Протокол засідання постійної комісії від 22.12. 2017 року
27.12.2017
Про інформацію щодо результатів діяльності Ужгородської місцевої прокуратури на території району за 11 місяців 2017 року
27.12.2017
Показати всі

Протокол засідання постійної комісії від 21.12.2017 року

Протокол засідання постійної комісії

  з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики

м.Перечин   21 грудня  2017  року  початок  11.45

Присутні : голова комісій  Крупчинський Б.Ю. ,

Члени комісії : Поприк В.І., Белей Г.С., Баєва О.М., Олефір В.І., Семен М.М., Лабич М.І.

Відсутні: Кравець В.В., Чомоляк М.Ю.  

ПОРЯДОК ДЕННИЙ :

Головуючий: Крупчинський Б.Ю.

1.Розгляд заяв учасників АТО та членів їх сімей про надання матеріальної допомоги.

2. Розгляд заяв громадян про надання матеріальної допомоги згідно Програми надання депутатами Перечинської районної ради Закарпатської області матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення Перечинського району в 2017 році.

 СЛУХАЛИ: 1. Розгляд заяв учасників АТО та членів їх сімей   про надання матеріальної допомоги. Інформувала: Гулей-Шикула О.Ф., радник голови ради з питань юридичного забезпечення ,  яка повідомила, що в районну раду поступило 7 заяв:  з них- від учасників АТО 6 та членів їх сімей -1 заява, про надання матеріальної допомоги, відповідно до   Програми «Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян на 2017-2020 роки.

На фінансування даної Програми у нас є 6950 грн.

ВИСТУПИЛИ: Белей Г.С. – виділити заявникам одноразову  матеріальну допомогу в сумі 1000 грн .  Хто подав документи на одержання допомоги останнім, тому виділити 950 грн. у зв»язку з відсутністю коштів.

ВИРІШИЛИ: 1. Виділити заявникам одноразову  матеріальну допомогу в сумі 1000 грн . : Опаленику Івану Івановичу, Курилич Роману Юрійовичу, Турицькій Власті Анатоліївні, Ваніну Вадиму Володимировичу, Пасічник Миколі Григоровичу, Потапчук Тимофію Анатолійовичу.

  1. Виділити Стегура Івану Івановичу одноразову матеріальну допомогу в сумі 950 грн (додаток ).   Голосували: «ЗА»- 7 чол. (одноголосно).

Голосували «ЗА»-7 чол.

 

СЛУХАЛИ: 2. Розгляд заяв громадян про надання матеріальної допомоги згідно Програми надання депутатами Перечинської районної ради Закарпатської області матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення Перечинського району в 2017 році.

Інформувала Гулей-Шикула О.Ф., радник голови ради з питань юридичного забезпечення, яка повідомила, що поступили 2 заяви від громадян на одержання матеріальної допомоги згідно програми надання депутатами Перечинської районної ради Закарпатської області матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення Перечинського району в 2017 році. Відповідно до Програми, кошти, які станом на 15 грудня поточного року не погоджені депутатами районної ради та, відповідно, не використані на надання  матеріальної допомоги, розподіляються за спільним розпорядженням голови районної ради та голови районної державної адміністрації за погодженням постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики. Розподіл здійснюється на підставі поданих заявником документів.

Після 15 грудня поступили дві заяви від Підсадної Надії Василівни, жит. ————- та від Райц  Ірини Петрівни, ———–.

ВИРІШИЛИ: 1.Виділити матеріальну допомогу згідно Програми надання депутатами Перечинської районної ради Закарпатської області матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення Перечинського району в 2017 році : Підсадній Надії Василівні, —————— -200 грн. та   Райц  Ірині Петрівні, ———– -300 грн.

Голосували: «ЗА»- 7 чол. (одноголосно).

Головуючий: на цьому- питання порядку денного вичерпані. Засідання комісії оголошується закритим.

  Голова  комісії                                                            Б.Ю.Крупчинський

  Секретар комісії                                                          В.І.Поприк

Comments are closed.

Перейти до вмісту