ПРОТОКОЛ засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики

Про внесення змін до  рішення районної ради від 20 грудня 2018 року № 526 “Про районний бюджет на 2019 рік” із змінами від 14.03.2019 року,  від 27.06.2019 року)
12.08.2019
Протокол № 36 засідання тридцять п”ятої сесіїї районної ради УІІ скликання
15.08.2019
Показати всі

ПРОТОКОЛ засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики

 

06 серпня  2019  року

м.Перечин 14.00

Присутні : Голова комісії Крупчинський Б.Ю. ;

заступник голови комісії  Белей Г.С.;

Члени комісії : Баєва О.М., Поприк В., Кравець В.В.

Відсутні : Токар Н.І., Олефір  В.І., Лабич М.І. ,Семен М.М.

В засіданні взяли участь: заступник голови комісії  Петрішко М.М., заступник голови районної ради;

Цвік Й.І.,     керуючий справами виконавчого апарату районної ради;

Гулей-Шикула О.Ф., радник голови районної ради з питань юридичного забезпечення.

 

Запрошені:

 Ладомиряк М.П., голова райдержадміністрації

Гавриляк І. С. , начальник відділу охорони здоров»я    районної державної адміністрації;

  Гапак С.А., в.о.начальника фінансового управління  районної  державної адміністрації;

 Цвік В.І., начальник управління соціального захисту населення  районної державної адміністрації;

Чиняк Л.В., заступник начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Головуюча Белей Г.С.

  1. Про реорганізацію шляхом перетворення Перечинської центральної районної лікарні в комунальне некомерційне підприємство «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області.

Інформує:  Гавриляк І.С., начальник відділу   охорони здоров»я   районної 

    державної адміністрації.

  1. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2018 року № 526 «Про районний бюджет на 2019 рік» (із змінами від 14.03.2019року та 27.06.2019 року).

Інформує:  Гапак С.А., в.о.начальника фінансового  управління районної   державної адміністрації.

3.Розгляд листів.

СЛУХАЛИ: Про реорганізацію шляхом перетворення Перечинської центральної   районної лікарні в комунальне некомерційне підприємство «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області.

Інформувала:  Гавриляк І.С., начальник відділу   охорони здоров»я   районної  державної адміністрації, яка повідомила, що з  метою підвищення рівня медичного обслуговування, розширення можливостей щодо його доступності та якості, впровадження нових підходів щодо організації роботи закладів охорони здоров’я та їх фінансового забезпечення, підвищення ефективності використання бюджетних коштів ,відповідно до статті 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» необхідно реорганізувати заклад охорони здоров’я  Перечинська центральна районна лікарня   шляхом перетворення його в комунальне некомерційне підприємство «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області .

Комунальне некомерційне підприємство «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області є правонаступником всіх   прав та обов’язків  реорганізованої  Перечинської центральної районної лікарні.

Доповідач відмітила, що необхідно утворити комісію з реорганізації шляхом перетворення Перечинської центральної районної лікарні та затвердити її склад .Вона  внесла пропозицію:

Голова комісії:

Данилаш В.В., – головний лікар Перечинської центральної  районної лікарні,

Члени комісії:

Бондар М.М. – головний бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу охорони здоров’я Перечинської райдержадміністрації;

Гавриляк І.С. – начальник відділу охорони здоров’я  Перечинської  райдержадміністрації;

Гулей-Шикула О.Ф.- радник голови ради з питань юридичного забезпечення, депутат Перечинської районої ради ;

Мулеса М.В. – юрисконсульт Перечинської центральної районної лікарні;

Романюк О.А – завідуюча терапевтичним відділенням Перечинської центральної районної лікарні, депутат Перечинської районної ради;

Шеян Ю.Ю. – голова постійної комісії районної ради з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров”я, культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації.

Місцем роботи комісії з реорганізації шляхом перетворення Перечинської центральої районної лікарні визначити приміщення за адресою: вул. Ужанська,8 м.Перечин 89200.

Доповідач наголосила, що.  комісія з реорганізації шляхом перетворення повинна: забезпечити здійснення усіх організаційно-правових заходів, пов’язаних з реорганізацією юридичної особи шляхом перетворення відповідно до вимог чинного законодавства України;

Повідомити в установленому чинним законодавством України порядку працівників Перечинської центральної районної лікарні про реорганізацію закладу. Забезпечити дотримання соціально-правових гарантій працівників Перечинської центральної районної лікарні у порядку та на умовах, визначених чинним законодавством України;

Провести інвентаризацію майна Перечинської центральної районної лікарні;

Здійснити усі розрахунки за зобов’язаннями Перечинської центральної районної лікарні;

Скласти передавальний акт, проект статуту Комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області та подати їх на затвердження до Перечинської районної ради після закінчення строку пред’явлення вимог кредиторами до Перечинської центральної районної лікарні;

Голові комісії з реорганізації шляхом перетворення надати державному реєстратору усі документи, передбачені Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», для проведення державної реєстрації реорганізації Перечинської центральної районної лікарні  шляхом перетворення в Комунальне некомерційне підприємство «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області.

ВИСТУПИЛИ: Поприк В.І. вніс пропозицію: включити до складу комісії  з реорганізації шляхом перетворення Перечинської центральної   районної лікарні в комунальне некомерційне підприємство «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області представника виконавчої влади- Чомоляк Марину Іванівну, заступника голови райдержадміністрації.

ВИРІШИЛИ: Проект рішення з пропозицією схвалити та винести на розгляд чергової сесії районної ради.

Голосували: «За»- 5 чол.(одноголосно).

СЛУХАЛИ: 2. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2018 року № 526 «Про районний бюджет на 2019 рік» (із змінами від 14.03.2019року та 27.06.2019 року).

Інформувала:  Гапак С.А., в.о.начальника фінансового  управління районної   державної адміністрації, яка повідомила, що в проект рішення включено зміни до доходів районного бюджету на 2019 рік на суму 3091,2 тис.грн., з яких за рахунок перевиконання доходів по загальному фонду – 643,0 тис.грн. та за рахунок надходжень до бюджету розвитку – 172,2 тис.грн., за рахунок додаткового обсягу міжбюджетних трансфертів – 2276,0 тис.грн. (загальний фонд – 776,0 тис.грн., спеціальний фонд – 1500,0 тис.грн.).

Додатковий обсяг міжбюджетних трансфертів включає кошти:

– субвенції з місцевого бюджету на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для сімей осіб, визначених абзацами 5-8 пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», для осіб з інвалідністю І-ІІ групи, яка настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, визначених пунктами 11-14 частини другої статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та які потребують поліпшення житлових умов за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету в сумі 746,0 тис.грн. (головний розпорядник – управління соціального захисту населення райдержадміністрації);

– субвенції з місцевого бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, за рахунок залишку коштів відповідної субвенції з державного бюджету, що утворився на кінець 2017 року (спеціальний фонд) в сумі 1500,0 тис.грн. для придбання службового автотранспорту для медичних працівників АЗПСМ с. Турички, Порошково, Т.Поляна. (головний розпорядник коштів – відділ охорони здоров‘я райдержадміністрації);

– іншої субвенції з бюджету ОТГ для відшкодування вартості препаратів інсуліну хворим на цукровий діабет в сумі 30,0 тис.грн.

Розподіл коштів від перевиконання дохідної частини по загальному фонду на суму 643,0 тис.грн.:

Відділ охорони здоров’я райдержадміністрації – 111,0 тис.грн.:

– для підготовки котелень № 1 і № 2 до опалювального сезону – 46,0 тис. грн.

– Програма цукровий та нецукровий діабет – 65,0 тис. грн.

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації – 150,0 тис.грн.:

– придбання котла для Поляно-Гутянської ЗОШ І-ІІ ступенів – 90,0 тис. грн.

– на оплату за експертизу і технічний звіт по проекту відновлення покрівлі на початковими класами  Тур’я-Реметівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 10,0 тис. грн.

– на проведення пусконалагоджувальних робіт по підготовці до зими закладів освіти – 30,0 тис. грн.

– на програму розвитку футболу (оплата послуг з харчування на період проведення змагань)  – 10,0 тис. грн.

– на оплату послуг з проведення біохімічного аналізу води у закладах освіти – 10,0 тис. грн.

Відділ культури райдержадміністрації – 52,0 тис.грн.:

– на програму розвитку культури – 40,0 тис. грн. (Лемківська ватра)

– на відшкодування спожитої електроенергії Порошківській сільській раді за музичну школу і бібліотеку – 12,0 тис. грн.

Райдержадміністрація – 115,0 тис.грн.

– на дрібний поточний ремонт автомобільної дороги районного значення С 070803  Турички-Липовець км 0+000-7+200 – 105,0 тис. грн.

–  на Районну Програму забезпечення права дитини на виховання у сімейному оточенні на 2018-2025 роки – 10,0 тис. грн. (придбання ліцензії до програми Діти та принтера)

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації – 20,0 тис.грн.

–  на проведення поточного ремонту приміщень управління – 20,0 тис. грн. (Програма забезпечення реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення у Перечинському районі на 2016-2020 роки)

Фінансове управління райдержадміністрації – 195,0 тис.грн.:

– Програма забезпечення реалізації державної бюджетної політики  з питань фінансів на території району на 2016-2019 роки – 10,0 тис.грн. (нарахування на допомогу по вагітності і пологах бухгалтера – 5,0 тис. грн., оплата за електроенергію – 5,0 тис. грн.

– Т. Пасіцька сільська рада: на виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям – 50,0 тис. грн.

– Т. Полянська сільська рада: на заробітну плату працівникам дошкільного закладу – 40,0 тис. грн.

–  Вільшинківська сільська рада: на нарахування на допомогу по вагітності і пологах бухгалтеру та заробітна плата  – 15,0 тис. грн.

– Т. Бистрянська сільська рада на  капітальний ремонт  вул.  Духновича (від буд. 93 до буд. 141) в с.Тур’я Бистра, Перечинського району – 50,0 тис. грн.

– Порошківська сільська рада:на заробітну плату працівникам дошкільного закладу освіти – 30,0 тис. грн.

Розподіл коштів за рахунок надходжень до бюджету розвитку – 172,2 тис.грн.:

– капітальний ремонт будівлі поліклінічного корпусу Перечинської ЦРЛ (заміна вікон і дверей) – 16,7 тис. грн. (відділ охорони здоров‘я);

– капітальний ремонт будівлі стоматологічного відділення Перечинської ЦРЛ – 55,5 тис. грн. (відділ охорони здоров‘я );

– капітальний ремонт покрівлі Вільшинківської ЗОШ І-ІІ ступенів – НВК – 100,0 тис. грн. (відділ освіти, молоді та спорту).

Спрямування нерозподіленого залишку медичної субвенції в сумі 269,8 тис.грн.:

– виготовлення ліцензій – 50,0 тис. грн. (реформування вторинного рівня медицини);

– оплата послуг експертної оцінки майна – 219,8 тис. грн.

Спрямування залишку коштів спеціального фонду (бюджету розвитку) – 19,3 тис.грн.

– капітальний ремонт будівлі поліклінічного корпусу Перечинської ЦРЛ (заміна вікон і дверей) – 19,3  тис. грн. (відділ охорони здоров‘я)

 

ВИСТУПИЛИ: Белей Г.С. внесла пропозицію: фінансовому управлінню райдержадміністрації вишукати можливість щодо  виділення додаткових 20 тис.грн. на проведення поточного ремонту управління  соціального захисту населення райдержадміністрації.

Поприк В.І. вніс пропозицію: зняти 15 тис. грн. із Вільшинківської сільської ради та спрямувати на фінансування Програми «Цукровий та нецукровий діабет»

Чиняк Л.В., заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації повідомила, що управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації поступили кошти з   субвенції   місцевого бюджету на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для сімей осіб, визначених абзацами 5-8 пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», для осіб з інвалідністю І-ІІ групи, яка настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, визначених пунктами 11-14 частини другої статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та які потребують поліпшення житлових умов за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету в сумі 746,0 тис.грн. Ці кошти призначені для виплати Опаленику В. Наразі ще відкрито кримінальне провадження щодо  неправильності взяття його на квартирний облік. Як на заразі бути з оплатою Опаленику В. вищевказаних коштів  ?

Поприк В.І.- Ви хочете прикритись рішенням нашої комісії. Але ви є розпорядником коштів , вирішувати Вам.

ВИРІШИЛИ: Проект рішення із пропозиціями схвалити та винести на розгляд чергової сесії районної ради.

Голосували: «За»- 5 чол.(одноголосно).

Цвік Й.І. запропонував включити питання з голоса: Про внесення змін до Районної  програми з  ремонту та  утримання доріг в населених пунктах Перечинського району на 2016-2020 роки (із змінами від 29.11.2017 року, від 14.12.2017 року, від 14.06.2018 року, від 15.08.2018 року, від 20.12.2018 року, від 27.06.2019 року).

Белей Г.С., головуюча-а зараз переходимо до розгляду листів, які надійшли на розгляд комісії.

РОЗГЛЯД ЛИСТІВ:

СЛУХАЛИ:  1. Лист Перечинської райдержадміністрації від 26.06.2019 року № 01-18/848 –відповідь щодо заборгованості по пенсійному фонду.

Інформує: Голова комісії Крупчинський Б.Ю.

ВИРІШИЛИ: Взяти до відома. Направити до пенсійного фонду.

Голосували : За- 5 чол. ,  проти-  0      ,    утримався-  0      .

 СЛУХАЛИ:  2. Лист Перечинської райдержадміністрації від 01.07.2019 року № 291/01-31- звіт по резервному фонду за І півріччя.

Інформує: Голова комісії Крупчинський Б.Ю.

ВИРІШИЛИ: Взяти до відома.

Голосували : За- – 5 чол. ,  проти-  0      ,    утримався-  0      .

СЛУХАЛИ:  3. Лист Служби у справах дітей Перечинської райдержадміністрації від 15.07.2019 року № 345/01-05 –просять виділити 50 тис.грн.

Інформує: Голова комісії Крупчинський Б.Ю.

ВИРІШИЛИ: Лист Служби у справах дітей Перечинської райдержадміністрації направити у фінуправління райдержадміністрації для відповідного реагування.

Голосували : За- 5 чол.,  проти-   0 ,    утримався- 0 .

СЛУХАЛИ:  4. Лист відділу культури Перечинської райдержадміністрації від 09.07.2019 року № 32/01-25 –бюджетний запит на заходи галузевої Програми-80 тис.грн. та на відшкодування електроенергії- 12,0 тис.грн.

Інформує: Голова комісії Крупчинський Б.Ю.

ВИРІШИЛИ: Лист відділу культури Перечинської райдержадміністрації від 09.07.2019 року № 32/01-25 направити у фінуправління райдержадміністрації для відповідного реагування.

Голосували : За- 5 чол. ,  проти-  0 ,    утримався- 0 .

 СЛУХАЛИ: 5.Лист відділу охорони здоров»я Перечинської райдержадміністрації від 19.07.2019 року № 921/2019 –розподілити за медичну субвенцію

Інформує: Голова комісії Крупчинський Б.Ю.

ВИРІШИЛИ:Лист відділу охорони здоров»я Перечинської райдержадміністрації від 19.07.2019 року № 921/2019 направити у фінуправління райдержадміністрації для відповідного реагування.

Голосували : За- 5 чол.,  проти- 0 ,    утримався-   0 .

 СЛУХАЛИ: 6. Лист відділу охорони здоров»я Перечинської райдержадміністрації від 19.07.2019 року № 922/2019 –просять виділити кошти на заробітну плату, ремонт та медикаменти- 6327,7 тис.грн.

Інформує: Голова комісії Крупчинський Б.Ю.

ВИРІШИЛИ: Лист відділу охорони здоров»я Перечинської райдержадміністрації від 19.07.2019 року № 922/2019 направити у фінуправління райдержадміністрації для відповідного реагування.

Голосували : За- 5 чол.,  проти-   0,    утримався-  0 .

СЛУХАЛИ: 7. Лист Ужгородської місцевої прокуратури  від 17.07.2019 року № 01-99 /5824 вих.19- інформація про результати діяльності місцевої прокуратури на території Перечинського району за 6 місяців 2019 року.

Інформує: Голова комісії Крупчинський Б.Ю.

ВИРІШИЛИ: Лист Ужгородської місцевої прокуратури  від 17.07.2019 року № 01-99 /5824 вих.19-взяти до відома.і внести на розгляд чергової сесії районної ради.

Голосували : За- 5 чол. ,  проти-   0 чол. ,    утримався- 0 чол.

СЛУХАЛИ: 8. Лист фінансового управління  Перечинської райдержадміністрації від 23.07.2019 року № 02-14/341 надсилає проект висновків щодо змін до районного бюджету.

Інформує: Голова комісії Крупчинський Б.Ю.

ВИРІШИЛИ: Взяти  до відома.

Голосували : За-   5 чол.,  проти- 0 чол. ,    утримався- 0 чол. 

СЛУХАЛИ: 9. Лист фінансового управлінняя Перечинської райдержадміністрації від 02.08.2019 року № 02-14/360 Інформує: Голова комісії Крупчинський Б.Ю.

ВИРІШИЛИ: відкликати проект висновків щодо змін до районного бюджету згідно листа 23.07.2019 року № 02-14/341.

Голосували : За-   5 чол. ,  проти-0,    утримався- 0  .

 СЛУХАЛИ: 8.1. Лист   Перечинської райдержадміністрації від 25.07.2019 року № 314/01-31 –просять включити у порядок денний позачергової сесії районної ради питання «про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2018 року № 526 «Про районний бюджет на 2019 рік» із змінами.

Інформує: Голова комісії Крупчинський Б.Ю.

ВИРІШИЛИ: Лист   Перечинської райдержадміністрації від 25.07.2019 року № 314/01-31взяти до відома та включити вищезгадане питання у порядок денний позачергової сесії районної ради.

Голосували : За-   5 чол.,  проти-  0,    утримався-0  .

СЛУХАЛИ: 10. Лист управління соціального захисту населення Перечинської райдержадміністрації від 25.07.2019 року № 988/01.1-01–просять просять залучити до участі в засіданні бюджетної комісії при розгляді висновків по змінах до бюджету.

Інформує: Голова комісії Крупчинський Б.Ю. він наголосив, що на засіданні присутні представники управління соціального захисту населення Перечинської райдержадміністрації і вже висловились з даного питання.

ВИРІШИЛИ: Лист управління соціального захисту населення Перечинської райдержадміністрації взяти до відома.

Голосували : За-   5 чол. ,  проти- 0,    утримався-  0      .

СЛУХАЛИ: 11. Лист відділу містобудування та архітектури Перечинської райдержадміністрації від 23.07.2019 року № 36 –просять виділити на галузеву Програму  в сумі 54 тис.грн.

Інформує:  Голова комісії Крупчинський Б.Ю.

ВИРІШИЛИ: Лист відділу містобудування та архітектури Перечинської райдержадміністрації від 23.07.2019 року № 36 направити у фінуправління райдержадміністрації для відповідного реагування.

Голосували : За-  5 чол. ,  проти-   0     ,    утримався-    0    .

СЛУХАЛИ: 12. Лист відділу освіти,молоді та спорту Перечинської райдержадміністрації від  30.07.2019 року № 01-13/632 –просять виділити на  придбання котла для П.Гутянської ЗОШ -90 тис.грн.; проведення пусконалагоджувальних робіт у котельнях  закладів освіти-35,0 тис.грн., на виконання робіт по проекту «Капітальний ремонт Вільшинківського НВК ЗОШ-І-ІІ ступенів-ДНЗ-3078000грн.; на виготовлення проектно-кошторисної документації «Реконструкція дитячого садка під будівлю Туричківської ЗОШ-250 тис.грн. та інше.

Інформує: Голова комісії Крупчинський Б.Ю.

ВИРІШИЛИ: Лист відділу освіти,молоді та спорту Перечинської райдержадміністрації від  30.07.2019 року № 01-13/632  направити у фінуправління райдержадміністрації для відповідного реагування.

Голосували : За- 5 чол. ,  проти-   0     ,    утримався-   0     .

СЛУХАЛИ: 13. Лист відділу охорони здоров»я райдержадміністрації від 31.07.2019 року №961/2019 просять розподілити медичну субвенцію- 219,8тис.грн.

Інформує: Голова комісії Крупчинський Б.Ю.

ВИРІШИЛИ: Лист відділу охорони здоров»я райдержадміністрації від 31.07.2019 року №961/2019 направити у фінуправління райдержадміністрації для відповідного реагування.

Голосували : За-    5 чол. ,  проти-  0 ,    утримався-   0     .

СЛУХАЛИ: 14. Лист   райдержадміністрації від 02.08. 2019 року №322/2019 звіт про витрачання коштів резервного бюджету за липень2019р.

Інформує: Голова комісії Крупчинський Б.Ю.

ВИРІШИЛИ: Звіт затвердити.

Голосували : За-   5 чол. ,  проти-   0,    утримався-  0 .

Головуюча на засіданні Белей Г.С.- на цьому порядок денний вичерпаний. Засіданні комісії оголошується закритим.

Заступник голови комісії                                         Белей Г.С.

Секретар комісії                                                       Поприк В.І.

 

 

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту