Протокол засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів та контролю за проведенням приватизації

З Днем працівника лісу
12.09.2019
Протокол бюджетної комісії від 12.09.2019 року
20.09.2019
Показати всі

Протокол засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів та контролю за проведенням приватизації

           П Р О Т О К О Л

   засідання постійної комісії з питань

економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та

регуляторної політики

   09 вересня 2019 року    

м. Перечин   10.00

Присутні: голова комісії  Крупчинський Б.Ю.

Заступник голови комісії  Белей Г.С.

Секретар комісії  Поприк В.І.

Члени комісії : Кравець В.В, Баєва О.М., Токар Н.І., Олефір В.І..

Відсутні :   Семен М.М., Лабич М.І..

В роботі комісії взяли участь: Петрішко М.М., заступник голови районної ради, Цвік Й.І., керуючий справами виконавчого апарату районної ради, Гулей-Шикула О.Ф., радник голови ради з питань юридичного забезпечення.

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

  1. Розгляд листів.
  2. Розгляд заяв учасників АТО , щодо виділення матеріальної допомоги .

Головуюча на засіданні Белей Г.С. , заступник голови комісії.

СЛУХАЛИ: 1. Лист фінансового управління Перечинської районної державної адміністрації від 06.09.2019 року № 02-15/419 про затвердження  висновків щодо змін до районного бюджету.

Інформувала: Керецман Л.В., начальник фінансового управління Перечинської райдержадміністрації, яка повідомила,  що пропонується  до затвердження висновок щодо змін до районного бюджету по головному розпоряднику коштів-управлінню соціального захисту населення на  суму 3210000 грн., які спрямовуються на надання допомоги на дітей, які виховуються у багатодітніх сім»ях.

Головуюча Белей Г.С.  внесла пропозицію-висновки затвердити.

ВИРІШИЛИ: Висновки затвердити.

Голосували : За-  7 чол. ,  проти-   0   ,    утримався-  0 чол. (одноголосно) .

СЛУХАЛИ:  2. Лист Перечинської районної державної адміністрації від 22.08.2019 року № 354/01-31 – звіт про виконання районного бюджету за перше півріччя 2019 року.

Інформувала: Керецман Л.В., начальник фінансового управління Перечинської райдержадміністрації.

Головуюча  Белей Г.С. внесла пропозицію – звіт затвердити.

ВИРІШИЛИ: Звіт затвердити.

Голосували : За-6 чол. ,  проти-  0  ,    утримався-  1 чол.        .

 СЛУХАЛИ: 3. Лист управління соціального захисту населення Перечинської райдержадміністрації від 14.08.2019 року № 1090/01.1-02  про виділення коштів для покриття заборгованості з послуг зв»язку перед Закарпатською філією ПАТ «Укртелеком» за надані населенню пільги у 2016 та 2017 роках.

Інформувала: Заступник голови комісії, головуюча на комісії Белей Г.С.(зачитала лист).

ВИРІШИЛИ: Копію листа направити у фінансове управління райдержадміністрації для подальшого фінансування після виділення коштів на співфінансування   будівництва амбулаторій в районі .

Голосували : За-   6 чол. ,  проти-  0 ,    утримався- 1  чол.

СЛУХАЛИ: 4. Лист архівного сектору Перечинської райдержадміністрації від 06.08.2019 року № 59/01-31 про  виділення коштів на галузеву Програму  в сумі 40тис.грн. для зміцнення матеріально технічної бази архівного сектору  та придбання обладнання для оцифрування документів НАФ.

Інформувала: Заступник голови комісії, головуюча на комісії Белей Г.С.(зачитала лист).

ВИРІШИЛИ: Копію листа направити у фінансове управління райдержадміністрації для подальшого фінансування після виділення коштів на співфінансування будівництва  амбулаторій в районі..

Голосували : За-   6 чол.  ,  проти-  0 ,    утримався- 1 чол.

СЛУХАЛИ:  5. Розгляд заяв учасників АТО та військовослужбовців про виділення матеріальної допомоги відповідно до Програми «Турбота»  щодо посилення  соціального захисту  громадян на  2017-2020 роки.

Інформувала: Гулей-Шикула О.Ф.- радник голови ради з питань юридичного забезпечення, яка повідомила, що   в районну раду поступило 2 заяви від учасників АТО про виділення матеріальної допомоги відповідно до Програми «Турбота»  щодо посилення  соціального захисту  громадян на  2017-2020 роки : Келеманик Вадима Юлійовича , жит.м.Перечин, вул.Ужанська,59 та Манзич Ярослава Михайловича, жит.с.Сімерки,33.

Головуюча Белей Г.С. внесла пропозицію виділити учасникам АТО по 1000 грн.

ВИРІШИЛИ: 1. Виділити  по 1000 грн. наступним учасникам АТО: Келеманику Вадиму Юлійовичу , жит.м.Перечин, вул.Ужанська,59 та Манзичу Ярославу Михайловичу, жит.с.Сімерки,33.

Голосували : За-   7 чол.  ,  проти-  0 ,    утримався- 0 чол.

СЛУХАЛИ: 6. Звіт про витрачання коштів резервного фонду районного бюджету за січень- серпень 2019 року.

Інформувала: Заступник голови комісії, головуюча на комісії Белей Г.С.(зачитала лист).

ВИРІШИЛИ: Звіт затвердити.

Голосували : За-   6 чол.  ,  проти-  0 ,    утримався- 1 чол.

СЛУХАЛИ: 7. Бюджетний запит управління соціального захисту  населення  районної державної адміністрації  від 03.09.2019 року № 1133/01.1-02 про виділення коштів  для покриття зазначеної заборгованості з послуг  зв»язку.

Інформувала: Заступник голови комісії, головуюча на комісії Белей Г.С.(зачитала лист).

ВИРІШИЛИ: Копію листа направити у фінансове управління райдержадміністрації для подальшого фінансування після виділення коштів на співфінансування будівництва  амбулаторій в районі.

Голосували : За-   6 чол.  ,  проти-  0  ,    утримався- 1 чол.

СЛУХАЛИ: 8. Бюджетний запит управління соціального захисту  населення  районної державної адміністрації  від 05.09.2019 року № 1152/01.1-02 про виділення коштів  для покриття зазначеної заборгованості для  відшкодування  за наданні  пільги населенню  з  послуг зв»язку.

Інформувала: Заступник голови комісії, головуюча на комісії Белей Г.С., (зачитала лист).

ВИРІШИЛИ: Копію бюджетного запиту управління соціального захисту  населення  районної державної адміністрації  від 05.09.2019 року № 1152/01.1-02 направити у фінансове управління  районної  державної адміністрації для подальшого фінансування після виділення коштів на співфінансування будівництва  амбулаторій в районі.

Голосували : За-   6 чол.  ,  проти-  0 ,    утримався- 1 чол.

СЛУХАЛИ: 9. Депутатський запит депутата районної ради Булака Ю.В. від   04.09.2019 року про виділення коштів  в сумі 100 тис. грн. на проведення капітального ремонту вулиці Духновича в с. Порошково.

Інформувала: Заступник голови комісії, головуюча на комісії Белей Г.С.(зачитала запит).

ВИРІШИЛИ: Депутатський запит депутата районної ради Булака Ю.В. від   04.09.2019 року включити в порядок денний чергової сесії.

Голосували : За-   6 чол.  ,  проти-  0 ,    утримався- 1 чол.

Головуюча Белей Г.С.-на цьому порядок денний вичерпаний, засідання комісії оголошується закритим.

 

 

 

Заступник голови комісії                                                   Белей Г.С.

Секретар комісії                                                                  Поприк В.І.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту