Протокол засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політикил

30.08.2019
Довідка про громадське обговорення “Детальноо плану на земельні ділянки”
10.09.2019
Показати всі

Протокол засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політикил

Протокол

 засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики

30 серпня 2019 року 10:00

м.Перечин

 

Присутні : голова комісії  Крупчинський Б.Ю., заступник голови комісії  Белей Г.С.

Члени комісії :  Токар Н.І.,Баєва О.М., Лабич М.І., Семен  М.М..

Відсутні: Поприк В.І., Кравець В.В., Олефір  В.І..

В засіданні комісії взяли участь: в.п. голови районної ради Петрішко М.М., начальник відділу освіти, молоді та спорту Перечинської районної державної адміністрації Цапик В.Й., начальник фінансового управління Перечинської районної державної адміністрації Керецман Л.В.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  1. Розгляд листа фінансового управління Перечинської районної державної адміністрації.

 

СЛУХАЛИ: 1.Голова комісії  Крупчинський Б.Ю., зачитав лист фінансового управління Перечинської районної державної адміністрації від 28.08.2019 року № 02-14/394 про погодження слідуючих змін до районного бюджету, який надійшов на розгляд комісії.

Інформувала: Керецман Л.В.-  начальник фінансового управління районної державної адміністрації. Повідомила, що пропонується затвердити (погодити) висновок слідуючих змін до районного бюджету, а саме: внести зміни до назви об»єкта по головному розпоряднику коштів районного бюджету – відділу освіти, молоді та спорту Перечинської районної державної адміністрації (КПКВК 0617363): «Реконструкція котельні в Тур»я – Реметівській ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул.. Центральна, 24а в с.Тур»ї Ремети Перечинського району Закарпатської області» замінити на «Капітальний ремонт котельні в Тур»я-Реметівській ЗОШ І-ІІІ ступенів Перечинського району».

Пояснила присутнім, що рішенням сесії районної ради спрямовано субвенцію з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій на «Капітальний ремонт котельні в Тур»я-Реметівській ЗОШ І-ІІІ ступенів Перечинського району», а також рішенням сесії виділено кошти районного бюджету на спів фінансування проведення капітального ремонту. Це державні цільові кошти при зміні назви об»єкту залишаться невикористаними, тому пропозиція депутата районної ради Цапика В.Й.,  яка була підтримана на сесії про  змінену  назви: з «Капітальний  ремонт котельні в Тур’я-Реметівській ЗОШ І-ІІІ ступенів Перечинського району» на «Реконструкція котельні  в Тур»я-Реметівській ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул.Центральна, 24а в с.Тур’ї Ремети Перечинського району Закарпатської області, є помилковою.

ВИСТУПИЛИ: Белей Г.С. – запропонувала затвердити висновок щодо внесення змін до назви об»єкта по головному розпоряднику коштів районного бюджету – відділу освіти, молоді та спорту Перечинської районної державної адміністрації (КПКВК 0617363): «Реконструкція котельні в Тур»я – Реметівській ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул.. Центральна, 24а в с.Тур»ї Ремети Перечинського району Закарпатської області» замінити на «Капітальний ремонт котельні в Тур»я-Реметівській ЗОШ І-ІІІ ступенів Перечинського району»

 

ВИРІШИЛИ: Висновок щодо внесення змін до назви об»єкта по головному розпоряднику коштів районного бюджету – відділу освіти, молоді та спорту Перечинської районної державної адміністрації (КПКВК 0617363): «Реконструкція котельні в Тур»я – Реметівській ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул.. Центральна, 24а в с.Тур»ї Ремети Перечинського району Закарпатської області» замінити на «Капітальний ремонт котельні в Тур»я-Реметівській ЗОШ І-ІІІ ступенів Перечинського району» затвердити і направити фінансовому управлінню Перечинської районної державної адміністрації для реагування та використання.

 

Голосували : За-  5 , проти-   0 ,  утримався- 1 (Баєва О.М.).

 

 

 

Голова комісії                                                               Б.Ю.Крупчинський

Заступник голови комісії                                            Г.С. Белей                                     

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту