Про внесення змін до  рішення районної ради від 20 грудня 2018 року № 526 “Про районний бюджет на 2019 рік” (із змінами від 14.03.2019 року, від 27.06.2019 року, від 08.08.2019 року)
06.11.2019
Привітали з днем працівника соціальної сфери
06.11.2019
Показати всі

 ПРОТОКОЛ  засідання   тридцять шостої  сесії районної ради VІІ скликання

ПРОТОКОЛ № 37

засідання   тридцять шостої  сесії

районної ради VІІ скликання

 

31 жовтня  2019 року

Ласкін М.І.

Шановні  депутати,  запрошені!

У міжсесійний період відзначили свої    дні народження   депутати районної ради  Петрішка Оксана Михайлівна, Белей Ганна Станківна, Лабич Михайло Іванович, Круцей Мирослав Михайлович, Ласкін Михайло Іванович, Рац Владислав Михайлович. Від себе особисто, від депутатського корпусу прийміть найщиріші вітання   з днем народження та дозвольте  побажати вам   міцного здоров’я, благополуччя,   плідної праці на благо нашого рідного краю.

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

Пропоную перейти до роботи засідання    тридцять шостої сесії районної ради.

Із 34 депутатів районної ради УІІ скликання на сьогоднішньому  засіданні сесії районної ради присутні 24  депутати, відсутні – 10 .

Таким чином, відповідно до  пункту 11 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” сесія ради є повноважною.

На сесію  районної ради запрошено:    депутатів обласної ради, голову районної державної адміністрації, керівників правоохоронних органів  та начальників окремих управлінь райдержадміністрації. Більшість запрошених присутні.

Нагадую, на минулій сесії районної ради було підтримано  депутатське звернення щодо проведення ремонту автомобільної дороги державного значення Перечин-Свалява на ділянці Свалявка-Оленівський перевал. Дане звернення було надіслано до Служби автомобільних доріг у Закарпатській області.         Отримано  відповідь.  (зачитується         лист).    

ВИСТУПИВ: Лабич М.І., депутат районної ради. Пропоную повторно підготувати депутатське звернення  до Служби автомобільних доріг області та народного депутата України по в/о № 70 Лаби М.М. щодо ремонту    автомобільної дороги державного значення Перечин-Свалява на ділянці Свалявка-Оленівський перевал.  

ЛАСКІН М.І.

Відповідно до пункту 36 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 6 Закону України «Про прокуратуру» на відкритому пленарному засіданні ради, не менше як двічі на рік,  керівник місцевої прокуратури інформує населення відповідної адміністративно-територіальної одиниці  про результати діяльності прокуратури на цій території. На сесії присутній керівник Ужгородської  місцевої прокуратури   Кириленко Д.П., прошу поінформувати  про результати  діяльності місцевої прокуратури  на території Перечинського району  за  9 місяців 2019 року.

( Інформація додається).

Ласкін М.І.

Шановні депутати!

Відповідно до статті  18 Регламенту роботи районної ради УІІ скликання засідання ради буде записуватись на електронний носій інформації, а саме диктофон.

Дозвольте    засідання       тридцять шостої сесії районної ради VІІ скликання вважати відкритим.

(Звучить Державний Гімн України)

Ласкін М.І.

Шановні депутати, запрошені!

Приступаємо до роботи сесії.

Пропоную ведення протоколу засідання сесії доручити працівникам виконавчого апарату районної ради.

Прошу лічильну комісію приступити до виконання своїх обов’язків.

         28 та 29 жовтня       провели свої засідання постійні   комісії районної ради, на яких розглядалися питання порядку денного  засідання  тридцять шостої  сесії районної ради VІІ скликання.

Зауваження і пропозиції, висловлені депутатами районної ради на засіданнях постійних комісій є у вас у матеріалах.

Нам необхідно затвердити порядок денний та порядок   роботи    засідання  тридцять шостої сесії районної ради.  До порядку денного включено     15  питань, сесію пропоную завершити до    11 год. 45 хв.

Пропоную прийняти порядок денний  за основу.

За –24 депутати.

У кого будуть зміни, доповнення  до порядку денного ?

 

ВИСТУПИЛИ: Цвік Й.І., депутат районної ради. Вношу пропозицію включити до порядку денного питання:

– «Про звернення депутатів Перечинської районної ради Закарпатської області щодо сприяння у виділенні коштів для співфінансування на реалізацію об’єктів на розвиток сільської медицини та об’єктів соціальної сфери Перечинського району».

 

За дану пропозицію голосували: За – 24 депутати. Проти  – 0. Утримались – 0.

 

Петрішко М.М., депутат районної ради. Вношу пропозицію включити до порядку денного питання:

 

–  «Про  внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня  2018 року № 526 «Про районний бюджет на 2019 рік» ( із змінами від 14.03.2019 року, 27.06.2019 року, 08.08.2019 року)

За дану пропозицію голосували: За – 24 депутати. Проти  – 0. Утримались – 0

 

-«Про внесення змін до Програми покращення рівня обслуговування платників податків Перечинської державної податкової інспекції Ужгородського управління Головного управління ДФС у Закарпатській області на 2019-2020 роки».

За дану пропозицію голосували: За – 24 депутати. Проти  – 0. Утримались – 0

 

– «Про затвердження ліквідаційного балансу комунального підприємства ,,Архітектура” Перечинської районної ради».

За дану пропозицію голосували: За – 24 депутати. Проти  – 0. Утримались – 0

 

«Про звернення депутатів Перечинської районної ради Закарпатської області щодо вирішення сукупних проблем лісової галузі Перечинського району

За дану пропозицію голосували: За – 24 депутати. Проти  – 0. Утримались – 0

 

Лабич М.І., депутат районної ради. Вношу пропозицію включити до порядку денного питання:

 

– «Про  звернення депутатів Перечинської районної ради Закарпатської області щодо проведення ремонту автомобільної дороги державного значення  Перечин-Свалява».

За дану пропозицію голосували: За – 24 депутати. Проти  – 0. Утримались – 0

 

Ласкін М.І.

 

Які ще будуть пропозиції  щодо порядку  денного    тридцять шостої сесії районної ради.

 

Пропоную прийняти порядок денний  тридцять шостої сесії  в цілому, з внесеними пропозиціями.

За –24 депутати. Проти  – 0. Утримались – 0

 

ВИРІШИЛИ: Порядок денний  тридцять шостої сесії сесії районної ради, прийняти.

 

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

Пропоную прийняти порядок роботи   засідання   тридцять шостої  сесії  районної ради за основу. Прошу голосувати.

За – 24 депутати. Проти  – 0. Утримались – 0

 

Ласкін М.І.

Оскільки до порядку денного сесії включено шість питань , пропоную до регламенту роботи додати 25 хвилин, сесію завершити  до 12 год.10 хв. У кого будуть зміни, доповнення?

  Пропонується  порядок  роботи   засідання   тридцять шостої  сесії районної ради прийняти   в цілому, з внесеною  пропозицією.

За – 24 депутати. Проти  – 0. Утримались – 0

 

Ласкін М.І.

ВИРІШИЛИ: Порядок роботи засідання тридцять шостої сесії районної ради, прийняти.

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

 1. Про депутатський запит Булака Ю.В.

ВИСТУПИВ: Цвік Йосип Іванович керуючий справами виконавчого апарату районної ради. До районної ради надійшло депутатський запит  Булака Ю.В. щодо виділення  коштів   в розмірі 100 тис. грн. на проведення            (добудову) капітального ремонту   вулиці Духновича   в с. Порошково  Перечинського району.

Ласкін М.І.

Інформація закінчена.

У кого будуть запитання до  Йосипа Івановича?

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу.

За – 24 депутати.

У кого будуть зміни, доповнення?   

       

Є пропозиція рішення прийняти в цілому.

За – 24 депутати. Проти  – 0. Утримались – 0

 

Ласкін М.І.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення № 594 прийняти.

 

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

 1. Про стан ведення лісового господарства у лісах постійних користувачів на території району.

ВИСТУПИВ: Кополовець Ярослав Михайлович, директор державного підприємства «Перечинське лісове господарство»

Лісове господарство  в районі переживає кризу у зв’язку з тим, що у минулому році були прийняті зміни до бюджету, які підняли податкове навантаження на лісгосп. Основна  промисловість району пов’язаназ лісовою галуззю, оскільки основна частина району покрита лісовим масивом.  Основна сировина це бук. Фінансові проблеми відчули підприємці, які  переробляють бук та її реалізація. Все це пов’язано з високою ціною на лісопродукцію,  падінням  рівня курсу валют, бо основна кількість деревини йде на експорт. Лісгосп сплачує 50% податку від продажу деревини, а це впливає і на фінансовий стан підприємства. Середня заробітна плата впала на 2,5 тис. грн. і складає 8,4 тис. грн. Останні три місяці працівників  переведено на 0,7 ставки.  Та на сьогоднішній день ситуація трішки покращилась так, як бук є сезонною сировиною, який має попит і реалізацію в осінній та зимовий періоди. Але з високою ціною все ж таки залишається  проблематичним його реалізація.  На початку місяця  підприємство звернулося з листом в РДА та районну раду щодо ситуації, яка склалася на підприємстві та загрожує виникненню заборгованості по виплаті заробітної плати та сплати податків до бюджетів всіх рівнів. Просимо депутатів підтримати дане звернення.

Ласкін М.І.

Інформація закінчена.

Пропонується прийняти за основу.

За – 24 депутати.

У кого будуть запитання до  Ярослава Михайловича?

 

ВИСТУПИЛИ:

Ласкін М.І.Чи виділяються  кошти з державного бюджету на охорону лісу?

Кополовець Я.М. З 2012 року  з державного бюджету фінансування немає. Всі витрати йдуть  від заготівлі продукції.

Лабич М.І. Внесено зміни до законодавства  щодо заборони  суцільних  рубок ялицево-букових лісів на гірських схилах Карпатського регіону. Чи є вже якісь  директиви?

Кополовець Я.М. Заборонено рубки ялицево-букових лісів. У нас в районі є букові, які не підпадають під цей закон, бо це є поступова рубка, а не суцільна. Є три види рубок: вибіркова і поступова, яка не заборонена та  суцільна – це рубка площі від 30 соток і вище.

Белей Г.С. У с.Т.Ремети цілий рік вивозять дрова лісовозами через нещодавно капітально відремонтовану вулицю Миру. За кошти районного бюджету було проведено  ремонт даної вулиці.  Хто дав дозвіл на  вивіз і проїзд лісовозів по вулиці?. Частина вулиці залишилася недоремонтовано у зв’язку з недофінансуванням сільської ради.

Кополовець Я.М. У нас ліса там немає. Ми вивозимо тільки метрові дрова.

Белей Г.С. Чи є погодження з сільською радою?

Кополовець Я.М. Повідомлення про лісорубні квитки даємо на всі сільські ради. Одночасно включаємо інформацію  який квартал, кубатура і яка плата по всіх ділянках і лісорубним масивам. Разом з тим, зауважую, що кожна сільська рада надає нам погодження на транспортування деревини.

(Окремі депутати , зокрема Діянич С.В., Малеш І.В., Лоскій І.І. виступили щодо незадовільного стану  лісового фонду , а саме масових рубок лісу, відсутністю нових лісонасаджень, догляду лісових культур, перевозці лісу через річки і т.д.)

Ласкін М.І.

Питання щодо звернення депутатів включено в порядок денний, тому пізніше перейдемо до його розгляду. Представника з військового лісництва немає, інформація по їх підприємству була озвучена на комісіях, пропоную перейти до голосування.

Белей Г.С.Пропоную вилучити інформацію Урбана Ю.Ю. з даного рішення.

 

Ласкін М.І. Є пропозиція рішення прийняти в цілому, з внесеною пропозицією .

 

За – 24 депутати. Проти  – 0. Утримались – 0

ВИРІШИЛИ: Рішення № 595 прийняти.

 

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

 

 1. Про хід підготовки підприємств, установ, організацій бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

 

ВИСТУПИВ:   Легеза Іван Іванович, начальник відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації

Під час підготовки до опалювального сезону проведено обстеження  інженерних мереж  господарського комплексу і установ бюджетної сфери. За їх результатами керівниками бюджетних установ розроблено та затверджено заходи щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2019 – 2020 років, зокрема стосовно створення нормативних запасів палива,   визначення необхідних лімітів споживання природного газу та електроенергії.

Так, в ході підготовки до опалювального сезону 2019-2020 років керівниками бюджетних установ забезпечено проведення наступних робіт:

Відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації       проведено капітальні ремонти у закладах  освіти, а саме:

 • заміна вікон та дверей у Турицькій ЗОШ І-ІІ ступенів;
 • заміна вікон у спортивному залі та заміна дверей у трьох класних приміщеннях Дубриницької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Виготовлено проектно-кошторисні документації для:

 • капітального ремонту котельні Поляно-Гутянської ЗОШ І-ІІ ступенів з заміною твердопаливного котла на суму 17,3 тис. грн.;
 • на реконструкцію Вільшинківського НВК ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ із заміною даху на суму 3 221,0 тис. грн.;
 • на реконструкцію даху початкових класів Т.-Реметівської ЗОШ І-ІІІ ступенів на суму 767,9 тис. грн.

 

Виділено кошти для придбання твердопаливного котла у Поляно-Гутянську ЗОШ I-II ступенів.

 

Встановлено одну нову кахельну грубку у Туричківській ЗОШ I-II ступенів, перекладено чотири грубки. У Турицькій ЗОШ I-II ступенів перекладено дві кахельні грубки. До початку опалювального сезону заплановано закупити одну грубку у Новоселицьку ЗОШ-НВК I-II ступенів. Придбано насос для подачі води в Раківську ЗОШ I-II ступенів .

Станом на 25.10.2019 року заклади освіти, що підпорядковані відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на 100 відс. забезпечені паливним дровами.

Відділом культури затверджено заходи по підготовці закладів культури до роботи в осіньо-зимовий період.

Оплаченно кошти для придбання і облаштування комерційного вузла обліку природного газу (модему) засобами дистанційної передачі даних для районного будинку культури, направлено листи Порошківському сільському голові для погодження поточного ремонту електричного опалення у бібліотеці-філії           с. Порошково,  Тур’я-Реметівської дитячої музичної школи філії с. Порошково, для проведення робіт з районного бюджету виділено 30,0 тис.грн.

При потребі паливних дров 65 м. куб. у бібліотеки-філії завезено дрова у повному обсязі, із врахуванням залишків паливних дров  бібліотеки забезпечені на 100,0 відс.

 

Відділом охорони здоров»я проведено відповідну роботу по підготовці закладів до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 роки, а саме: КНП «Перечинський районний Центр ПМСД» проаналізовано результати опалювального періоду 2018-2019 років, проведено обстеження технічного стану інженерних мереж і споруд та по їх результатам розроблені і затверджені  «Заходи  з підготовки лікувально – профілактичних закладів  Центру ПМСД до роботи в осінньо – зимовий  період 2019-2020 років».

На даний час проведено гідравлічні промивки та випробування мереж опалення АЗПСМ сіл Порошково, Турички;

поточний ремонт грубок опалення в АЗПСМ сіл Дубриничі- 2 шт.,Т.Ремети – 3 шт. та ФАП с.Вільшинки – 1 шт;

поточний ремонт дровітні в АЗПСМ с. Т.Бистра ;

очистка димовентиляційних каналів ;

очистка котлів АЗПСМ с. Порошково та Турички ;

завезення  до 31. 09. 19 р.  100 % від плану ( 425 м.куб.)  паливних дров та створення до 15.10.19р. не менше 40% нормативних запасів порізаних дров окремо по кожному структурному підрозділу КНП «Перечинський районний Центр ПМСД».

Завезення паливних дров в сільські заклади проводиться відповідно до договору  укладеного з    ФОП  Мигальчинець М.В.  Станом на 25.10.2019 року Перечинська ЦРЛ  забезпечена паливними дровами для опалювального сезону 2019-2020 років повністю.

В установах бюджетної сфери району, що фінансуються з місцевих бюджетів відсутня заборгованість за спожиті енергоносії.

Підготовка до опалювального сезону 2019-2020 років здійснюється згідно з доведеними плановими завданнями.

 

ВИСТУПИЛИ: Цапик В.Й., начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. 21 жовтня всі заклади освіти району розпочали опалювальний сезон.  Що стосується  П.Гутянської школи, відділом  освіти  замовлено  новий  котел  , який привезуть у неділю  та встановлять протягом декількох днів. Два котли з П.Гутянської ЗОШ  забираємо і  встановлюємо в  Турицькій ЗОШ, бо на даний час там тільки один котел.

Ласкін М.І. вже другий рік  поспіль   клуб с. Туриця не забезпечений   дровами. Що можете пояснити по даному питанню?

Ладомиряк М.П., голова райдержадміністрації. Забезпеченість дровами  на клубні установи  йде  за рахунок сільського бюджету, тому це питання має вирішувати сільський голова.

Лабич М.І.,депутат районної ради. Коли будете робити дотаційний період на заробітну плату,   маєте ричаги впливу  на сільську раду.

Ладомиряк М.П. Турицька сільська рада забезпечена на заробітну плату, та на жаль,   не виділяє кошти на клуб.

 

Ласкін М.І.

Інформація закінчена.

У кого будуть запитання до  Івана Івановича?

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу.

За – 24 депутати.

У кого будуть зміни, доповнення?           

 

Є пропозиція рішення прийняти в цілому.

За – 24 депутати. Проти  – 0. Утримались – 0.

ВИРІШИЛИ: Рішення № 596 прийняти.

 

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

 

 1. Про інформацію Перечинського відділення поліції Ужгородського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Закарпатській області  про стан боротьби із злочинністю, охорони   громадського порядку та результати    діяльності на  території району за 9 місяців 2019 року.

ВИСТУПИВ: Черничко Мирон Васильович, т.в.о. начальника Перечинського відділення Національної поліції  Ужгородського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції  у Закарпатській області. ( Інформація додається).

 

Ласкін М.І.

Інформація закінчена.

У кого будуть запитання до   Мирона Васильовича?

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу.

За – 24 депутати.

У кого будуть зміни, доповнення?           

 

Є пропозиція рішення прийняти в цілому.

За – 24 депутати. Проти  – 0. Утримались – 0

ВИРІШИЛИ: Рішення № 597 прийняти.

 

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

 1. Про стан надання медичної допомоги Перечинською центральною районною лікарнею.

ВИСТУПИЛА:Данилаш Василина Василівна, голова з реорганізації, головний лікар.

На медикаменти на 2019 рік кошторисом передбачено 847,1 тис. грн., що в структурі бюджету складає 3,5%. В т.ч. на І півріччя заплановано 438,5 тис. грн.; використано протягом поточного періоду 388,1 тис. грн., або 88,5% від призначень на цей період. Видатки на медикаменти на 1 ліжкодень зросли і складають 35,97 грн. Проти 20,86  грн. за аналогічний період минулого року.

На закупівлю продуктів для харчування стаціонарних хворих  кошторисом було передбачено 420,0 тис. грн., що в структурі бюджету ЦРЛ становить 1,7%, тоді як за аналогічний період минулого року — 1,5

Централізовано протягом І півріччя 2019 року отримано лікарських засобів та медикаментів на суму 379,3 тис. грн. проти 2121,1 тис. грн. за аналогічний період минулого року.

За рахунок інших надходжень спеціального фонду в 2019 році (кошти медичної субвенції) передбачено та закуплено 4 комп´ютери та багатофункціональні пристрої для Перечинської ЦРЛ та 2 комп´ютери для централізованої бухгалтерії на загальну суму 98,2 тис. грн., а також проведення капітального ремонту будівлі стоматологічного відділення Перечинської ЦРЛ на загальну суму 100,0 тис.

За рахунок коштів обласного бюджету заплановано проведення капітального ремонту будівлі Перечинської ЦРЛ (заміна вікон та дверей) в     м. Перечин на загальну суму 250,0 тис. грн.

ВИСТУПИЛИ: Петрішко М.М. На засіданні бюджетної комісії звучала пропозиція  депутатів, щоб  Малишко Ю.Ю. підготував  звернення по наданню невідкладної медичної допомоги населенню району.

Ласкін М.І. пропоную спочатку завершити розгляд питань порядку денного, а після  перейти  до обговорення питання  щодо невідкладної медичної допомоги.

Ласкін М.І.:

Інформація закінчена.

У кого будуть запитання до  Василини Василівни?

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу.

За – 24 депутати.

 

У кого будуть зміни, доповнення?           

 

Є пропозиція рішення прийняти в цілому.

За – 24 депутати. Проти  – 0. Утримались – 0

ВИРІШИЛИ: Рішення № 598 прийняти.

 

( Із залу  вийшли депутати Діянич С.В.,Горіна А.А.,Лоскій І.І.)

 

ВИСТУПИВ: Поприк В.І. Питання, які включені до порядку денного обговорювалися на всіх засіданнях постійних комісій. Пропоную  проекти рішень від № 6 по № 9 включно, прийняти  без обговорення

За дану пропозицію голосували   21 депутат.

Ласкін М.І.

Пропоную прийняти рішення з № 6 по № 9 включно, без обговорення  за основу.

 За –  21 депутат.

Пропоную прийняти рішення з № 6 по № 9 включно, без обговорення  в цілому. Прошу голосувати.

           За –   21 депутат.

ВИРІШИЛИ:

Рішення № 599 «Про хід виконання  районної цільової Програми  «Власний дім на 2016-2020 роки ( із змінами від 26.10.2017 року, від 14.06.2018 року, від 20.12.2018 року)» , прийняти.

Рішення № 600 «Про хід виконання  Районної програми забезпечення жителів району, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання на 2016-2020 роки ( із змінами від 16.03.2017 року

від 14.06.2018 року)», прийняти.

 

Рішення № 601 «Про хід виконання районної Програми Цукровий та нецукровий діабет на  2016-2020 роки (із змінами від 31.03.2016 року, від 14.06.2018 року, від 27.06.2019 року)», прийняти.

 

Рішення № 602 «Про Програму забезпечення виконання військового обов’язку на 2020-2022 роки», прийняти.

( До залу зайшли  депутати Діянич С.В.,Горіна А.А.,Лоскій І.І.)

 

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

 

 1. Про комунальне некомерційне підприємство «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області.

ВИСТУПИЛА:  Данилаш Василина Василівна, голова з реорганізації, головний лікар.

Відповідно до Концепції реформи, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 року № 1030, Методичних рекомендацій з питань перетворення закладів охорони здоров’я (далі-ЗОЗ) з бюджетних установ у комунальні некомерційні підприємства від 14 лютого 2018 року одним з основних завдань цієї реформи є перехід до оплати діяльності постачальників медичних послуг на основі конкретних результатів їх діяльності. Для цього необхідно змінити характер відносин між постачальником медичних послуг та їх замовником – відповідним розпорядником бюджетних коштів.

Разом з тим, з метою запобігання можливому надмірному податковому навантаженню на комунальні ЗОЗ, що будуть перетворені з бюджетних установ у підприємства, недопущення банкрутства та скорочення існуючої мережі комунальних ЗОЗ, заклади охорони здоров’я комунальної форми власності доцільно перетворювати у комунальні некомерційні підприємства.

Тобто,  перше- комунальний заклад перетвориться в комунальне некомерційне підприємство; 2- комп’ютеризація лікарів; 3- підключення до електронної системи; 4- ліцензія; 5- матеріально-технічна база.. Фінасування повинно йти за послугою. Поліклініка має надавати ендоскопічну діагностику. З 01 січня  маємо укласти угоду з Національною службою здоров’я України. Якщо не укладемо договір, тоді всі працівники ЦРЛ переходять на місцевий бюджет.

У зв’язку із вищезазначеним, необхідно прийняти рішення «Про комунальне некомерційне підприємство «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області

Ласкін М.І.

Інформація закінчена.

У кого будуть запитання до   Василини Василівни?

 

ВИСТУПИЛИ: Ласкін М.І. У ході засідань постійних депутатських комісій   виникли  зміни  в  Статуті  та  саме і до проекту рішення.

Поприк В.І. Є пропозиція внести зміни до проекту рішення:

– У проекту внести  зміну до назви  «… створення ….»і т.д.,

– Першим пунктом прописати  «Створити комунальне  некомерційне  підприємство «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області шляхом перетворення комунального закладу «Перечинська центральна районна лікарня».

– Затвердити Статут КНП;

– Затвердити Передавальний акт;

– Далі пункт 4 пропонується доповнити таким змістом: «Закріпити згідно із затвердженим передавальним актом за комунальним  некомерційним підприємством «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області на праві оперативного управління відповідні активи (нерухоме, рухоме та інше окремо визначене майно) та пасиви Перечинської центральної районної лікарні»

– пункт 5 –  затвердити Структура КНП.

– пункт 6 –Адреса місцезнаходження.

-пункт 7 розмір статутного Капіталу КНП

-пункт 8 «Призначити Данилаш Василину Василівну на посаду директора  комунального  некомерційного  підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області в порядку переведення з посади головного лікаря Перечинської центральної лікарні шляхом укладення контракту терміном на п’ять років»

-пункт 9 та 10 здійснити всі необхідні дії та підписати відповідні документи.

Белей Г.С. у Статуті п.6.1 частини 6 «Права та обов’язки» вилучити підпункт – «Здавати в оренду основні фонди за погодженням (дозволом) з власником майна, приміщення, майно, прилади, якщо це не суперечить чиннному законодавству»

 

Ласкін М.І.

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу.

За – 24 депутати.

У кого будуть зміни, доповнення?           

Є пропозиція рішення прийняти в цілому, з внесеними пропозиціями.

За – 24 депутати. Проти  – 0. Утримались – 0

ВИРІШИЛИ: Рішення № 603 прийняти.

 

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

 

 1. Про надання дозволу на списання майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, міста району.

ВИСТУПИЛА:    Данилаш Василина Василівна, голова з реорганізації, головний лікар .

Просимо списати перелік майна: машину для миття інструментів, аналізатор крові,  ЕКГ  та  проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт ЦРЛ з 2012 року.

( Із залу вийшли депутати Булак Ю.В. Лоскій І.І.)

 

Ласкін М.І.

Інформація закінчена.

У кого будуть запитання до   Василини Василівни?

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу.

За – 22 депутати.

У кого будуть зміни, доповнення?           

 

Є пропозиція рішення прийняти в цілому.

За – 22 депутати. Проти  – 0. Утримались – 0

ВИРІШИЛИ: Рішення №  604 прийняти.

 

 

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

 

 1. Про внесення змін і доповнень до районної Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області на 2019 рік.

ВИСТУПИЛА: Потапчук Марія Андріївна,  заступник директора комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області

Додаток до районної  Програми необхідно доповнити  пунктом № 10 –    реєстрація транспортних засобів, тобто  « Забезпечення державної реєстрації придбаних для КНП « Перечинський РЦ ПМСД» Перечинської районної ради санітарних автомобілів ( сім одиниць ).

Ласкін М.І.

Інформація закінчена.

У кого будуть запитання до   Марії Андріївни?

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу.

За – 22 депутати.

У кого будуть зміни, доповнення?            

 

Є пропозиція рішення прийняти в цілому.

За – 22 депутати. Проти  – 0. Утримались – 0

ВИРІШИЛИ: Рішення № 605 прийняти.

 

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

 

 1. Про затвердження фінансового плану на 2020 рік комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області.

ВИСТУПИЛА: Потапчук Марія Андріївна,  заступник директора комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області

З метою   розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Перечинському районі, впровадженні системи оплати за надані медичні послуги, заснованої на результаті, враховуючи принцип «гроші ходять за пацієнтом», пропонуємо затвердити фінансовий план  КНП«Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області  на 2020 рік.

 

Ласкін М.І.

Інформація закінчена.

У кого будуть запитання до   Марії Андріївни?

ВИСТУПИЛИ: Петрішко М.М. Яка ситуація щодо встановлення пандусу в с.Порошково.

Потапчук М.А.  Пандус буде  зроблено в найближчий час. Кошторисна документація  виготовлена  на суму   біля 30 тис. грн.  Ширина пандусу виходить за межі  території закладу,  тому є необхідність   в  отриманні погодження із сільської ради.

 

Ласкін М.І.

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу.

За – 22 депутати.

У кого будуть зміни, доповнення?           

 

Є пропозиція рішення прийняти в цілому.

За – 22 депутати. Проти  – 0. Утримались – 0

ВИРІШИЛИ: Рішення № 606 прийняти.

 

 

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

 

 1. Про надання дозволу на проведення капітальних ремонтів комунального майна.

ВИСТУПИВ:   Луцяк  Віктор Іванович, начальник відділу комунального майна та зв»язків з громадськістю.

До районної ради з листом  звернувся відділ охорони здоров’я райдержадміністрації щодо надання дозволу на проведення капітальних ремонтів об’єктів за адресою: вул.Ужанська,8 м.Перечин.  Це будівля ЦРЛ-             заміна вікон та дверей  та будівля стоматологічного відділення ЦРЛ- капітальний ремонт. Районна рада, як власник повинна надати дозвіл на проведення капітальних ремонтів будівлі.

Ласкін М.І.

Інформація закінчена.

У кого будуть запитання до   Віктора Івановича?

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу.

За – 22 депутати.

У кого будуть зміни, доповнення?           

 

Є пропозиція рішення прийняти в цілому.

За – 22 депутати. Проти  – 0. Утримались – 0

ВИРІШИЛИ: Рішення № 607 прийняти.

 

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

 

 1. Про продовження терміну дії договору оренди комунального майна.

ВИСТУПИВ:   Луцяк Віктор Іванович, начальник відділу комунального майна та зв»язків з громадськістю.

До районної  ради  звернулась ФОП  Лопушанська-Гондорчин М.А. щодо продовження  терміну дії договору оренди   приміщень ( складських приміщень) за адресою м.Перечин  вул. Ужгородська,93 строком на 2 роки. Попередній термін дії договору закінчується  у грудні ц.р.

Ласкін М.І.

Інформація закінчена.

У кого будуть запитання до   Віктора Івановича?

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу.

За – 22 депутати.

У кого будуть зміни, доповнення?           

 

Є пропозиція рішення прийняти в цілому.

За – 22 депутати.  Проти  – 0. Утримались – 0

ВИРІШИЛИ: Рішення № 608 прийняти.

 

( До зали зайшов  депутат Лоскій І.І.)

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

 

16.Про  внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня  2018 року № 526 «Про районний бюджет на 2019 рік» ( із змінами від 14.03.2019 року,27.06.2019 року, 08.08.2019 року).

ВИСТУПИЛА:   Гапак Світлана Андріївна,  заступник начальника фінансового управління районної державної адміністрації.

            В проект рішення включено зміни до доходів районного бюджету на 2019 рік на суму 27325488 грн. за рахунок додаткового обсягу міжбюджетних трансфертів (загальний фонд – 813529 грн., спеціальний фонд – 26511959 грн.).

Додатковий обсяг міжбюджетних трансфертів включає кошти:

–  субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 200000 грн., з яких на капітальний ремонт фасаду (заміна вікон) школи старших класів ЗОШ I-III  ст. в с. Дубриничі, вул. Центральна,73 – 132700 грн., на капітальний ремонт по заміні віконних та дверних конструкцій ЗОШ I-II  ст. с. Т.Бистра – 67300 грн. (головний розпорядник – відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації);

– субвенції з місцевого бюджету  на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа за рахунок відповідної субвенції з державного бюджетув сумі 318897 грн. (головний розпорядник – управління соціального захисту населення райдержадміністрації);

– субвенції з місцевого бюджету за рахунок залишку коштів медичної субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду в сумі 294600 грн. – цільові видатки на лікування хворих на цукровий діабет для відшкодування вартості препаратів інсуліну (головний розпорядник коштів – відділ охорони здоров‘я райдержадміністрації);

– субвенції з місцевого бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету (спеціальний фонд) в сумі 200000 грн. на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення: С 070812 Під‘їзд до с. Маюрки км 0+000 – км 2+900  – 100000 грн., С 070813 (Перечин – Свалява ) – Тур‘я Бистра км 0+000 – км 2+400  – 100000 грн. (головний розпорядник – райдержадміністрація);

– субвенції з місцевого бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, за рахунок залишку коштів відповідної субвенції з державного бюджету, що утворився на кінець 2017 року (спеціальний фонд) в сумі 26311959 грн., в т. ч. 2000000 грн. – для придбання службового автотранспорту для медичних працівників АЗПСМ с. Дубриничі, Тур‘ї Ремети, Тур‘я Пасіка, Тур‘я Бистра (головний розпорядник коштів – відділ охорони здоров‘я райдержадміністрації) та 24311959 грн. передано низовим бюджетам для будівництва АЗПСМ ( Дубриничі – 5476041 грн., Тур‘я Ремета – 7991255 грн, Тур‘я Пасіка – 5422471 грн., Тур‘я Бистра – 5422192 грн.) ;

– іншої субвенції з обласного бюджету на компенсаційні виплати особам з інвалідністю на бензин, ремонт, технічне обслуговування автомобілів, мотоколясок і на транспортне обслуговування в сумі 32 грн. (головний розпорядник – управління соціального захисту населення райдержадміністрації);

В проект рішення також включено перерозподіл видатків в межах загального обсягу видатків головних розпорядників коштів районного бюджету.

 

Ласкін М.І.

Інформація закінчена.

У кого будуть запитання до   Світлани Андріївни?

 

ВИСТУПИВ: Поприк В.І. є пропозиція включити в проект рішення інші кошти субвенції:

1.Збільшити обсяг субвенції з місцевого бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету по загальному фонду районного бюджету у сумі 254,7 тис. грн., виділених розпорядженням закарпатської ОДА від 22.10.2019 р. № 569 на придбання телемедичного обладнання ( головний розпорядник коштів- відділ охорони здоров’я):

– для амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул.Центральній,79 с. Турички Перечинського району – 99,0 тис. грн.,

– для амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул.Центральній,87 с. Порошково Перечинського району – 56,7 тис. грн.,

– для амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул.Зелена,80 с. Т.-Поляна Перечинського району – 99,0 тис. грн.

 

 1. Збільшити обсяг субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа в сумі 318897,00 гривень ( видатки розвитку), виділених розпорядження Закарпатської ОДА від 29.10.2019 р. № 589 для здійснення виплати грошової компенсації на придбання житла для дитини, яка проживає на території Перечинської ОТГ ( головний розпорядник коштів: управління соціального захисту населення райдержадміністрації).

 

Ласкін М.І.

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу.

За – 23 депутати.

 

У кого будуть зміни, доповнення?           

Є пропозиція рішення прийняти в цілому, з внесеною пропозицією.

За – 23 депутати. Проти  – 0. Утримались – 0

ВИРІШИЛИ: Рішення № 609 прийняти.

 

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

 

 1. Про внесення змін до Програми покращення рівня обслуговування платників податків Перечинської державної податкової інспекції Ужгородського управління Головного управління ДФС у Закарпатській області на 2019-2020 роки

ВИСТУПИЛА :   Мулеса Г.Ф., начальник Перечинської державної податкової  інспекції Ужгородського управління Головного управління ДПС у Закарпатській області.

У зв”язку з реорганізацією фіскальної служби та поділом на податкову та митну служби та перейменуванням Перечинської ДПІ Ужгородського управління ГУ ДФС у Закарпатській області на Перечинську ДПІ Ужгородського управління ГУ ДПС у Закарпатській області виникла необхідність внесення змін у текстову частину ,,Програми покращення рівня обслуговування платників податків Перечинської державної податкової інспекції Ужгородського управління Головного управління  ДФС у Закарпатській області  на 2019-2020 роки”, яка була затверджена рішенням сесії Перечинської районної ради від 16.05.2019 № 561.

 

Ласкін М.І.

Інформація закінчена.

У кого будуть запитання до   Ганни Федорівни?

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу.

За – 23 депутати.

У кого будуть зміни, доповнення?           

 

Є пропозиція рішення прийняти в цілому.

За – 23 депутати.  Проти  – 0. Утримались – 0

ВИРІШИЛИ: Рішення № 610 прийняти.

 

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

 

 1. Про затвердження ліквідаційного балансу комунального підприємства ,,Архітектура” Перечинської районної ради.

 ВИСТУПИВ:   Луцяк Віктор Іванович, начальник відділу комунального майна та зв»язків з громадськістю.

На виконання рішення районної ради “Про припинення шляхом ліквідації комунального підприємства “Архітектура” Перечинської районної ради” від 27.06.2019 року №583, та  протоколу №1 засідання комісії з припинення комунального підприємства “Архітектура”  Перечинської районної ради від 22.10.2019 року, потрібно затвердити  рішенням сесії ліквідаційний баланс комунального підприємства ,,Архітектура” Перечинської районної ради. Тобто вжити  всі організаційно-правові  заходи, передбачені  чинним законодавством, щодо завершення процедури ліквідації підприємства.

Ласкін М.І.

Інформація закінчена.

У кого будуть запитання до   Віктора Івановича?

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу.

За – 23 депутати.

У кого будуть зміни, доповнення?           

 

Є пропозиція рішення прийняти в цілому.

За – 23 депутати. Проти  – 0. Утримались – 0.

ВИРІШИЛИ: Рішення № 611 прийняти.

 

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

 

 1. Про звернення депутатів Перечинської районної ради Закарпатської області щодо вирішення сукупних проблем лісової галузі Перечинського району.

ВИСТУПИВ: Цвік Йосип Іванович керуючий справами виконавчого апарату районної ради. (звернення додається ).

 

Ласкін М.І.

Інформація закінчена.

У кого будуть запитання до  Ярослава Михайловича?

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу, прошу голосувати.

За – 17 депутатів.  Проти  – 1. Утримались – 5

Рішення не прийнято.

 

ВИСТУПИЛИ:

Кополовець Я.М. Для виходу з ситуації, яка склалася на підприємстві ми вказали три позиції це – упорядкувати механізм ціноутворення на лісопродукцію; зменшити податкове навантаження на лісогосподарські підприємства та прийняти нульову ставку від ПДВ.

Петрішко М.М. У даному зверненні ми не оперуємо ніякими цифрами, ми звертаємось щодо виходу з кризової ситуації, яка загрожує виникненню заборгованості по виплаті заробітної плати та сплати податків до бюджетів всіх рівнів.

Шеян Ю.Ю. Є пропозиція повернутись до голосування за основу.

Ласкін М.І.

Хто за внесену пропозицію  депутата Шеяна Ю.Ю. Прошу голосувати?

За – 17 депутатів. Проти  – 1. Утримались – 5

Пропозиція  не прийнята.

 

( Із залу вийшов депутат Лоскій І.І.)

 

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

 

Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного.

       

20.Про звернення депутатів Перечинської районної ради Закарпатської області щодо сприяння у виділенні коштів для співфінансування на реалізацію об’єктів на розвиток сільської медицини та об’єктів соціальної сфери Перечинського району.

ВИСТУПИВ: Цвік Йосип Іванович керуючий справами виконавчого апарату районної ради. (звернення додається).

 

Ласкін М.І.

Інформація закінчена.

У кого будуть запитання до   Йосипа Івановича?

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу, прошу голосувати.

За – 22 депутати.

У кого будуть зміни, доповнення?

         

ВИСТУПИЛА: Гулей-Шикула О.Ф. Вношу пропозицію включити до переліку об’єктів соціальної сфери  ще  два об’єкти  для виділення коштів:

-реконструкція дитячого садка під будівлю Туричківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів за адресою Турички, вул.Центральна,32;

-капітальний ремонт будівлі аптеки № 71 для Тур’я-Реметівської дитячої музичної школи.

 

Ласкін М.І.

Є пропозиція рішення прийняти в цілому, з внесеною пропозицією.

За – 22 депутати.  Проти  – 0. Утримались – 0.

ВИРІШИЛИ: Рішення № 612 прийняти.

 

( До зали зайшов депутат Лоскій І.І.)

 

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

 

21.Про  звернення депутатів Перечинської районної ради Закарпатської області щодо проведення ремонту автомобільної дороги державного значення  Перечин-Свалява.

 

ВИТСТУПИВ:

Петрішко М.М. Після звернення  з листом до облавтодору  на перевал було завезено 2-3 машини гравію. Але ви розумієте, що це дуже  замало. Там дійсно критична ситуація.

Ладомиряк М.П. Минулого тижня райдержадміністрація звернулася з листом до служби  облавтодору,  щоб до початку зимового періоду, хоч якось провести ямковий ремонт та не зупинити сполучення  рейсових автобусів. Відповіді немає. Жителі найближчих населених пунктів  блокували дорогу з вимогою відремонтувати  перевал. Керівництво району разом представниками правоохороних органів  виїжджало на  акцію, та на превеликий жаль,  представників від облавтодору  не було.

Лабич М.І. У сусідніх районах  Тячівщини, Хустщини люди блокують, і відповідні органи  реагують. Пропоную повторно підготувати депутатське звернення до відповідних органів.

Ласкін М.І. Виконавчим апаратом  буде  повторно  підготовлено   звернення  до служби  облавтодору та Народного депутати України Лаби М.М.

Ласкін М.І.

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу, прошу голосувати.

За – 23 депутати.

У кого будуть зміни, доповнення?

Є пропозиція рішення прийняти в цілому.

За – 23 депутати.  Проти  – 0. Утримались – 0.

ВИРІШИЛИ: Рішення № 613 прийняти.

 

 СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

 

В ході розгляду питання про стан  надання медичної допомоги  виникла необхідність  повернутися до розгляду  питання по невідкладній медичній допомозі.

 

ВИСТУПИЛИ: Ладомиряк М.П.  суть даного звернення  така, що на даний час законодавчо не врегульована  ланка по невідкладній медичній допомозі. Тобто, цю ланку роботи потрібно виконувати швидкій медичній допомозі. На сьогоднішній день  перетягувати функції  з первинки на екстренну допомогу ми не можемо. Потрібно створити ланку невідкладної медичної допомоги тому, що вона повинна фінансуватися з місцевого бюджету. Тому,  на засіданні бюджетної комісії  депутати  внесли пропозицію    звернутися  в Департамент охорони здоров’я ОДА  по вирішенню даного питання.

Ласкін М.І.  Вношу пропозицію включити до порядку денного питання: під            № 22   «Про  звернення депутатів Перечинської районної ради Закарпатської області щодо вирішення питання виконання функцій по наданню невідкладної медичної допомоги населенню району».

Текст звернення буде сформовано, надіслано в Департамент та повідомлено депутатів.

 

За дану пропозицію голосували: За – 23 депутати.  Проти  – 0. Утримались – 0.

Ласкін М.І.

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу, прошу голосувати.

За – 23 депутати.

У кого будуть зміни, доповнення?

 

Є пропозиція рішення прийняти в цілому.

За – 23 депутати.  Проти  – 0. Утримались – 0

ВИРІШИЛИ: Рішення № 614 прийняти.

 

 

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

 

Шановні депутати!

Питання  порядку денного засідання   тридцять шостої сесії районної ради  розглянуто і прийнято відповідні рішення.

У кого будуть зауваження щодо ведення сесії?

Засідання  тридцять шостої    сесії районної ради оголошую закритим. Дякую всім за активну участь у роботі сесії.

 

(Звучить Державний Гімн України)

 

 

Голова ради                                                                                  М.І.Ласкін

 

 

  

 

 

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту