ПРОТОКОЛ засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики

Шановні працівники сільського господарства Перечинщини!
15.11.2019
Шановні краяни!
21.11.2019
Показати всі

ПРОТОКОЛ засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики

ПРОТОКОЛ

засідання постійної комісії з питань

економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики

11 листопада  2019  року

м.Перечин 10.00

Присутні : Голова комісії Крупчинський Б.Ю. ;

заступник голови комісії  Белей Г.С.;

Члени комісії : Баєва О.М., Лабич М.І., Токар Н.І., Кравець В.В.

Відсутні : Олефір  В.І., Поприк В.І., Семен М.М.

В засіданні взяли участь: заступник голови районної ради М.М.Петрішко, керуючий справами районної ради Й.І.Цвік.

 ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  1. Розгляд листів та заяви.

Головуюча Белей Г.С.

СЛУХАЛИ: Лист фінансового управління райдержадміністрації від  5.11.2019 року № 520/02-15 щодо висновків по змінах до районного бюджету по  головному розпоряднику бюджетних коштів- управлінню соціального захисту населення.Інформувала Белей Г.С., яка повідомила, що згідно висновків  пропонується зменшити обсяг доходів  та видатків загального фонду в сумі 86000 грн. на дітей –сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Також пропонується перерозподіл видатків за  бюджетними програмами по управлінню в сумі 26200 грн.

Крупчинський Б.Ю. вніс пропозицію- висновки затвердити.

ВИРІШИЛИ: Висновки щодо змін  до районного бюджету по  головному розпоряднику бюджетних коштів- управлінню соціального захисту населення затвердити.

Голосували: «За»-6 чол., проти – 0 , утримався – 0.(одноголосно).

СЛУХАЛИ: Лист Перечинської районної державної адміністрації від 05.11.2019 року № 448/01-31- звіт по резервному фонду  районного бюджету на 10 місяців 2019 року. Інформувала Белей Г.С., яка ознайомила присуніх із звітом.

Крупчинський Б.Ю. вніс пропозицію- звіт затвердити.

ВИРІШИЛИ: Звіт  по  спрямуванню коштів   резервного фонду  районного бюджету на 10 місяців 2019 року затвердити.

Голосували: «За»-6 чол.(одноголосно).

СЛУХАЛИ: Лист фінансового управління районної державної адміністрації від  07.11.2019 року № 02-17/526 щодо аналізу використання бюджетних коштів за 2019 рік. Інформувала Белей Г.С., яка повідомила, що відповідно до рекомендацій   нашої депутатської комісії щодо надання аналізу використання коштів різних бюджетів у 2019 році, ми звернулись  з листом у фінансове управління районної державної адміністрації , з метою отримання районною радою такої інформації. Відповідно ми отримали відповідь з цього питання- аналіз використання коштів різних бюджетів у 2019 році по об»єктах та галузевих Програмах головних розпорядників коштів за рахунок державного та місцевих бюджетів по загальному та спеціальному фондах  ( додається)(зачитала).

Крупчинський Б.Ю. -Лист фінансового управління районної державної адміністрації від  07.11.2019 року № 02-17/526 взяти до відома.

ВИРІШИЛИ: Лист фінансового управління районної державної адміністрації від  07.11.2019 року № 02-17/526 взяти до відома.

Голосували: «За»-6 чол.(одноголосно).

СЛУХАЛИ: Звернення батьків учнів Т.Реметівської дитячої музичної школи щодо капітального ремонту будівлі, яку надали в оренду для музичної школи в с.Т.Ремета..

Інформувала Белей Г.С.(зачитала звернення). Головуюча також повідомила, що на засіданні 36 сесії районної ради прийнято звернення до обласної ради, обласної державної адміністрації по внесенню цього об»єкта у  перелік  об2єктів  щодо фінансування в 2020 році. Внесла пропозицію-копію звернення ще направити до фінансового управління районної державної адміністрації.

ВИРІШИЛИ: Копію звернення батьків учнів Т.Реметівської дитячої музичної школи від 29.10.2019 року щодо виділення коштів на проведення  капітального ремонту будівлі направити у фінансове управління райдержадміністрації.

Голосували: «За»-6 чол.(одноголосно).

Головуюча Белей Г.С.-на цьому питання порядку денного вичерпані. Засідання комісії оголошується закритим.

 

Голова комісії                                                                     Крупчинський Б.Ю.

Заступник голови  комісії                                                  Белей Г.С.

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту