Протокол засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики

Про передачу в оренду комунального майна
23.04.2018
ПРОТОКОЛ № 25 засідання сесії
24.04.2018
Показати всі

Протокол засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики

Протокол

  засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики

 

18.04.  2018  року 10.30

 м.Перечин

 

Присутні : Заступник голови комісії – Белей Г.С. 

Члени комісії : Баєва О.М.,  Олефір  В.І., Кравець В.В., Поприк В.І.

Відсутні:    Лабич М.І.   Крупчинський Б.Ю. ,   Чомоляк М.Ю., Семен  М.М.

В засіданні взяли участь депутати з інших постійних комісій районної ради:   Гулей-Шикула Ольга Федорівна , Рац Владислав Михайлович, Шеян Юрій Юрійович, Ап’ярій Василь Омелянович , Петрішка Оксана Михайлівна, Діянич Сергій Михайлович , Цапик Владислав Йосипович,Кметич Іван Іванович, Монич Іван Іванович,Цвік Йосип Іванович,Булак Юрій Васильович

Ласкін М.І.- голова районної ради;

Петрішко М.М. – заступник голови районної ради;

Керецман Л.В.- начальник фінансового управління районної державної адміністрації.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Головуюча Белей Г.С.

 

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 16.03.2018 року № 416 «Про реорганізацію шляхом перетворення комунального закладу «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» у комунальне некомерційне підприємство «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області.

Інформує: Малишко Ю.Ю., головний лікар комунального закладу «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги».

 

2 . Про  вихід Перечинської районної ради із засновників бюджетної установи -Перечинська дитяча музична школа.

Інформує: Луцяк В.І., начальник відділу комунального майна та зв»язків з громадськістю районної ради.

3. Про передачу в оперативне управління Перечинській міській раді комунального майна.

Інформує: Луцяк В.І., начальник відділу комунального майна та зв»язків з громадськістю районної ради.

4. Про передачу об»єкта спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району.

Інформує: Луцяк В.І., начальник відділу комунального майна та зв»язків з громадськістю районної ради.

5. Розгляд листів.

СЛУХАЛИ: 1. Про внесення змін до рішення районної ради від 16.03.2018 року № 416 «Про реорганізацію шляхом перетворення комунального закладу «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» у комунальне некомерційне підприємство «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області. Інформувала Гавриляк І.С., начальник відділу охорони здоров»я райдержадміністрації, яка повідомила, що у зв»язку з тим, що необхідно зареєструвати комунальне некомерційне підприємство «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради, яке створено на минулій сесії відповідно до рішення районної ради від 16.03.2018 року № 416 потрібно внести зміни до додатку 1 цього рішення, так як у членів комісії по реорганізації закладу не вказано ідентифікаційні коди , які необхідно для реєстрації об»єкту , а тому є необхідність    викласти додаток .в новій редакції .

Головуюча Белей Г.С.- прошу проект рішення схвалити і внести на розгляд сесії.

ВИРІШИЛИ: проект рішення схвалити і внести на розгляд сесії районної ради.

Голосували: «За»- 5 чол.(одноголосно).

СЛУХАЛИ: 2 . Про  вихід Перечинської районної ради із засновників бюджетної установи -Перечинська дитяча музична школа.

Інформував: Луцяк В.І., начальник відділу комунального майна та зв»язків з громадськістю районної ради. Доповідач повідомив, що до нас із листом від 04.04.2018 року № 340/01-14 звернулась Перечинська міська рада, з метою передачі права засновника бюджетної установи – Перечинська дитяча музична школа Перечинській міській об’єднаній територіальній громаді, так як рішенням районної ради від 16.03.2018 року  № 412 «Про передачу бюджетної установи – Перечинська дитяча музична школа та майна цієї установи із спільної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району у власність Перечинської міської об’єднаної територіальної громади» їм було передано цей об»єкт.

Головуюча Белей Г.С. внесла пропозицію: проект рішення схвалити і внести

на розгляд сесії районної ради.

ВИРІШИЛИ: проект рішення схвалити і внести на розгляд сесії районної ради.

Голосували: «За»- 5 чол. (одноголосно).

СЛУХАЛИ: Про передачу в оперативне управління Перечинській міській раді комунального майна.

Інформував: Луцяк В.І., начальник відділу комунального майна та зв»язків з громадськістю районної ради. Доповідач повідомив, що відповідно до рішення районної ради від 16 березня 2018 року № 413 передано у власність Перечинської міської об’єднаної територіальної громади бюджетні установи закладів охорони здоров’я та майно цих установ. До нас звернувся Перечинський міський голова  з листом від 12 квітня 2018 року №358/01-14  про передачу в оперативне управління Перечинській міській раді приміщення, що знаходяться за адресою м.Перечин, вулиця Ужанська,8 для розміщення новоутвореного комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської міської ради. Є лист комунального закладу «Перечинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» від 12 квітня 2018 року №12/2018, в якому  є згода на вилучення приміщення. Тому, пропонується:

1. Вилучити з оперативного управління комунального закладу «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради приміщення, що знаходяться за адресою м.Перечин, вулиця Ужанська, 8 загальною площею 295,2 м.кв. відповідно до інвентарної справи №Р-398 за переліком згідно додатку 1.

2. Передати в оперативне управління Перечинській міській раді приміщення, що знаходяться за адресою м.Перечин, вулиця Ужанська, 8 загальною площею 236,3 м.кв відповідно до інвентарної справи №Р-398 за переліком згідно додатку 2 .

3. Передати в оперативне управління Перечинській центральній районній лікарні приміщення  гінекологічного відділення, що знаходяться за адресою м.Перечин, вулиця Ужанська, 8 загальною площею  58,9 м.кв. відповідно до інвентарної справи №Р-398 для службового використання за переліком згідно додатку 3.

(всі додатки є у Вас у матеріалах).

Наразі  поступив також лист Перечинської міської ради від 18.04.2018 року № 381/01-14 (зачитав).

Головуюча Белей Г.С.-  внесла пропозицію: проект рішення схвалити

ВИРІШИЛИ: проект рішення схвалити і внести на засідання сесії.

Голосували: «За»- 5 чол.(одноголосно).

СЛУХАЛИ: 4. Про передачу об»єкта спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району.

Інформував: Луцяк В.І., начальник відділу комунального майна та зв»язків з громадськістю районної ради. Доповідач повідомив, що до районної ради з  листом  від 12 квітня 2018 року №358/01-14 звернулась Перечинська міська рада, аби передати їм із спільної комунальної власності  територіальних громад сіл, міста Перечинського району в комунальну   власність Перечинської міської об’єднаної територіальної громади будівлю, в якій розміщується психонаркологічний та венерологічний кабінети. Також є лист Перечинської центральної районної лікарні від 16 квітня 2018 року №115/2018 , в якому є згода на вилучення .  Тому пропонується проектом рішення:

1. Вилучити з оперативного управління Перечинської центральної районної лікарні будівлю психонаркологічного та венерологічного кабінетів (літ.Ж), що знаходиться за адресою м.Перечин, вул.Ужанська, 8 шляхом виділення в окрему облікову одиницю (інвентарний об’єкт).

2. Передати будівлю психонаркологічного та венерологічного кабінетів (літ.Ж) Перечинської центральної районної лікарні, що знаходиться за адресою м.Перечин, вул.Ужанська, 8 із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району в комунальну власність Перечинської міської об’єднаної територіальної громади для забезпечення діяльності та функціонування новоутвореного комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської міської ради.

Доповідач зазначив, що цього питання також стосується лист  Перечинської міської ради, який вже згадувався від 18.04.2018 року № 381/01-14 , де відмічено, що після ремонту  будівлі  психонаркологічного та венерологічного кабінетів, приміщення , які будуть передані в оперативне управління, будуть повернуті районній раді.

Головуюча Белей Г.С.-  внесла пропозицію: проект рішення схвалити і внести на розгляд сесії районної ради.

ВИРІШИЛИ: проект рішення схвалити і внести на засідання сесії.

Голосували: «За»- 5 чол.(одноголосно).

Головуюча Белей Г.С.- а зараз переходимо до розгляду листів, які надійшли на розгляд комісії в міжсесійний період.

РОЗГЛЯД ЛИСТІВ.

 СЛУХАЛИ: 1. Звіт про витрачання коштів резервного фонду районного бюджету за      січень- березень 2018року.

Інформувала: Заступник голови комісії Белей Г.С.

ВИРІШИЛИ: Звіт затвердити.

Голосували : За-    5    , проти-   0     ,    утримався-  0    .

СЛУХАЛИ:  2. Бюджетний запит архівного сектору  районної державної адміністрації від 07 березня 2018 року № 11/01-09 про виділення коштів на  виконання заходів Програми  розвитку архівної справи  у Перечинському районі на 2016-2020 роки. .

Інформувала: Заступник голови комісії Белей Г.С. зачитала запит.

ВИРІШИЛИ: Копію бюджетного запиту архівного сектору  районної державної адміністрації від 07 березня 2018 року № 11/01-09 направити у фіну правління райдержадміністрації для відповідного реагування.

Голосували : За-      5   , проти-   0    ,    утримався- 0        .

СЛУХАЛИ: 3.  Лист  Перечинської міської ради №358 від 12.08.2018 року  про  передачу будівель охорони здоров»я.

Інформувала: Заступник голови комісії Белей Г.С. зачитала листа  та сказала, що дане питання  вноситься на розгляд позачергової сесії.

ВИРІШИЛИ:Проект рішення внести на розгляд сесії.

Голосували : За-     5    , проти- 0       ,    утримався-  0    .

СЛУХАЛИ: 4. Лист  Перечинської міської ради №381/01-14 від 18.04.2018 року  про  передачу    приміщень. Інформувала: заступник голови комісії Белей Г.С.(зачитала листа).

ВИРІШИЛИ:  Вищезгадане  питання внести на розгляд сесії.

Голосували : За-  5  , проти-  0 ,  утримався-  0       .

СЛУХАЛИ: 5. Лист фінансового управління районної державної адміністрації   від 16.04.2018 року  № 02-14 /154 про   затвердження висновків про розподіл  обсягу субвенції з місцевого бюджету  на фінансове  забезпечення будівництва. реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального  користування місцевого значення,  вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах  за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету по спеціальному фонду районного бюджету.

Інформувала: заступник голови комісії Белей Г.С. зачитала листа.

ВИРІШИЛИ: Висновки затвердити.

Голосували : За- 5   , проти-  0    , утримався-    0      .

Головуюча – на цьому питання, які вносились в порядок денний вичерпані. На цьому засідання комісії оголошується закритим.

 

 

 Заступник голови комісії                                                     Белей Г.С.

Секретар комісії                                                                    Поприк В.І.

 

  

  

 

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту