Дорогі земляки! Шановні захисники Вітчизни!
13.10.2017
Рішення № 318
17.10.2017
Показати всі

Протокол № 19 засідання сесії

Протокол № 19

засідання     вісімнадцятої  сесії

 районної ради VІІ скликання

 

10 жовтня 2017 року

                  ЛАСКІН М.І., голова районної ради

         Із 34 депутатів районної ради УІІ скликання на сьогоднішньому  засіданні сесії районної ради присутні  25 депутатів, відсутні – 9.

Таким чином, відповідно до  пункту 11 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” сесія ради є повноважною.

На сесію  районної ради запрошено:   депутатів обласної ради,  голову районної державної адміністрації, керівників правоохоронних органів  та начальників окремих управлінь райдержадміністрації. Більшість запрошених присутні.

Шановні депутати!

Відповідно до статті  18 Регламенту роботи районної ради УІІ скликання засідання ради буде записуватись на електронний носій інформації, а саме диктофон.

Дозвольте засідання вісімнадцятої сесії районної ради VІІ скликання вважати відкритим.

(Звучить Державний Гімн України)

СЛУХАЛИ: Ласкіна  М.І.

Пропоную ведення протоколу засідання сесії доручити працівникам виконавчого апарату районної ради.

Прошу лічильну комісію приступити до виконання своїх обов’язків.

05-06 жовтня провели свої засідання постійні   комісії районної ради, на яких розглядалося питання порядку денного  засідання вісімнадцятої  сесії районної ради VІІ скликання.

Зауваження і пропозиції, висловлені депутатами районної ради на засіданнях постійних комісій, є у вас у матеріалах.

Нам необхідно затвердити порядок денний та порядок роботи    засідання вісімнадцятої  сесії районної ради.  До порядку денного включено    шістнадцять  питань,  сесію пропоную завершити до 11 год. 24 хв.

Пропоную прийняти порядок денний  за основу.

За – 25 Проти – 0  Утримались – 0.

09 жовтня  до районної ради надійшло депутатське звернення депутата районної ради  Раца Владислава Михайловича щодо включення в порядок денний питання   «Про  звернення депутатів Перечинської районної ради до  Верховної Ради, Президента України та Кабінету Міністрів України щодо припинення антидержавних провокацій з боку окремих осіб». Але у зв’язку з недотриманням  Закону України  «Про доступ до публічної інформації»  розробити  проект рішення та включити в порядок денний питання не є можливим.

ВИСТУПИВ:

Рац В.М., депутат районної ради, який вніс пропозицію  дане питання  винести з голосу.

                            ( Ласкін М.І. зачитує  депутатське звернення)

Ласкін М.І. ставлю на голосування про включення   депутатського звернення  Раца В.М. в порядок денний.

За -3  Проти-6  Утримались – 16

Ласкін М.І. – дане питання не включається в порядок денний.

Які ще будуть пропозиції щодо порядку денного вісімнадцятої сесії районної ради ?

ВИСТУПИВ:

Кравець  В.В., депутат районної ради, який  запропонував включити до порядку денного питання  під №17 « Про передачу бюджетних установ  та майна цих установ із спільної власності територіальних громад  сіл, міста району у  власність  Перечинської  міської об’єднаної територіальної громади». Для обгрунтування доцільності включення даного питання до порядку денного  запропонував  надати слово  Перечинському міському голові  Погоріляку  І. М.

Погоріляк І.М., Перечинський міський голова ОТГ, який довів до присутніх  інформацію щодо необхідності  прийняття рішення про передачу  бюджетних установ  та майна цих установ із спільної власності  сіл, міста району у власність  Перечинської  об’єднаної територіальної громади. Відповідно до Закону України «Про добровільне об’ֹєднання громад» саме районна рада приймає рішення про  таку передачу, відповідно до розмежування видатків між бюджетами. Без прийняття  районною радою вищевказаного рішення, фінансування бюджетних установ здійснюватиметься  за рахунок районного бюджету,  тобто Перечинська ОТГ  не в змозі  фінансувати  бюджетні установи, які розташовані на її території.

Ласкін М.І.

Хто за внесену пропозицію депутата  Кравця В.В, щодо включення в порядок денний під № 17 питання «Про  передачу бюджетних установ  та майна цих установ із спільної власності територіальних громад сіл, міста району у власність Перечинської  міської  об’єднаної територіальної громади».

За – 23  Проти – 0  Утримались – 2.

ВИСТУПИВ:

Поприк В.І., депутат районної ради, який запропонував  включити до порядку денного  питання під  № 18 «Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік» (із змінами від 23.03.2017,  20.04.2017,  29.06.2017 , 31.08.2017р.р.). 

З метою своєчасного надання наркотичних препаратів  хворим  на онкологію запропонував  перерозподілити бюджетні призначення:

 1. Зменшити асигнування по об’єкту «Реконструкція даху Т.Пасіцького сільського клубу у сумі 80,0 тис. грн.
 2. Збільшити асигнування ра районну Програму боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2021 року у сумі 80, 0 тис. грн.

У зв’язку  з початком опалювального сезону  перерозподілити бюджетні  призначення:

 1. Зменшити асигнування по об’єкту: «Капітальний ремонт системи опалення із заміною твердопаливного котла в ДНЗ в с.Т.Бистра» у сумі 79,0 тис. грн.
 2. Збільшити асигнування:

-на придбання твердопаливного котла для дошкільного навчального закладу в с. Т.Бистра –  сумі 49,8 тис, грн;

– на придбання комплектуючих до системи опалення в ДНЗ с. Т.Бистра у сумі 20,2 тис. грн.

 

Ласкін М.І.

Хто за внесену пропозицію депутата  Поприка В.І., щодо  включення в порядок денний під № 18  питання .Прошу голосувати.

За – 25 Проти – 0  Утримались – 0.

ВИСТУПИВ:

Поприк В.І.., депутат районної ради

До нас звернулися з листом квартирно-експлуатаційний відділ м.Мукачево щодо внесення змін до рішення районної ради, яким надавалося приміщення в оренду Закарпатському обласному військкомату для розміщення районного військового комісаріату. Договір був укладений з обласним військовим комісаріатом, але оскільки облвійськомат не може здійснювати фінансово-господарську діяльність щодо управління майном необхідно внести зміни до рішень районної ради,  де  орендарем комунального майна  виступав  Мукачівський КЕВ.

Ласкін М.І.

Хто за внесену пропозицію депутата  Поприка  В.І., щодо  включення в порядок денний під № 19  питання  «Про  внесення змін та доповнень до рішень районної ради  «Про надання в оренду комунального майна Закарпатському обласному військовому комісаріату» від 24.12.2015 року       № 46, від 08.12.2016 року № 218»

За – 25 Проти – 0  Утримались – 0.

Пропоную порядок денний   засідання  вісімнадцятої сесії районної ради затвердити  в цілому, з внесеними пропозиціями.

Прошу голосувати.

За – 25 Проти – 0  Утримались – 0.

ВИРІШИЛИ: Порядок денний засідання вісімнадцятої сесії районної ради затвердити в цілому, з внесеними пропозиціями.

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

Пропоную прийняти  регламент роботи вісімнадцятої сесії  районної ради за основу. Прошу голосувати.

За – 25 Проти – 0  Утримались – 0.

Оскільки до порядку денного  включено питання  під № №17,18,19 пропоную додати до регламенту роботи сесії по 3 хвилини  по кожному питанню.

Таким чином, роботу сесії завершити  до 11 години 33 хвилин.

Пропонується регламент роботи вісімнадцятої   сесії  районної ради прийняти  в цілому,  з внесеними пропозиціями . Прошу голосувати.

За – 25 Проти – 0  Утримались – 0.

ВИРІШИЛИ:  Регламент  роботи   засідання вісімнадцятої сесії районної ради  прийняти в цілому, з внесеними пропозиціями.

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

 1. Про хід підготовки підприємств, установ, організацій бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

ВИСТУПИВ: Легеза Іван Іванович, начальник відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації.

Під час підготовки до опалювального сезону проведено обстеження інженерних мереж і об’єктів житлово-комунального господарства, господарського комплексу і установ бюджетної сфери. За їх результатами керівниками бюджетних установ розроблено та затверджено заходи щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років, зокрема стосовно переведення котелень на опалення деревиною,створення нормативних запасів палива, визначення необхідних лімітів споживання природного газу та електроенергії.

ЛАСКІН М.І.

Пропоную перейти до обговорення по галузях.

Цапик В.Й., начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. На сьогоднішній день  у навчальні заклади району завезено паливних дров на  82% .  Укладено угоди на  закупівлю дров на суму 1028,1 тис. грн., закуплено та завезено стовідсотково вугілля на суму 185,0 тис. грн. Для Дубриницької ЗОШ І-ІІІ ст. закуплено палети. До початку опалювального сезону буде завершено поточний ремонт котельні у с. Туриця.. Розпочато будівництво  котельні на твердому паливі в Перечинській ЗОШ І-ІІІ ст.,  виготовлено  проектно-кошторисну  документацію. Об’єкт включено до переліку  об’єктів, що фінансуються за кошти Державного Фонду  регіонального розвитку. Є потреба в додаткових коштах  на газ На місяць тут    йде  біля 1-12 тис. куб. газу.

Цвік Й.І. , на минулій сесії було виділено 100 тис. грн. на систему опалення  в  Порошківську ЗОШ І-ІІІ ст.  Як виконуються роботи на даний час?

Цапик В.Й.,  подано проектно-кошторисну документацію  на капітальний ремонт системи опалення у Фонд регіонального розвитку для затвердження. Сьогодні розпочаті роботи  по реконструкції системи опалення в школі .  Роботи проводяться ПП Цмур Ю.І.

Гавриляк І.С., завідувач сектору охорони здоров’я райдержадміністрації. Станом на сьогоднішній день в ЦРЛ є в наявності 2 газові котли, які готові  до початку опалювального сезону.  Підписані  договори та укладені ліміти.  Проблемним  питанням на даний час є необхідність додаткової закупки 35 м. куб. паливних дров для обігріву АЗПСМ в с. Т.Поляна на суму 24,8 тис. грн. Завершено ремонт кахельних пічок в АЗПСМ в с. Т.Бистра, розпочато ремонт в АЗПСМ в с. Раково. Завершено також ремонт системи опалення в АЗПСМ в с.Порошково ( борг  становить 15,0тис.грн.)

Цвік Й.І.   на минулій сесії було вам виділено 10,0 тис. грн. для встановлення унітазу в АЗПСМ с. Порошково. Як проходять роботи?

Гавриляк І.С.  зі слів підрядчика до кінця жовтня місяця всі роботи по санвузлу будуть виконані.

Пекар М.І. начальник відділу культури райдержадміністрації. До опалювального сезону практично готові всі заклади культури. Проблемним залишається  питання відсутності опалення та електропостачання в будинку культури с. Порошково, в якому розміщена бібліотека-філія та музична школа. Для вирішення цього питання необхідно кошти у сумі 50,0 тис. грн.

З даного питання нам необхідно прийняти рішення. Пропонується прийняти його за основу, прошу голосувати.

За – 25 Проти – 0  Утримались – 0.

У кого будуть зміни, доповнення?        

 Є пропозиція рішення прийняти в цілому.   Прошу голосувати.

За – 25 Проти – 0  Утримались – 0.

ВИРІШИЛИ : Рішення № 318 прийняти.

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

 1. Про хід виконання районної Програми відпочинку та оздоровлення дітей на період до 2017 року ( із змінами від 29.10.2013року)».

ВИСТУПИВ: Цвік Віктор Іванович, начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.

Поприк В.І., депутат районної ради. Так, як дане питання розглядалося в комісіях, пропоную прийняти за основу.

ЛАСКІН М.І.

У кого будуть   запитання до Віктора Івановича?

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу, прошу голосувати.

За – 25 Проти – 0  Утримались – 0.

У кого будуть зміни, доповнення?        

 Є пропозиція рішення прийняти в цілому.   Прошу голосувати.

За – 25 Проти – 0  Утримались – 0.

ВИРІШИЛИ : Рішення № 319 прийняти.

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

 1. Про інформацію щодо результатів діяльності органів Ужгородської місцевої прокуратури на території району за 8 місяців 2017 року

ВИСТУПИВ: Швед Іван Іванович,  начальник Перечинського відділення Ужгородської  місцевої прокуратури

Олефір В.І.,голова районної державної адміністрації, депутат районної ради.   Дане питання  було детально обговорено та розглянуто на засіданнях постійних комісій,   тому пропоную прийняти його  за основу.

ЛАСКІН М.І.

Пропонується прийняти його за основу, прошу голосувати.

За – 25 Проти – 0  Утримались – 0.

У кого будуть зміни, доповнення?         

 Є пропозиція рішення прийняти в цілому.   Прошу голосувати.

За – 25 Проти – 0  Утримались – 0.

ВИРІШИЛИ : Рішення № 320 прийняти

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

 1. Про інформацію Перечинського відділення поліції Ужгородського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Закарпатській області про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району.

ВИСТУПИВ: Томаш Віктор Михайлович, начальник Перечинського відділення поліції Ужгородського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Закарпатській області

До ЄРДР Перечинського ВП УВП внесено 245 заяв і повідомлень про злочини і пригоди. На даний час закінчено досудове розслідування по 242 кримінальних правопорушеннях. З них: 100 кримінальних проваджень направлено до суду з обвинувальним актом та одне провадження направлено до суду з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності. Закрито 141 кримінальне провадження Залишаються на досудовому розслідуванні 282 кримінальних правопорушення.

Поприк В.І.,депутат районної ради. Дане питання  було обговорено та розглянуто на засіданнях постійних комісій,   тому пропоную прийняти його  за основу.

ЛАСКІН М.І.

Пропонується  рішення прийняти за основу, прошу голосувати.

За – 25 Проти – 0  Утримались – 0.

У кого будуть зміни, доповнення?         

 Є пропозиція рішення прийняти в цілому.   Прошу голосувати.

За – 25 Проти – 0  Утримались – 0.

ВИРІШИЛИ : Рішення № 321 прийняти

ВИСТУПИВ: Поприк В.І.депутат районної ради. Вношу пропозицію прийняти рішення під №№ 5,6,7, 8, 9,10  без обговорення.

Ласкін М.І. Хто за пропозицію Поприка В.І., прошу голосувати.

За – 25 Проти – 0  Утримались – 0.

Хто за те, щоб питання під №№ 5,6,7, 8, 9,10 прийняти без обговорення за основу.

За – 25 Проти – 0  Утримались – 0.

Хто за те, щоб питання під №№ 5,6,7, 8, 9,10 прийняти без обговорення в цілому.

За – 25 Проти – 0  Утримались – 0.

ВИРІШИЛИ:

Рішення № 322  «Про хід виконання районної Програми забезпечення дітей-інвалідів району життєвонеобхідними медичними препаратами та виробами медичного призначення на 2013-2017 роки (із змінами від 31.03.2016року)». прийняти.

Рішення № 323 «Про хід виконання Програми розвитку системи зв’язку, оповіщення та інформатизації цивільного захисту Перечинського району на 2016-2020 роки» прийняти.

Рішення № 324 «Про хід виконання Програми забезпечення реалізації державної бюджетної політики з питань фінансів  на території району на 2016-2019 роки ( із змінами від 08.12.2016 року) за 2016 рік». Прийняти.

Рішення № 325 «Про внесення змін до Програми «Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян на 2017-2020 роки» прийняти

Рішення № 326 « Про Програму  територіальної оборони району на 2018-2020 роки» прийняти.

Рішення № 327 «Про Районну програму протиепідемічних заходів та боротьби з  інфекційними  хворобами в районі на 2017-2021 роки » прийняти.

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

11.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 1,6930 га, за кадастровим номером 2123286200:02602460075, яка розташована за межами населених пунктів на території Тур»є-Полянської сільської ради, урочище «Шипот» Перечинського району Закарпатської області, цільове призначення – 10.07 для рибогосподарських потреб

ВИСТУПИВ: Ласкін М.І.

Пропоную надати слово  Т.Полянському сільському голові, так, як земельна ділянка розташована на їх території.

Юсиба І.М.,  з боку Т.Полянської сільської ради нема заперечень щодо затвердження  поданої технічної документації  в урочищі «Шипот» для рибогосподарських потреб.

ЛАСКІН М.І.

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу, прошу голосувати.

За – 25 Проти – 0  Утримались – 0.

У кого будуть зміни, доповнення?        

 Є пропозиція рішення прийняти в цілому.   Прошу голосувати.

За – 25 Проти – 0  Утримались – 0.

ВИРІШИЛИ : Рішення № 328 прийняти.

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

 1. Про передачу в оперативне управління комунального закладу «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» приміщення.

            ВИСТУПИВ: Луцяк Віктор Іванович, начальник відділу  комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради.

На адресу районної ради  надійшов  лист з КЗ  «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» щодо передачі в оперативне управління двох приміщень з ЦРЛ. Але, оскільки Перечинська ЦРЛ погодила передачу лише одного приміщення, яке знаходиться на третьому поверсі  поліклінічного відділення, то відповідно проектом рішення передається лише одне приміщення для використання потреб комунального закладу.

ЛАСКІН М.І.

У кого будуть   запитання до Віктора Івановича?

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу, прошу голосувати.

За -24, проти-0, утримались-0, не голосували-1 .

У кого будуть зміни, доповнення?        

 Є пропозиція рішення прийняти в цілому.   Прошу голосувати.

За -24, проти-0, утримались-0, не голосували-1.

ВИРІШИЛИ : Рішення № 329 прийняти.

 

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

 1. Про передачу Тур’є-Полянській сільській раді архівних справ районного комунального підприємства “Бюро технічної інвентаризації” Перечинської районної ради.

ВИСТУПИВ: Луцяк Віктор Іванович, начальник відділу  комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради.

Розглянувши лист Т.Полянської сільської ради від 14.08.2017 року №236/02-06  пропонується передати Т.Полянській сільській раді матеріали технічної інвентаризації, архівні справи районного комунального підприємства «Бюро технічної інвентаризації» Перечинської районної ради на об’єкти нерухомого майна, які розміщені на території Т.Полянської сільської ради.

ЛАСКІН М.І.

У кого будуть   запитання до Віктора Івановича?

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу, прошу голосувати.

За -21, проти -0, утримались-0, не голосували-4 .

У кого будуть зміни, доповнення?        

 Є пропозиція рішення прийняти в цілому.   Прошу голосувати.

За -21,  проти -0, утримались-0, не голосували-4 .

ВИРІШИЛИ : Рішення № 330 прийняти.

СЛУХАЛИ: ЛаскінаМ.І.

 1. Про внесення змін до рішення районної ради від 26 листопада 2015 року №8 «Про затвердження персонального складу постійних комісій районної ради» ( із змінами від 17.11.2016 року).

ВИСТУПИЛА: Гулей-Шикула О.Ф. радник голови районної ради з питань юридичного забезпечення.

У зв’язку з достроковим припиненням повноважень депутатів  Цмура Ю.І., Гондорчина М.М. та Луцяка В.І. пропонуються зміни  в складі  постійних комісій: комісія  з питань дотримання регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності, правопорядку та транскордонних   зв”язків – Гуштан Юрій Іванович; комісія з питань соціального розвитку села,  агропромислового комплексу, земельних і лісових ресурсів, екології, промисловості, будівництва, архітектури, паливно-енергетичного комплексу, соціальної інфраструктури – Булак Юрій Васильович; комісія з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров”я,  культури, молоді  і спорту, зв”язків з громадськістю, туризму та рекреації – Петрішка Оксана Михайлівна. За рішенням  постійної комісії   з питань соціального розвитку села,  агропромислового комплексу, земельних і лісових ресурсів, екології, промисловості, будівництва, архітектури, паливно-енергетичного комплексу, соціальної інфраструктури  головою комісії  пропонується  Цвік Й.І.

ЛАСКІН М.І.

У кого будуть   запитання до Ольги  Федорівни?

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу, прошу голосувати.

За -20 , проти- 0, утримались -0, не голосували- 5

У кого будуть зміни, доповнення?        

 Є пропозиція рішення прийняти в цілому.   Прошу голосувати.

За -20 , проти- 0, утримались – 0, не голосували-5

ВИРІШИЛИ : Рішення № 331 прийняти

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

 1. Про внесення змін до рішення районної ради від 24 грудня 2015 року № 33 «Про утворення президії районної ради» ( із змінами від 18.02.2016 року).

ВИСТУПИЛА: Гулей-Шикула О.Ф. радник голови районної ради з питань юридичного забезпечення.

У зв’язку з новообраним  головою постійної комісії з питань соціального розвитку села,  агропромислового комплексу, земельних і лісових ресурсів, екології, промисловості, будівництва, архітектури, паливно-енергетичного комплексу, соціальної інфраструктури Цвіком Йосипом Івановичем, потрібно  внести зміни  і  в склад президії районної ради .

ЛАСКІН М.І.

У кого будуть   запитання до Ольги  Федорівни?

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу, прошу голосувати.

За -20 , проти- 0, утримались – 0 , не голосували-5

У кого будуть зміни, доповнення?         

 Є пропозиція рішення прийняти в цілому.   Прошу голосувати.

За -20 , проти- 0, утримались-0, не голосували – 5

ВИРІШИЛИ : Рішення № 332 прийняти

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

 1. Про внесення змін та доповнень до Програми приватизації об»єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району, затвердженої рішенням районної ради від 13.03.2015 року № 472 ( із змінами від 20.10.2015 року)

ВИСТУПИВ: Луцяк Віктор Іванович, начальник відділу  комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради.

До районної ради надійшло депутатське звернення Поприка В.І. щодо  внесення змін та доповнень  до Програми приватизації об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району, що підлягають приватизації у 2015-2019 роках. Внести до  переліку об’єктів спільної комунальної власності   такі об’єкти:

– цілісний майновий комплекс комунального спеціалізованого підприємства-видавництва «ТУРпрес»( друкарня);

– вбудоване нежитлове приміщення (колишнє приміщення ветаптеки);

-вбудовані приміщення відділу РАЦСу.

ЛАСКІН М.І.

У кого будуть   запитання до Віктора Івановича?

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу, прошу голосувати.

За -12 , проти -0 Утримались -9  Не голосували-4 . Не приймається.

ВИРІШИЛИ : Рішення не прийнято.

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

 1. Про передачу бюджетних установ та майна цих установ із спільної власності сіл, міста району у власність Перечинської об’єднаної територіальної громади.

ВИСТУПИВ: Кравець В.В., депутат районної  ради.(зачитує проект рішення).

Ласкін М.І. , які будуть доповнення,  пропозиції?

Олефір В.І.,голова райдержадміністрації, депутат районної ради. В мене питання щодо гімназії, яка знаходиться  на даний час у приміщенні РБК. Як саме потрібно здійснити передачу зазначеної бюджетної  установи.

Погоріляк І.М., Перечинський міський голова ОТГ. Тут йде мова про передачу гімназії, як юридичної особи, а не цілісного майнового комплексу  РБК , що є майном спільної комунальної власності району.

Кравець В.В., депутат районної  ради.  Пропоную прийняти дане рішення за основу.

ЛАСКІН М.І.

У кого будуть   запитання  та пропозиції?

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу, прошу голосувати.

За -20 , проти- 0, утримались-0, не голосували – 5

У кого будуть зміни, доповнення?        

 Є пропозиція рішення прийняти в цілому.   Прошу голосувати.

За -20 , проти- 0, утримались-0, не голосували – 5

ВИРІШИЛИ : Рішення № 333 прийняти

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

 1. Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік» (із змінами від 23.03.2017, 20.04.2017, 29.06.2017 , 31.08.2017р.р.).

ВИСТУПИЛА: Керецман Любов Василівна, начальник фінансового управління районної державної адміністрації.

Поприк В.І., депутат районної ради. З метою своєчасного надання наркотичних препаратів  хворим  на онкологію пропоную перерозподілити бюджетні призначення:

1.Зменшити асигнування по об’єкту «Реконструкція даху Т.Пасіцького сільського клубу у сумі 80,0 тис. грн.

2.Збільшити асигнування ра районну Програму боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2021 року у сумі 80, 0 тис. грн.

У зв’язку  з початком опалювального сезону  перерозподілити бюджетні  призначення:

 1. Зменшити асигнування по об’єкту: «Капітальний ремонт системи опалення із заміною твердопаливного котла в ДНЗ в с.Т.Бистра» у сумі 79,0 тис. грн.
 2. Збільшити асигнування:

-на придбання твердопаливного котла для дошкільного навчального закладу в с. Т.Бистра –  сумі 49,8 тис, рн;

– на придбання комплектуючих до системи опалення в ДНЗ с. Т.Бистра у сумі 20,2 тис. грн.

ЛАСКІН  М.І.

Інформація закінчена.

У кого будуть запитання до  Любов Василівни?

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу, прошу голосувати.

За – 11 депутатів. Проти – 0. Утримався – 0.  Не голосували – 14 депутати. Не прийнято.

 

ВИСТУПИВ: Малишко Ю.Ю., начальник Центру первинної медико-санітарної допомоги.  Станом на сьогоднішній день  критична ситуація з наркотиками. В районі є  важкохворі, які знаходяться дома і наркотичні препарати їм вводяться   на дому. Ми  повинні надати цим людям шанс на  життя без болю. Кошти на фінансування даної Програми закінчились. Якщо  ці ж хворі  переходять  в стаціонар, то вони забезпечені тільки на два тижні.

Шеян Ю.Ю., депутат районної ради.  В мене пропозиція повернутися до розгляду  цього питання.  На засіданнях сесій,  я  декілька раз наголошував, що питання з голосу, а в першу чергу, які стосуються  бюджету,  обовֹ’язково розглядати в комісіях, але на даний час тут вирішується доля людей.

Кравець В.В., депутат районної ради. Так, як 06.10.2017 року не відбулось засідання «бюджетної комісії», та не було прийнято рішення про розгляд питання  щодо  змін до бюджету на сьогоднішній сесії, враховуючи рекомендації постійних комісій та окремих депутатів не розглядати  питання «з голосу».  Пропоную взяти  перерву для обговорення на 10 хвилин.

Ласкін М.І.  Ставлю пропозиції депутатів по мірі їх поступлень. Ставлю на голосування пропозицію  Шеяна Ю.Ю. щодо повернення даного питання до розгляду.

За -23 , проти- 0, утримались-0, не голосували – 2

Пропозиція прийнята.

Ласкін М.І. . Ставлю пропозицію Кравця В.В., щодо  оголошення перерви на 10 хвилин  для обговорення питання.

За-10, проти-10, утримались-1 Не голосували – 4. Пропозиція не прийнята.

Шеян Ю.Ю. депутат районної ради.  Пропоную проект даного рішення прийняти за основу.

Ласкін М.І. Є пропозиція прийняти за основу.

За -23 , проти- 0, утримались-0, не голосували – 2

Поприк В.І депутат районної ради.  Пропоную проект даного рішення прийняти в цілому.

Ласкін М.І.

Є пропозиція рішення прийняти в цілому.   Прошу голосувати.

За -23 , проти- 0, утримались-0, не голосували – 2

ВИРІШИЛИ : Рішення № 334 прийняти.

 

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

 1. Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 24.12.2015р. № 46, від 08.12.2016 року № 218.

ВИСТУПИВ: Луцяк Віктор Іванович, начальник відділу  комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради.

Як уже зазначалось,  договір був укладений з обласним військовим комісаріатом, але оскільки обласний військомат не може здійснювати фінансово-господарську діяльність щодо управління майном, тому  нам необхідно внести зміни до  попередніх рішень районної ради.

ЛАСКІН М.І.

У кого будуть   запитання до Віктора Івановича?

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу, прошу голосувати.

За -24 , проти- 0, утримались-0, не голосували – 1

У кого будуть зміни, доповнення?        

 Є пропозиція рішення прийняти в цілому.   Прошу голосувати.

За -24 , проти- 0, утримались-0, не голосували – 1

ВИРІШИЛИ : Рішення № 335  прийнято.

ЛАСКІН М.І.

Шановні депутати!

Питання порядку денного вісімнадцятої сесії районної ради  розглянуто і прийнято відповідні рішення.

У кого будуть зауваження щодо ведення сесії?

Засідання вісімнадцятої сесії районної ради оголошую закритим. Дякую всім за активну участь у роботі сесії.

(Звучить Державний Гімн України)

 

 

     Голова ради                                                               М.І.Ласкін

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту