ПРОТОКОЛ засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики

Шановні працівники сільського господарства Перечинщини!
15.11.2019
Про затвердження списку  присяжних Перечинського районного суду Закарпатської області
15.11.2019
Показати всі

ПРОТОКОЛ засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики

ПРОТОКОЛ

засідання постійної комісії з питань

економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики

11 листопада  2019  року

м.Перечин 10.00

Присутні : Голова комісії Крупчинський Б.Ю. ;

заступник голови комісії  Белей Г.С.;

Члени комісії : Баєва О.М., Лабич М.І., Токар Н.І., Кравець В.В.

Відсутні : Олефір  В.І., Поприк В.І., Семен М.М.

В засіданні взяли участь: заступник голови районної ради М.М.Петрішко, керуючий справами районної ради Й.І.Цвік.

 ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  1. Розгляд листів та заяви.

Головуюча Белей Г.С.

СЛУХАЛИ: Лист фінансового управління райдержадміністрації від  5.11.2019 року № 520/02-15 щодо висновків по змінах до районного бюджету по  головному розпоряднику бюджетних коштів- управлінню соціального захисту населення.Інформувала Белей Г.С., яка повідомила, що згідно висновків  пропонується зменшити обсяг доходів  та видатків загального фонду в сумі 86000 грн. на дітей –сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Також пропонується перерозподіл видатків за  бюджетними програмами по управлінню в сумі 26200 грн.

Крупчинський Б.Ю. вніс пропозицію- висновки затвердити.

ВИРІШИЛИ: Висновки щодо змін  до районного бюджету по  головному розпоряднику бюджетних коштів- управлінню соціального захисту населення затвердити.

Голосували: «За»-6 чол., проти – 0 , утримався – 0.(одноголосно).

СЛУХАЛИ: Лист Перечинської районної державної адміністрації від 05.11.2019 року № 448/01-31- звіт по резервному фонду  районного бюджету на 10 місяців 2019 року. Інформувала Белей Г.С., яка ознайомила присуніх із звітом.

Крупчинський Б.Ю. вніс пропозицію- звіт затвердити.

ВИРІШИЛИ: Звіт  по  спрямуванню коштів   резервного фонду  районного бюджету на 10 місяців 2019 року затвердити.

Голосували: «За»-6 чол.(одноголосно).

СЛУХАЛИ: Лист фінансового управління районної державної адміністрації від  07.11.2019 року № 02-17/526 щодо аналізу використання бюджетних коштів за 2019 рік. Інформувала Белей Г.С., яка повідомила, що відповідно до рекомендацій   нашої депутатської комісії щодо надання аналізу використання коштів різних бюджетів у 2019 році, ми звернулись  з листом у фінансове управління районної державної адміністрації , з метою отримання районною радою такої інформації. Відповідно ми отримали відповідь з цього питання- аналіз використання коштів різних бюджетів у 2019 році по об»єктах та галузевих Програмах головних розпорядників коштів за рахунок державного та місцевих бюджетів по загальному та спеціальному фондах  ( додається)(зачитала).

Крупчинський Б.Ю. -Лист фінансового управління районної державної адміністрації від  07.11.2019 року № 02-17/526 взяти до відома.

ВИРІШИЛИ: Лист фінансового управління районної державної адміністрації від  07.11.2019 року № 02-17/526 взяти до відома.

Голосували: «За»-6 чол.(одноголосно).

СЛУХАЛИ: Звернення батьків учнів Т.Реметівської дитячої музичної школи щодо капітального ремонту будівлі, яку надали в оренду для музичної школи в с.Т.Ремета..

Інформувала Белей Г.С.(зачитала звернення). Головуюча також повідомила, що на засіданні 36 сесії районної ради прийнято звернення до обласної ради, обласної державної адміністрації по внесенню цього об»єкта у  перелік  об2єктів  щодо фінансування в 2020 році. Внесла пропозицію-копію звернення ще направити до фінансового управління районної державної адміністрації.

ВИРІШИЛИ: Копію звернення батьків учнів Т.Реметівської дитячої музичної школи від 29.10.2019 року щодо виділення коштів на проведення  капітального ремонту будівлі направити у фінансове управління райдержадміністрації.

Голосували: «За»-6 чол.(одноголосно).

Головуюча Белей Г.С.-на цьому питання порядку денного вичерпані. Засідання комісії оголошується закритим.

 

Голова комісії                                                                     Крупчинський Б.Ю.

Заступник голови  комісії                                                  Белей Г.С.

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту