Про  затвердження Плану розвитку   комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської  районної  ради Закарпатської області  на 2020 рік        
28.08.2020
Про затвердження Переліків першого та другого типів об’єктів оренди комунальної власності
01.09.2020
Показати всі

ПРОТОКОЛ засідання   позачергової сорок  п’ятої сесії районної ради

ПРОТОКОЛ № 46

засідання   позачергової сорок  п’ятої сесії

районної ради VІІ скликання

 

27 серпня   2020 року

Петрішко М.М.,в.п.голови районної ради.

Шановні  депутати,  запрошені!

Хочу довести до вашого відома, з якої причини сьогодні скликана позачергова сесія. В Україні продовжується впровадження медичної реформи.  Визначено, що заклади охорони здоров’я, які після зміни механізму фінансування отримують менше коштів у порівнянні з тим, що отримували за механізмом медичної субвенції та можуть укладати договори про Перехідне фінансове забезпечення комплексного надання медичних послуг закладами охорони здоров’я. Для реалізації вищезазначеного  розроблено Типову форму плану розвитку закладу охорони здоров’я, яку  районна лікарня, разом з пропозиціями, повинна подати до 31 серпня ц.р. до Національної служби охорони   здоров’я.

Петрішко М.М.

Пропоную перейти до  роботи  засідання    позачергової  сорок п’ятої сесії районної ради.

Із 34 депутатів районної ради УІІ скликання на сьогоднішньому  засіданні сесії районної ради присутні  – 22   депутати, відсутні –12 .

Таким чином, відповідно до  пункту 11 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” сесія ради є повноважною.

 

На сесію  районної ради запрошено: депутатів обласної ради, заступника голови районної державної адміністрації, керівників правоохоронних органів.

 

Петрішко М.М.

Шановні депутати!

Відповідно до статті  18 Регламенту роботи районної ради УІІ скликання засідання ради буде записуватись на електронний носій інформації, а саме диктофон.

Дозвольте    засідання       позачергової  сорок п’ятої сесії районної ради VІІ скликання вважати відкритим.

 

(Звучить Державний Гімн України)

Петрішко М.М.

Шановні депутати, запрошені!

 

Приступаємо до роботи сесії.

 

Пропоную ведення протоколу засідання сесії доручити працівникам виконавчого апарату районної ради.

Прошу лічильну комісію приступити до виконання своїх обов’язків.

 

21 серпня 2020 року     до районної ради надійшов лист комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради  Закарпатської області  №  1343/2020, відповідно до якого мною видано розпорядження про скликання позачергової сесії з порядком денним:

  1. Про затвердження Плану розвитку комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області

Вчора, 26 серпня  спільне засідання провели постійні   комісії районної ради. Пропозиція, яка  була  висловлена  під час засідання комісій щодо включення до проекту рішення періоду «на 2020 рік» є у матеріалах та  буде врахована.

   

Нам необхідно затвердити порядок денний та порядок   роботи    засідання  позачергової сесії районної ради.  До порядку денного включено     одне  питання, сесію пропоную завершити до    10 год. 20 хв.

 

Пропоную прийняти порядок денний  за основу.

За – 21 депутат. ( Відсутній Фекета М.М. )

 

Які будуть пропозиції  щодо порядку денного  сесії районної ради.

Пропоную прийняти порядок денний  в цілому.

За – 21 депутат.

 

ВИРІШИЛИ: Порядок денний  позачергової  сорок  п’ятої сесії районної ради  прийняти.

 

СЛУХАЛИ: Петрішко М.М.

Пропоную прийняти порядок роботи   засідання сорок п’ятої сесії  районної ради за основу.

За – 21 депутат.

 

У кого будуть зміни, доповнення? 

 

         Пропонується  порядок  роботи   засідання   сорок п’ятої сесії районної ради прийняти   в цілому.

За –21 депутат.

ВИРІШИЛИ: Порядок роботи засідання позачергової сорок п’ятої сесії районної ради прийняти.

 

СЛУХАЛИ: Петрішко М.М.

 

Переходимо до розгляду питання порядку денного.

 

  1. Про затвердження Плану розвитку комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради  Закарпатської області

 

ВИСТУПИЛА: Данилаш Василина Василівна директору комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області

Як ви всі знаєте з 1 квітня  районна лікарня перейшла на  фінансове забезпечення з НСЗУ. Заключено договір про надання окремих видів послуг : хірургічні операції , стаціонарну допомогу,амбулаторне допомогу

До 1 квітня НСЗУ та Департамент охорони здоров’я запросили план  бюджету розвитку на 2020 рік. Ми подали план. Але 1 квітня НСЗУ подав свій план де є недофінансування 5 млн. гривень. Це майже всі лікарні.  НСЗУ дала можливість на переукладання договорів,   тобто  відкрила оголошення  про укладення договорів про перехідне фінансове забезпечення комплексного надання медичних послуг закладами охорони здоров’я.
Для укладення таких договорів лікарні мають подати до НСЗУ укладені договори про вторинну медичну допомогу,  затверджений план розвитку  та   ліцензію .

Чому так затягнули?   Тому, що  оголошення    було  виставлено на сайті з         1 серпня. Цей  план  типовий і  має бути затверджений наказом міністерства охорони здоров’я.  Станом на 1 серпня був лише проект.  Нам рекомендували дочекатись,  щоб  його затвердили. Але на даний час ніхто не  відміняв оголошення. Подати    пропозицію потрібно до  18 години  31серпня           2020 ц.р.
Якщо пропозиція буде подана без плану розвитку за формою, затвердженою МОЗ, НСЗУ не зможе ініціювати укладення договору та надсилатиме повідомлення з проханням про виправлення помилки або подання необхідної інформації   та    документів.

Петрішко М.М. У мене є запитання.  По цьому плану  у НСЗУ будуть  свої критерії  щодо подальшого  фінансування?

Данилаш В.В. Так звичайно.

Петрішко М.М. А  кошти  чи надійдуть?

Данилаш В.В. З дня надсилання плану, тобто 31 серпня ц.р. в НСЗУ є 10 днів  на обговорення, а потім подають свої пропозиції. Якщо договір поданий в повному обсязі, то кошти надійдуть. Договір діє до 31 грудня ц.р.

 

У кого будуть запитання до  Василини Василівни?

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу.

За – 22 депутати.

 

У кого будуть зміни, доповнення?           

Є пропозиція рішення прийняти в цілому.

За –22 депутати.

ВИРІШИЛИ: Рішення № 695 прийняти.

 

СЛУХАЛИ: Петрішко М.М.

 

Шановні депутати!

Питання порядку денного позачергової сорок  п’ятої сесії районної ради  розглянуто і прийнято відповідні рішення.

У кого будуть  зауваження  щодо  ведення  сесії?

Засідання позачергової сорок п’ятої  сесії  районної ради оголошую закритим. Дякую всім за активну  участь у  роботі  сесії.

(Звучить Державний Гімн України)

 

 

В.п.голови ради                                                                            М.М.Петрішко

 

 

  

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту