмаркової діяльності агропромислового комплексу району на 2014-2016 роки.

 

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І., голову районної ради

Оскільки до порядку денного  включено питання  під № №17, 18, 19, 20  пропоную додати до регламенту роботи сесії  – 25  хвилин.

Пропоную прийняти  регламент роботи дев’ятої  сесії  районної ради з внесеними пропозиціями  за основу. Прошу голосувати.

За – 26  депутатів.

Пропонується    регламент роботи дев’ятої  сесії  районної ради прийняти  в цілому  з внесеними пропозиціями  . Прошу голосувати.

За – 26  депутатів.

ВИРІШИЛИ: Регламент роботи засідання дев’ятої сесії районної ради з внесеними пропозиціями,  прийняти (додається).

 

1.СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І., голову районної ради – «Про підготовку бюджетних установ району до осінньо-зимового періоду   2016-2017 року.  

Цмур Ю.І., є пропозиція перейти до запитань так, як на засіданнях комісій  було обговорено дане питання.

ВИСТУПИЛИ:

Поприк В.І., в  с. Туриця  була потреба у заміні  димоходу в  школі-садочку . Попередньо на дані роботи заплановано виділити 50 тис.грн.  Чи буде  встановлено  димохід до опалювального сезону.

Легеза І.І., до 1 жовтня  буде.

Ласкін М.І.

У кого будуть   запитання, зауваження, пропозиції ?

У нас є ще три співдоповідачі по даному питанню. Прошу запитання ?

ВИСТУПИЛИ:

Кравець В.В., коли  розпочнеться  харчування в  школах району?

Цапик В.Й., на сьогоднішній день тендер не відбувся із-за неявки підприємців. Планується централізоване харчування з 1 жовтня.

Гулей –Шикула О.Ф.,  з 1 вересня  в міжшкільному інтернаті с. Турички відсутнє теж харчування. Як  плануєте вирішити цю проблему?

Цапик В.Й.  80%   харчування йде  за рахунок оплати батьків.

Лабич М.І., шановні депутати, ми відходимо від питання порядку денного.

Поприк В.І. пропоную Вам,  Ольга Федорівна  оформити Ваше питання, як депутатське звернення  і повернутися до порядку денного щодо підготовки  бюджетних установ до осінньо-зимового  періоду.

 

Ласкін М.І.

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу, прошу голосувати.

За -26  депутатів

У кого будуть зміни, доповнення?

Є пропозиція рішення прийняти в цілому.   Прошу голосувати.

За 26  депутатів.

ВИРІШИЛИ: рішення № 174  прийняти.

 

 1. СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І. – «Про звіт директора районного комунального підприємства «Бюро технічної інвентаризації» Перечинської районної ради про фінансово- господарську діяльність підприємства за І півріччя 2016 року».

        ВИСТУПИВ:  Куцик Олександр Володимирович директор комунального підприємства «Бюро технічної  інвентаризації»

31 липня ц.р. завершився контракт  і мною була написана заява на звільнення. За 11 років  роботи директором БТІ  виконувались всі статутні завдання та інвентарні справи.  За  останні 7 місяців я не справився з завданням  і почали виникати борги.  З боку районної ради  не було  ніяких пропозицій щодо їх  зменшення. Я не міг справитися з боргами. Виникало багато критичних моментів.  Я думаю нова кандидатура розв’яже ці питання.

ВИСТУПИЛИ:

Данча М.Д., пропоную даний звіт взяти до відома.

Кравець В.В.,  пропоную перейти до запитань.

Лабич М.І., за весь  період дії контракту вами не тільки не погашено заборгованість  по зарплаті, а й допущено її подальше зростання.

Ласкін М.І., на  минулій сесії ви зобов’язались,  що борги  будуть скорочуватися, а вони тільки нарощувалися. Ви нараховували в повному об’ємі  собі заробітну плату.

Куцик О.В., усім співробітникам нараховувалась заробітна плата згідно штатного розпису. В повному об’ємі. Я був останній хто брав заробітну плату. Боргів перед співробітниками у мене немає.  Інакше підприємство було б банкротом

Цмур Ю.І.,  Ви відмовляєтесь  від боргів  на сьогодні по заробітній платі?

Ласкін М.І., хто повинен  погасити  борги?

Куцик О.В., я звертався в районну раду, щодо прийняття правильного рішення, яке нормалізує і виведе з критичного становища. В жодному районі немає такого відношення до БТІ,  як  у нас. Я писав скарги в прокуратуру. Відповіді нема. Ми робимо інвентарні справи  дешевше ніж підприємці.

 Ласкін М.І.

Пропонується звіт  директора комунального підприємства «БТІ» взяти до відома.

Проект рішення  прийняти  за основу, прошу голосувати.

За -24 депутатів.

(У залі відсутні  Монич І.І., Рац В.М.)

У кого будуть зміни, доповнення?

Данча М.Д., пропоную матеріали щодо діяльності підприємства направити в   прокуратуру.

Поприк В.І., підтримую пропозицію Михайла Дмитровича, вона є слушна. Пропоную п.2 даного рішення  викласти в такій редакції: “Матеріали щодо діяльності комунального підприємства  «Бюро технічної інвентаризації»  за період керівництва Куцика О. В. скерувати до Ужгородської місцевої прокуратури для прийняття рішення  щодо  наявності  в діях останнього ознак  кримінального порушення».

Ласкін М.І.

Хто за  пропозицію депутатів Данчі М.Д. та Поприка В.І.?

Прошу голосувати .

  За -24 депутатів. Приймається. (У залі відсутні  Монич І.І., Рац В.М.)

Є пропозиція рішення прийняти в цілому з внесеною пропозицією.  Прошу голосувати.

За  26  депутатів.

ВИРІШИЛИ: рішення № 175  прийняти.

 

3.СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.,- «Про  директора  районного комунального підприємства «Бюро технічної  інвентаризації» Перечинської районної ради».

ВИСТУПИВ: Луцяк Віктор Іванович, начальник відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради.

Я хочу проінформувати вас про стан справ на сьогоднішній день. Як  було вже озвучено  на даний час питання виникло  у зв’язку з тим, що з директором підприємства закінчився контракт одночасно з тим, подана заява на звільнення та акт передачі директором документів на Штимак О.Й (установчих документів, матеріальних цінностей та печатки). На минулій сесії у грудні 2015р. по  діючому контракту  ставилася умова щодо погашення боргів по заробітній платі і зменшення кредиторської заборгованості підприємства.

 

ВИСТУПИЛИ:

Поприк В.І.,  пропоную проект рішення прийняти за основу.

Ласкін М.І., діяльність підприємства була завідомо спланована по доведенню його до банкрутства.  У 2012 році районна рада запропонувала вам  перейти  в інше приміщення. 5 років  свідомо не переходили, не  сплачувалась оренда за приміщення, ви запевняли, що виграєте суд. На сьогодні ми маємо факт, що суд  визнав борг у сумі 58 тис. грн. орендодавцю. На мою думку, це було свідомо сплановано  і ви говорите що районна рада не сприяє в роботі. За рахунок підприємства був підготовлений сертифікований спеціаліст, який оформив приватного підприємця, який працював на себе, а не на підприємство.

Кравець В.В.,  ставимо на голосування.

Ласкін М.І. пропоную прийняти  проект рішення за основу.

За- 25,  проти-  1, утримався 0.

Олефір В.І.,  що буває за невиконання рішення районної ради, яка відповідальність. У 2012 р.  КП « БТІ»  було виділено безоплатне  приміщення в будівлі КСП «ТУРпрес». А  період за який виникла заборгованість по оренді охоплює  липень 2013 року по жовтень  року 2015 року. Отже, не виконавши  вчасно  рішення районної ради,  директор КП  свідомо допустив нарощування боргу по орендній платі .

Луцяк В.І.,  відповідальність за невиконання рішення несе посадова особа , тобто директор підприємства.

Куцик О.В., ми вклали  47 тис. грн. в ремонт орендованого приміщення. Фактично боргу перед орендодавцем немає.

Гулей-Шикула О.Ф.,  чому суд не взяв до відома ваше поліпшення, виходить  ви його провели з порушенням,  без погодження з орендодавцем.

Луцяк В.І.,  на даний час відповідно до судового рішення  Апеляційного суду борг в  сумі 58 тис.грн.  визнано за комунальним  підприємством «БТІ», як борг по оплаті орендної плати. Керівник касаційну  скаргу  не подав, рішення набуло  сили. Виконавча служба заблокувала рахунки.

Грицик П.В., депутат обласної ради. Хто має заплатити цю суму?

Данча М.Д.,  необхідно розібратися чи   потрібно нам  КП «БТІ»  з такими боргами.

Поприк В.І.  пропоную визнати роботу  незадовільною,  звільнити згідно заяви, а не чекати коли борг буде 500 тис. грн.

Грицик П.В. по-перше – звільнити, по-друге,  не маєте відношення  до підприємства. Як засновника,  до відповідальності будуть притягати районну раду. Якщо залишити на роботі, борг виросте у 300 тис. грн. Порадьтеся з юристами. Директор повинен нести відповідальність. Який вихід з ситуації?

Петрішко М.М.,  у нас є заява, ми не маємо права її не задовільнити.

Данча М.Д., пропоную: по-перше – роботу визнати незадовільною. По-друге –  звільнити з роботи за незадовільну роботу.

Ласкін М.І.

Хто за пропозицію Данчі Михайла Дмитровича ? Прошу голосувати.

За 25. Проти. немає.  Утримався 1. Приймається.

Пропонується прийняти  проект рішення в цілому з внесеними пропозиціями, прошу голосувати.

За 26 депутатів.

ВИРІШИЛИ: рішення № 176  прийняти.

 

 ВИСТУПИВ: Луцяк В.І., з даного питання  виникає  питання про призначення керівника комунального підприємства «БТІ».

Поприк В.І., пропоную включити в порядок денний під  № 21 питання  «Про призначення директора районного комунального підприємства «Бюро технічної  інвентаризації» Перечинської районної ради».

Ласкін М.І.

Поступила пропозиція депутата Поприка В.І. Прошу голосувати.

За 25. Проти 0. Утримався 0. Не голосував 1. Приймається.

 

ВИСТУПИВ: Поприк В.І., На засіданнях постійних комісій  було детально обговорено проекти  Програм та хід виконання Програм, тому немає необхідності повторно їх заслуховувати.  Пропоную прийняти без обговорення пакетом  питання  від  № 4 по № 12 включно.

 

Ласкін М.І.

Поступила пропозиція Поприка В.І. Прошу голосувати.

За 26 депутатів. Приймається.

Пропоную прийняти пакетом рішення  від № 4 по №12 включно, без обговорення за основу.

Проголосувало  26 депутатів. Приймається.

Пропоную прийняти пакетом рішення в цілому від №4 по №12 включно, без обговорення.   Прошу голосувати.

Проголосувало 26 депутатів. Приймається.

ВИРІШИЛИ:

Рішення №177 «Про хід виконання районної Програми відпочинку та оздоровлення дітей на період до 2017 року ( із змінами  від 29.10.2013 року)» прийняти.

Рішення №178 «Про хід виконання програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки  (із змінами від 29.10.2013 року, від 26.12.2013 року)» прийняти.

Рішення №179 «Про хід виконання програми протидії захворюванню на туберкульоз в Перечинському районі на 2012-2016  роки (із змінами від 31.03.2016 року)» прийняти.

Рішення №180 «Про хід виконання Програми поліпшення стоматологічного здоров»я  населення району на 2013-2017 роки ( із змінами від 31.03.2016 року)» прийняти.

Рішення №181 «Про хід виконання Програми безкоштовного забезпечення медичними препаратами хворих з хронічною нирковою недостатністю у Перечинському районі на 2014- 2017 роки (із змінами від 31.03.2016 року)» прийняти.

Рішення №182 «Про Програму розвитку системи зв’язку, оповіщення та інформатизації цивільного захисту Перечинського району на 2016 – 2020 роки» прийняти.

Рішення №183 «Про Програму створення та накопичення місцевого  матеріального резерву  Перечинського району на 2016 – 2020 роки» прийняти.

Рішення №184 «Про Програму енергоефективності та енергозбереження Перечинського району на 2016 -2020 роки» прийняти.

Рішення №185 «Про внесення змін до районної  цільової соціальної програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування  на 2012-2017 роки (із змінами від 26.12.2013 року)» прийняти.

 

13.СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І., голову районної ради – «Про внесення змін до рішення районної ради від 13 січня 2016 року № 48 «Про районний бюджет на 2016 рік» (нова редакція) (із змінами від 18.02.2016 року, від 31.03.2016 року,  15.04 .2016 року, від 30.06.2016 року, від 14.07.2016року).

ВИСТУПИВ: Цмур Ю.І.,  так, як  на засіданнях постійних депутатських комісіях було детально обговорено дане питання, пропоную перейти до запитань.

Поприк В.І. пропоную перейти зразу до критичних зауважень, які були висловлені на постійних комісіях.

Ласкін М.І.

Пропонується прийняти проект рішення  за основу, прошу голосувати.

За-25  Проти . Немає.  Утримався? немає. Приймається.

(Вийшов Рац В.М.)

ВИСТУПИЛИ:

Баєва О.М. пропоную внести зміни  в проект рішення та виділити 5 тис. грн. нашому земляку- письменнику  Юрію Шипу  на  видавництво   книги.

Ласкін М.І., чи є можливість?

Керецман Л.В., за рахунок перевиконання  дохідної частини збільшити  на суму 5 тис. грн.. та виділити  по «Програмі розвитку  культури і мистецтва в районі на 2016 рік».

Ласкін М.І.

Хто за пропозицію  Баєвої Олесі  Михайлівни? Прошу голосувати

За 26 депутатів. Приймається.

Поприк В.І., на засіданнях  постійних комісій  виникли деякі зауваження, пропоную  слідуючі зміни,  а саме:

 1. Зменшити асигнування по об’єкту «Реконструкція системи опалення Порошківської ЗОШ І-ІІІ ст..» в сумі 150  тис. грн.. та розподілити на такі об’єкти:

– Капітальний ремонт фасаду навчального корпусу ЗОШ І-ІІ ст. с.Зарічево – 50,0 тис. грн…

– Реконструкція даху котельні та майстерні ЗОШ І-ІІ грн. по вул.Духновича  №66 в с.Т.Бистра – 100,0 тис.грн.

 1. Перерозподілити кошти по об’єкту «Капітальний ремонт по заміні вікон та дверей хірургічного корпусу Перечинської ЦРЛ в сумі 140344 грн. на такі об’єкти:

– Капітальний ремонт по заміні вікон та дверей хірургічного корпусу Перечинської ЦРЛ – 42942 грн.

– Капітальний ремонт по заміні вікон хірургічного відділення Перечинської ЦРЛ – 97402 грн.

 1. Перерозподілити кошти з поточного ремонту ДЮСШ по відділу освіти, молоді та спорту в сумі 200,0 тис. на такі об’єкти:

– Виготовлення проектно-кошторисної документації капітальний ремонт спортивного залу дитячо-юнацької спортивної школи  вул. Ужгородська №110 м.Перечин- 30,0 тис.грн.

– Капітальний  ремонт спортивного залу дитячо-юнацької спортивної школи вул. Ужгородська №110 м.Перечин- 170,0 тис.грн.

 1. За рахунок перевиконання дохідної частини районного бюджету в сумі 18,0 тис. грн. виділити на програму «Забезпечення реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення в Перечинському районі 2016-2020 р.р.». Головний розпорядник коштів УСЗН.

Ласкін М.І.

Хто за пропозицію Поприка Василя Івановича? Прошу голосувати.

За -26 депутатів. Приймається.

  Є пропозиція рішення прийняти в цілому, з  внесеними пропозиціями.  Прошу голосувати.

За-  26 депутатів.

ВИРІШИЛИ: рішення № 186  прийняти.

 

 1. СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І., голову районної ради – «Про продаж об’єкта спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району».

 

ВИСТУПИВ: Луцяк Віктор Іванович, начальник відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради.

Даний  проект рішення обговорювався на  засіданнях комісій. Питання  стосується продажу гаражів за адресою пл.Незалежності, гараж 10-Г. Було проведено відповідні процедури. Проведено повторний  аукціон,  де заявлений   один покупець, який погодився придбати даний  об’єкт  за початковою ціною.

 

Ласкін М.І.

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу, прошу голосувати.

За -26  депутатів.

У кого будуть зміни , доповнення?

Є пропозиція рішення прийняти в цілому.   Прошу голосувати.

За 26  депутатів.

ВИРІШИЛИ:  рішення № 187  прийняти.

 

 1. СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І., голову районної ради – «Про продаж об’єкта спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району на аукціоні за методом зниження ціни».

ВИСТУПИВ: Луцяк Віктор Іванович, начальник відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради.

Даний проект рішення обговорювався на засіданнях постійних комісій. Об’єкт  пропонувався два рази на аукціоні. Покупців не було.  Відповідно до закону  передбачено  третій крок  –  методом зниження ціни.

 

Ласкін М.І.

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу, прошу голосувати.

За -26  депутатів.

У кого будуть зміни , доповнення?

Є пропозиція рішення прийняти в цілому.   Прошу голосувати.

За – 26  депутатів.

ВИРІШИЛИ:  рішення № 188  прийняти.

 

 1. СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І., голову районної ради – «Про надання дозволу районній раді на списання автомобіля».

ВИСТУПИВ: Поприк Василь Іванович , радник  голови   районної ради.

Є проект рішення – надати дозвіл  на списання автомобіля.

Шеян Ю.Ю., пропоную  виставити на аукціон може знайдеться покупець, який дасть більше коштів.

Поприк В.І., провести процедуру згідно законодавства  та  виставити на аукціон з подальшим  її продажем.

Ласкін М.І.

Хто за пропозицію Шеяна Юрія Юрійовича? Прошу голосувати.

За -24 депутатів (Вийшли Олефір В.І., Рац В.М.) Приймається.

 

Пропонується прийняти за основу з внесеною  пропозицією, прошу голосувати.

За -24  депутати. (Вийшли Олефір В.І., Рац В.М.)

У кого будуть зміни , доповнення?

Є пропозиція рішення прийняти в цілому з внесеною пропозицією.   Прошу голосувати.

За 24  депутати. ( Вийшли  Олефір В.І., Рац В.М.)

ВИРІШИЛИ:  рішення № 189  прийняти.

 

 1. СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І., голову районної ради – «Про передачу у комунальну власність територіальній громаді м. Перечин цілісного майнового комплексу Перечинської  ДЮСШ».

 

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу, прошу голосувати.

За -25  депутатів. ( Вийшов Рац В.М.)

У кого будуть зміни , доповнення?

Є пропозиція рішення прийняти в цілому.   Прошу голосувати.

За 26  депутатів. ( Вийшов Рац В.М.)

ВИРІШИЛИ:  рішення № 190  прийняти.

 

 1. СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І., голову районної ради – «Про внесення змін до Програми підвищення ефективності виконання повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики та впровадження реформ на 2016 – 2019 роки».

Пропонується прийняти його за основу, прошу голосувати.

За -25  депутатів. ( Вийшов Рац В.М.)

У кого будуть зміни,  доповнення?

Є пропозиція рішення прийняти в цілому.   Прошу голосувати.

За 26  депутатів. ( Вийшов Рац В.М.)

ВИРІШИЛИ:  рішення № 191  прийняти.

 

 1. 19. СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І., голову районної ради – «Про внесення змін до Програми «Забезпечення реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення в Перечинському районі на 2016-2020 роки».

 

Пропонується прийняти його за основу, прошу голосувати.

За -26  депутатів.

У кого будуть зміни,  доповнення?

Є пропозиція рішення  прийняти в цілому. Прошу голосувати

За -26  депутатів.

ВИРІШИЛИ:  рішення № 192  прийняти.

 

 1. СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І., голову районної ради – « Про внесення змін до Програми виставково-ярмаркової діяльності агропромислового комплексу району  на 2014-2016 роки».

Пропонується прийняти його за основу, прошу голосувати.

За -26  депутатів.

У кого будуть зміни , доповнення?

Є пропозиція рішення  прийняти в цілому. Прошу голосувати

За -26  депутатів.

ВИРІШИЛИ:  рішення № 193  прийняти.

 

   21.СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І., голову районної ради – «Про  призначення директора  районного комунального підприємства «Бюро технічної інвентаризації» Перечинської районної ради».

ВИСТУПИЛИ:

Луцяк В.І., є пропозиція надати  слово Девіцькому І.М.

Девіцький І.М. Ситуація склалася серйозна  це питання не  одного,  не двох  місяців. Думаю, що ситуацію можна виправити.  Є можливість працювати з сільськими та міським головами. Потрібно надавати послуги по всім категоріям населення. Не можу обіцяти зразу покращення роботи.  Єдине,  що гарантую  справедливу і чесну  роботу.

Поприк В.І. звітувати про роботу кожного місяця.

Грицик П.В., ви займаєтесь приватною діяльністю, чи готові ви прийняти підприємство, як будете поєднувати роботу директора з діяльністю приватного підприємця, чи не буде проблем з архівом?

Девіцький І.М.,  я готовий взятися за роботу, взяти  на плечі борги. Спочатку потрібно зберегти КП «БТІ» і виплачувати по мірі необхідності борги. Що стосується приватного підприємця, я не думаю його закривати, в районі є комунальні служби і не одна. А архів необхідно передати за участі комісії створеної   районною радою.

Лабич М.І.,  може краще ліквідувати підприємство з такими боргами?

Олефір В.І. слушне зауваження. Але спочатку необхідно забрати архів, а потім поставити питання щодо ліквідації та створення нового.

Лабич М.І.,  у мене є пропозиція  призначити  Девіцького І.М. –   в.о. директора КП «БТІ».

Ласкін М.І., підтримую, а якщо буде налагоджена робота комунального підприємства, то  Вас буде призначено директором  на  слідуючій сесії.

Хто за пропозицію Лабича Михайла Івановича? Прошу голосувати.

За -23 депутати. Приймається. ( Вийшли Шеян Ю.Ю., Цапик В.Й., Романюк О.А.)

У кого будуть зміни, доповнення?

ВИСТУПИЛИ:

Поприк В.І.,  оформити протокольно,  як депутатське звернення щодо створення  комісії по процедурі приймання майна КП «БТІ» –  розпорядженням  голови районної ради.

Олефір В.І.,  комісія потрібна, але тут людина 5 років не була у відпустці. У мене є рекомендація  наняти економічний чи юридичний аудит щодо діяльності  даного підприємства.

Ласкін  М.І.  в  районному бюджеті не передбачено на це коштів.

Луцяк В.І. , в  контракті з в.о. директором КП «БТІ»  є пункт «Термін дії  та інші умови контракту», який термін?

Ласкін М.І., пропоную прописати  в контракт  «…..до моменту прийняття на сесії районної ради рішення про призначення директором підприємства…..»

Є пропозиція рішення прийняти в цілому з внесеними пропозиціями.   Прошу голосувати.

За -23 депутати ( Вийшли Шеян Ю.Ю., Цапик В.Й., Романюк О.А.)

ВИРІШИЛИ:  рішення № 194  прийняти.

 

Ласкін М.І.

         Шановні депутати! Питання порядку денного дев’ятої сесії районної ради  розглянуто і прийнято відповідні рішення.

У кого будуть  зауваження  щодо  ведення  сесії?

Засідання дев’ятої сесії районної ради оголошую закритим. Дякую всім за активну  участь у  роботі  сесії.

(Звучить Державний Гімн України)

         Голова районної ради                                            М.І.Ласкін

Comments are closed.

Перейти до вмісту