Протокол засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики

Розпорядження голови районної ради “Про скликання двадцять першої сесії районної ради”
04.12.2017
Протокол спільного засідання постійних комісій
07.12.2017
Показати всі

Протокол засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики


м.Перечин   29 листопада  2017  року  початок  10.00

Присутні : голова комісій  Крупчинський Б.Ю. ,

Члени комісії : Поприк В.І., Белей Г.С., Баєва О.М., Олефір В.І., Відсутні: Кравець В.В., Семен М.М., Чомоляк М.Ю. , Лабич М.І.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ :

Головуюча: Белей Г.С.

  1. Розгляд листів та бюджетних запитів.
  2. Розгляд заяв учасників АТО та членів їх сімей про надання матеріальної допомоги.

 

  1. Розгляд листів та бюджетних запитів:

СЛУХАЛИ:1. Бюджетний запит сектору охорони здоров»я  районної державної адміністрації   від 6 листопада  2017 року № 1333/2017  про виділення  коштів  на  фінансування галузі , а саме  на  покращення епідеміологічної ситуації в районі- придбання  біохімічних реактивів , закупки вакцини.

Інформувала: заступник голови комісії Белей Г.С. зачитала запит.

ВИРІШИЛИ: Копію бюджетного запиту сектору охорони здоров»я  районної державної адміністрації   від 6 листопада  2017 року № 1333/2017  направити у фінансове управління районної державної адміністрації для відповідного реагування.

Голосували :   За-  5 чол.  ,  проти- 0,    утримався-0  . 

СЛУХАЛИ: 2. Лист фінансового управління  районної державної адміністрації від 16.11.2017 року № 524/02-14  про затвердження  висновку.

Інформувала: Керецман Л.В. про затвердження висновків щодо змін до районного бюджету по перерозподілу бюджетних призначень  в сумі 1400000грн. по управлінню соціального захисту населення.

ВИРІШИЛИ: Висновок затвердити .

Голосували : За-  5 чол. ,  проти- 0,    утримався-0  . 

СЛУХАЛИ: 3. Лист фінансового управління  районної державної адміністрації від 28.11.2017 року № 02-14  /541 про затвердження  висновку.

Інформувала: Керецман Л.В. про затвердження висновків щодо зміни до районного бюджету  за рахунок стабілізаційної дотації в сумі 841600 грн. та за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам в сумі 1444200грн.

ВИРІШИЛИ: Висновок затвердити .

Голосували : За-  5 чол.  ,  проти- 0,    утримався-0  . 

 СЛУХАЛИ: 4. Бюджетний запит сектору охорони здоров»я  районної державної адміністрації   від 21 листопада  2017 року № 1363/2017  про виділення  коштів  для закупки  фіброгастроскопа – 440.0 грн.

Інформувала: Заступник голови комісії  Белей Г.С. зачитала бюджетний запит.

ВИРІШИЛИ: Копію бюджетного запиту сектору охорони здоров»я  районної державної адміністрації від 21 листопада  2017 року № 1363/2017   направити у фінансове управління районної державної адміністрації для відповідного реагування.

Голосували : За-  5 чол.  ,  проти- 0,    утримався-0  . 

СЛУХАЛИ: 5. Спільний лист Закарпатської ОДА та обласної ради  від 21.11.2017 року  про стан фінансування  Програми оздоровлення дітей на 2018 рік.

Інформувала: Заступник голови комісії  Белей Г.С.  зачитала  спільний лист.

ВИРІШИЛИ: Копію спільного листа  Закарпатської ОДА та обласної ради  від 21.11.2017 року направити у фінансове управління районної державної адміністрації для відповідного реагування.

Голосували : За-  5 чол.  ,  проти- 0,    утримався-0  . 

СЛУХАЛИ: 6. Інформація про виконання  загального та спеціального  фондів районного бюджету  за 9 місяців 2017 рік.

Інформувала: Керецман Л.В., начальник фінансового управління районної державної адміністрації , яка ознайомила присутніх з інформацією по виконанню районного бюджету за 9 місяців.

ВИРІШИЛИ: Інформацію взяти до відома.

Голосували: За-  5чол.  ,  проти- 0,    утримався-0  . 

Головуюча   Белей Г.С.- а зараз перейдемо до розгляду питання-

Розгляд заяв учасників АТО та членів їх сімей про надання матеріальної допомоги.

СЛУХАЛИ: 2. Розгляд заяв учасників АТО та членів їх сімей та інших заяв малозабезпечених громадян про надання матеріальної допомоги. Інформувала: Гулей-Шикула О.Ф.,радник голови ради з питань юридичного забезпечення ,  яка повідомила, що в районну раду поступило 8 заяв:  з них- від учасників АТО та членів їх сімей -5 заяв про надання матеріальної допомоги, відповідно до   Програми «Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян на 2017-2020 роки та 3 заяви поступили від малозабезпечених  громадян. В залишку на вищевказану Програму є 6000 грн. Із 8 заяв – 3 громадян подали не весь перелік необхідних документів. Доповідач інформувала також, що серед заявників є мати учасника АТО Цап Ольга Денисівна, в сім»ї якої  є 2 учасника АТО ( дочка та зять).

ВИСТУПИЛИ: Белей Г.С. – виділити заявникам , у яких весь необхідний перелік документів одноразову  матеріальну допомогу в сумі 1000 грн., а матері учасника АТО Цап Ользі Денисівні, враховуючи, що із її сім»ї є 2 учасники АТО- виділити  одноразову матеріальну допомогу в сумі 1500 грн.           Поприк В.І. – громадянам , у яких немає відповідних документів, що посвідчують їх причетність до участі в АТО  і які не підпадають під Програму   «Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян на 2017-2020 роки, кошти не виділяти.

Белей Г.С.   зазначила, що в майбутньому, в разі надходження таких заяв, що не підпадають  під Програму  «Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян на 2017-2020 роки не подавати на розгляд комісії.

ВИРІШИЛИ: 1.Виділити  одноразову матеріальну допомогу в сумі по 1000 грн. :Химинець Олегу Михайловичу, Гавриляк Юрію Мирославовичу, Йолич Михайлу Івановичу, Гутник Оксані Юріївні.

  1. Виділити одноразову матеріальну допомогу в сумі 1500 грн. Цап Ользі Денисівні, матері  учасника АТО ( додаток).
  2. 3. Відмовити у виділенні матеріальної допомоги Вакула Марії Михайлівні , Вачиля Ганні Михайлівні,   Семаль Анатолію Івановичу,   у зв»язку з неможливістю фінансування відповідно до Програми«Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян на 2017-2020 роки.

Голосували: За-  5 чол.  ,  проти- 0,    утримався-0  . 

Головуюча Белей Г.С. – на цьому  розгляд питань, які були внесені на розгляд комісії завершено. Засідання комісії оголошується закритим.

Заступник голови комісії                                                       Белей Г.С.

Секретар комісії                                                                       Поприк В.І.

 

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту