Про внесення  змін  до рішення районної ради від 12.12.2019 року № 627 «Про затвердження списку присяжних Перечинського районного суду Закарпатської області»
28.05.2020
Про внесення змін до фінансового плану  комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області на 2020 рік
01.06.2020
Показати всі

Протокол засідання позачергової 42 сесії районної ради

ПРОТОКОЛ № 43

засідання   позачергової  сорок другої  сесії

районної ради VІІ скликання

 

22  травня   2020 року

Ласкін М.І.,голова районної ради.

Шановні  депутати,  запрошені!

У зв’язку з необхідністю чергового перерозподілу коштів для виконання  відповідних робіт у системі охорони здоров’я та  освітній галузі виникла необхідністю у скликанні позачергової сесії районнної ради. Також,  сьогодні у в районі з робочою поїздкою перебуває голова обласної адміністрації Олексій Петров та депутат Верховної Ради України Михайло Лаба, які пізніше приєднаються  до роботи засідання  позачергової сесії. Тому, перед тим, як розпочати сесію  хотілося б,  щоб директор КНП «Перечинська районна лікарня» Данилаш Василина Василівна ,  коротко проінформувала нас про стан  захворювання на Covid-19  в районі.

Данилаш В.В., директор КНП «Перечинська районна лікарня», яка проінформувала щодо  протиепідеміологічної ситуації  в районі.  Зупинилась  на  випадках  захворювання  пандемії в розрізі населених пунктів. Підкреслила на завантаженості мобільної бригади, де  протягом двох тижнів зроблено понад 450 ПЛР тестів  із 150 в місяць,   умовах  покладення тестування хворих  Закарпатського обласного  лабораторного  центру  та    забезпеченості  засобами   індивідуального захисту  в районній  лікарні.

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

Насамперед  хочу привітати  депутатів районної ради, які у міжсесійний  період  відзначили свої   дні народження,  а саме   Гуштан Юрій Іванович, Цапик Владислав Йосипович, Булак Юрій Васильович,  Малеш Іван Васильович, Томаш Віктор Михайлович,  Горіна Антон Антонович,  Монич Іван Іванович, Ситар Ярослав Михайлович та  побажати   міцного здоров’я, благополуччя,   плідної праці на благо нашого рідного краю.

 

Пропоную перейти до  роботи  засідання    позачергової  сорок другої сесії районної ради.

Із 34 депутатів районної ради УІІ скликання на сьогоднішньому  засіданні сесії районної ради присутні  – 22   депутати, відсутні –12 .

Таким чином, відповідно до  пункту 11 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” сесія ради є повноважною.

На сесію  районної ради запрошено:  голову районної державної адміністрації, керівників правоохоронних органів  та начальників окремих управлінь райдержадміністрації. В роботі  сесії районної ради бере участь Петро Грицик -депутат обласної ради

 

Ласкін М.І.

Шановні депутати!

Відповідно до статті  18 Регламенту роботи районної ради УІІ скликання засідання ради буде записуватись на електронний носій інформації, а саме диктофон.

Дозвольте    засідання       позачергової  сорок другої сесії районної ради VІІ скликання вважати відкритим.

 

(Звучить Державний Гімн України)

 

Ласкін М.І.

Шановні депутати, запрошені!

 

Приступаємо до роботи сесії.

 

Пропоную ведення протоколу засідання сесії доручити працівникам виконавчого апарату районної ради.

Прошу лічильну комісію приступити до виконання своїх обов’язків.

Нам необхідно затвердити порядок денний та порядок   роботи    засідання  позачергової сесії районної ради.  До порядку денного включено     одне  питання, сесію пропоную завершити до    10 год. 15 хв.

 

Пропоную прийняти порядок денний  за основу.

За – 22 депутати.

 

Пропоную включити до порядку денного питання «Про внесення  змін  до рішення районної ради від 12.12.2019 року № 627 «Про затвердження списку присяжних Перечинського районного суду Закарпатської області».

Хто за внесену пропозицію щодо включення до порядку денного питання.

За – 22 депутати.

 

Які ще будуть пропозиції щодо порядку денного     сесії районної ради.

Пропоную прийняти порядок денний  в цілому, з внесеною пропозицією.

За – 22депутати.

 

ВИРІШИЛИ: Порядок денний  позачергової  сорок  другої сесії сесії районної ради  прийняти,  з внесеною пропозицією.

 

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

Пропоную прийняти порядок роботи   засідання   сорок другої  сесії  районної ради за основу.

За – 22 депутати.

 Оскільки до порядку денного сесії включено  1 питання, до порядку роботи пропоную додати  5  хвилин, сесію завершити  до  10 год. 20 хв.

 

У кого будуть зміни, доповнення? 

         Пропонується  порядок  роботи   засідання   сорок другої сесії районної ради прийняти   в цілому, з внесеною пропозицією.

За –22 депутати.

ВИРІШИЛИ: Порядок роботи засідання позачергової сорок другої сесії районної ради прийняти, з внесеною пропозицією.

 

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

 

Переходимо до розгляду питання порядку денного.

  1. Про внесення змін до рішення районної  ради від 12.12.2019 року     № 645 «Про районний бюджет Перечинського району на 2020 рік» ( із змінами від 20.02.2020 року, від 17.03.2020 року, 23.03.2020 року) .

 

ВИСТУПИЛА: Гапак Світлана Андріївна, начальник фінансового управління районної державної адміністрації.

У зв’язку з необхідністю  виділення  субвенції на співфінансування з обласного та державного бюджету на деякі об’єкти , виникла необхідність щодо позачергової сесії районнної ради.

 

До залу зайшли  голова обласної державної адміністрації Олексій Петров, народний депутат України Михайло Лаба                                                                       та телерадіокомпанія  «М-студіо».

 

Ласкін М.І., представив голову обласної державної адміністрації – Петрова Олексія Геннадійовича, привітав новопризначеного очільника облдержадміністрації, наголосив на необхідності співпраці депутатського корпусу районної ради з виконавчою владою краю.

 

Ласкін М.І., продовжив роботу сесії.

 

Гапак С.А. В проект рішення включено зміни до обсягу доходів районного бюджету в частині міжбюджетних трансфертів, а саме:

збільшено дохідну частину бюджету за рахунок субвенцій

– з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету у сумі 1014300 грн., в т.ч.: для закупівлі засобів навчання та обладнання (крім комп‘ютерного) для учнів початкових класів, що навчаються за новими методиками відповідно до Концепції „Нова українська школа” – 251200 грн., закупівля сучасних меблів для початкових класів нової української школи – 343700 грн., закупівля комп’ютерного обладнання для початкових класів – 419400 грн. (головний розпорядник – сектор освіти райдержадміністрації);

– з місцевого бюджету на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров‘я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету у сумі 695200 грн., в т.ч. 473900 гривень для забезпечення лікування хворих на цукровий діабет інсуліном та нецукровий діабет десмопресином у період з 01 квітня 2020 року по 30 вересня 2020 року, 221300 гривень для підтримки окремих закладів та заходів охорони здоров‘я, які надають вторинну (спеціалізовану) та третинну (високоспеціалізовану) медичну допомогу за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення (оплата праці з нарахуваннями) – головний розпорядник – райдержадміністрація.

зменшено дохідну частину бюджету за рахунок субвенції з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету у сумі 1416700 грн. та відповідно зменшено видаткову частину (головний розпорядник – сектор освіти райдержадміністрації).

В проект рішення включено спрямування нерозподіленого залишку коштів за освітньою субвенцією на об’єкт «Будівництво внутрішніх вбиралень у Вільшинківському НВК ЗОШ І-ІІ ст.. – ДНЗ» в сумі 450000 грн. та перерозподіл коштів за рахунок залишків освітньої субвенції із виготовлення проектно-кошторисних документацій проектів «Реконструкція внутрішніх вбиралень Турицької ЗОШ І-ІІ ст.» в сумі 40000 грн., «Реконструкція внутрішніх вбиралень П.Гутянської ЗОШ І-ІІ ст.» в сумі 20000 грн. на об’єкт «Будівництво внутрішніх вбиралень у Вільшинківському НВК  ЗОШ І-ІІ ст.. – ДНЗ» в сумі 60000 грн.

Також включено розподіл залишку коштів субвенції з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету, що утворився на 01.01.2020 року в сумі 1096899 грн.  на: придбання обладнання –  383900 грн. ,  заробітна плата з нарахуваннями  – 712999 грн. (головний розпорядник – сектор освіти райдержадміністрації).

Також в проект рішення включено перерозподіл видатків в межах одного головного розпорядника коштів районного бюджету, а саме:

– відповідно до статті 19 Закону України “Про Державний бюджет України на 2020 рік” залишок коштів за медичною субвенцією на 1 квітня 2020 року в сумі 239400 грн. перерозподілено на оновлення матеріально-технічної бази для КНП “Перечинська районна лікарня” (придбання ШВЛ) –головний розпорядник – райдержадміністрація);

– за рахунок економії коштів на продукти харчування по закладах освіти в сумі 446700 грн. (головний розпорядник – сектор освіти райдержадміністрації) в проект рішення включено видатки на співфінансування:

1) до субвенції з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету у сумі 112700 грн., в т.ч.: для закупівлі засобів навчання та обладнання (крім комп‘ютерного) для учнів початкових класів, що навчаються за новими методиками відповідно до Концепції „Нова українська школа” – 27900 грн., закупівля сучасних меблів для початкових класів нової української школи – 38200 грн., закупівля комп’ютерного обладнання для початкових класів – 46600 грн.;

2) “Будівництво внутрішніх вбиралень у Порошківській ЗОШ I-III ступенів (корпус початкових класів) ” – 150000 грн.;

3) придбання шкільного автобуса для Дубриницької ЗОШ І-ІІІ ст. – 180000 грн. (передано до обласного бюджету для централізованого придбання);

4) до субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій (Капітальний ремонт котельні в Тур‘я-Реметівській ЗОШ I-III ступенів Перечинського району) – 4000 грн.

– за рахунок економії коштів (продукти харчування) по програмах (Районна Програма забезпечення харчуванням учнів  пришкільного інтернату Туричківської загальноосвітньої школи I-II ступенів на 2020-2022 роки – 41500 грн., Районна Програма підтримки дітей учасників антитерористичної операції; дітей осіб, які брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій і Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів; дітей із сімей, внутрішньо переміщених осіб із тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції та районів, де здійснюються заходи щодо забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій і Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів;відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій і Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів, у закладах освіти Перечинського району на 2019-2022 роки – 50000 грн.) на суму 91500 грн. включено в проект рішення перерозподіл видатків для співфінансування проведення поточних ремонтів та придбання обладнання для їдалень (харчоблоків):

Порошківська ЗОШ І-ІІІ ст.. – 10 % в сумі 48200 грн.(придбання -39200 грн., поточний ремонт -9000 грн.);

Дубриницька ЗОШ І-ІІІ ст.. – 10 % в сумі 36400 грн.

(придбання -28100 грн., поточний ремонт – 8300 грн.);

Т.Бистрянська ЗОШ І-ІІ ст.. – 5% в сумі 6900 грн. (придбання -5900 грн., поточний ремонт – 1000 грн.).

 

Ласкін М.І.

Інформація закінчена.

У кого будуть запитання до  Світлани Андріївни?

 

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу.

За – 22 депутати.

 

У кого будуть зміни, доповнення?           

Є пропозиція рішення прийняти в цілому.

За –22 депутати.

ВИРІШИЛИ: Рішення № 673 прийняти.

 

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

 

  1. Про внесення змін до рішення районної ради від 12.12.2019 року № 627 «Про затвердження списку присяжних Перечинського районного суду Закарпатської області».

 

До районної ради надійшла заява Качура  Руслана Васильовича від 10.03.2020 року № К-40/07-06 щодо виключення його з списку присяжних Перечинського районного суду.

 

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу.

За – 22 депутати.

 

У кого будуть зміни, доповнення?           

Є пропозиція рішення прийняти в цілому.

За –22 депутати.

ВИРІШИЛИ: Рішення № 674 прийняти.

 

Ласкін  М.І., запросив до слова губернатора Закарпатської  області Олексія Петрова.

 

Петров О. Г., повідомив, що   сьогодні  перебуває з робочою поїздкою  в Перечинському районі, де ознайомлюється в першу чергу з проблемами об’єктів соціального значення. Наголосив, що  Перечинський  район  в цьому році отримав  відповідну увагу  з Державного бюджету, тобто за рахунок Фонду регіонального розвитку виділено фінансування  на два об’єкти соціального значення  сіл Раково та Мокра. Також планується закінчити будівництво чотирьох амбулаторій в населених пунктах Дубриничі, Т.-Ремета, Т-Пасіка та Т.-Бистра. Підкреслив на ремонті  ділянки дороги  державного значення  Ужгород-Ужок, яку ремонтуватимуть в цьому році за рахунок спеціального фонду державного бюджету. Зокрема, зазначив і на ремонті  Оленівського перевалу, який сполучає два райони.  Зупинився на проблемних питаннях ТДВ  «Перечинський лісохімічний комбінат», який є бюджетно формуючим.  По-перше, – сертифікація продукції, оскільки на сьогодні діє міжнародна система маркування FSC, яка керується виключно своїми внутрішніми стандартами, без узгодження з національним законодавством; по-друге, – сприяння виробництва для реалізації більшого товарного обсягу  продукції карбамідо-формальдегідного концентрату, яке приведе до  збільшення  надходжень до бюджету.

Лаба М.М., висловив сподівання на взаєморозуміння і плідну співпрацю районної ради й районної державної адміністрації заради розвитку Перечинщини.

Грицик П.В., наголосив   щодо  питання  Перспективного плану  формування територій  спроможних громад, де  заплановане  приєднання населених пунктів  до ОТГ не дасть очікуваних результатів, бо має низький показник фінансової спроможності.

 

Ласкін М.І. підсумував, що порядок денний засідання позачергової сесії вичерпано. Подякував депутатам за участь у  роботі сесії. Побажав усім міцного здоров’я. Оголосив позачергову сесію районної ради закритою.

 

 

(Звучить Державний Гімн України)

 

Голова ради                                                                                  М.І.Ласкін

 

 

  

 

 

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту