ПРОТОКОЛ засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики

Шановні воїни, ветерани війни, захисники України! Шановні краяни !
12.10.2018
Протокол поіменного голосування від 18 .10.2018
18.10.2018
Показати всі

ПРОТОКОЛ засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики

ПРОТОКОЛ

засідання постійної комісії з питань

економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики

11 жовтня   2018  року

м.Перечин 10.00

Присутні : заступник голови комісії  Белей Г.С.

Члени комісії : Кравець В.В., Баєва О.М., Лабич М.І., Семен М.М.

Відсутні: Олефір В.І., Чомоляк М.Ю.,   Крупчинський Б.Ю. , Поприк В.І.

В засіданні взяли участь:

Ласкін М.І., голови районної ради;

Петрішко М.М., заступник голови районної ради;

Цвік Й.І.- керуючий справами виконавчого апарату районної ради;

Шикула-Гулей О.Ф., радник голови ради з питань юридичного забезпечення ;

 Гапак С.А.,  в.о. начальника  фінансового управління районної державної адміністрації ;

Легеза І.І., начальник  відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації;

Цапик В.Й., начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації;

Пекар М.І., начальник відділу культури районної державної адміністрації;

Гавриляк І.С., завідувач відділу охорони здоров»я районної державної адміністрації;

Кополовець Я.М., директор ДП «Перечинське лісове господарство ; Баратян К.О. ,майстер Ужгородського військового лісництва;

Грицик М.В., заступник начальника відділу у Перечинському районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області;

Шако В.І., головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та з питань цивільного захисту районної державної адміністрації;

Цвік В.І., начальник управління  соціального захисту населення    районної  державної адміністрації;

Луцяк В.І., начальник відділу комунального майна та зв»язків з громадськістю районної ради.

 

                                           ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 1. Про підготовку установ та організацій бюджетної сфери району до роботи в осінньо – зимовий період    2018 -2019 років.
 2. Про стан ведення лісового господарства у лісах постійних користувачів та забезпечення дровами бюджетних установ та населення на території району.
 3. Про стан використання земель сільськогосподарського та несільськогосподарського призначення на території Перечинського району.
 4. Про інформацію Перечинського відділення   поліції Ужгородського   відділу поліції Головного управління Національної поліції у Закарпатській області про стан  боротьби  із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району.
 5. Про роботу відділу освіти, молоді та спорту Перечинської районної державної адміністрації щодо забезпечення якісної дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти в районі та перспективи розвитку.
 6. Про хід виконання районної Програми “Обдарована дитина” на період 2016 – 2020 років (із змінами від 26.10.2017 року, від 16.03.2018 року).
 7. Про хід виконання районної цільової соціальної Програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2017-2021 роки ( із змінами від 14.06.2018 року).
 8. Про хід виконання районної Програми «Цукровий та нецукровий діабет на 2016-2020 роки» (із змінами від 31.03.2016 року, від 14.06.2018року).
 9. Про хід виконання Програми розвитку системи зв»язку, оповіщення та інформатизації цивільного захисту Перечинського району на 2016-2020 роки.
 10. 10. Про хід виконання Програми забезпечення реалізації державної

бюджетної політики з питань фінансів на території району на 2016-2019 роки (із змінами від  08.12.2016 року) за 2017 рік.

 1. Про виконання районної Програми   відпочинку   та   оздоровлення  дітей  на період  до 2017  року (із змінами 29.10.2013 року) та хід виконання Районної програми оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на 2018-2021 роки.
 2. Про внесення змін та доповнень до Програми забезпечення реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення в Перечинському районі на 2016-2020 роки. (із змінами від 14.07.2016 р.,15.09.2016 року, 08.12.2016 року, 20.04.2017 року, 31.08.2017 року.)
 3. Про внесення змін та доповнень до Програми «Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян на 2017-2020 роки (із змінами від 10.10.2017року).
 4. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с.Дубриничі Дубриницької сільської ради Перечинського району Закарпатської області .
 5. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 375 “Про районний бюджет на 2018 рік” (із змінами від 16.03.2018 року, 14.06.2018 року, 15.08.2018 року).

16 Про внесення змін до договору купівлі-продажу.

 1. Про внесення змін та доповнень до Програми ефективного використання майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району на 2015-2019 роки, (із змінами від 20.10.2015 року № 524, від 14.07.2016 року №167, від 23.03.2017 року №267, від 21.12.2017 року № 359).
 2. Про надання в оренду комунального майна.
 3. Про надання в оренду складських приміщень комунального спеціалізованого підприємства-видавництва “ТУРпрес”, що знаходяться за адресою м.Перечин, вул.Ужгородська, 93.
 4. Про надання в оренду частини приміщення першого поверху терапевтичного корпусу Перечинської ЦРЛ.
 5. Про надання в оренду приміщень відділу охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах дітей Перечинської міської ради.
 6. Про звернення депутатів Перечинської районної ради до депутатів Верховної Ради України щодо подолання вето Президента України на Закон України № 5495.
 7. Про делегування повноважень .

Розгляд листів.

 

 Головуюча Белей Г.С.

 

СЛУХАЛИ: 1.  Про   підготовку   установ та організацій бюджетної сфери району до роботи в осінньо – зимовий період    2018 -2019 років.

Інформували: Легеза І.І., начальник  відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації.

Цапик В.Й., начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.

Гавриляк І.С., завідувач відділу охорони здоров»я районної державної адміністрації;

Пекар М.І., начальник відділу культури районної державної адміністрації.

Інформація додається.

ВИСТУПИЛИ: Баєва О.М. запитала у доповідача чи є кошти на підсипку доріг у зимовий період?

Легеза І.І.- просимо кошти у сумі 27 тис.грн.

Головуюча Белей Г.С.  внесла пропозицію: проект рішення схвалити   внести на розгляд сесії районної ради.

ВИРІШИЛИ:  Проект рішення схвалити і внести на розгляд чергової сесії районної ради.

Голосували: «За»-    5     чол., проти – 0 , утримався- 0. (одноголосно).

СЛУХАЛИ: 2.  Про стан ведення лісового господарства у лісах постійних користувачів та  забезпечення дровами бюджетних установ та населення на території району.

Інформували : Кополовець Я.М., директор ДП «Перечинське лісове господарство , Баратян К.О., майстер Ужгородського військового лісництва про стан ведення лісового господарства у лісах постійних користувачів та  забезпечення дровами бюджетних установ та населення на території району. Інформація додається.

ВИСТУПИЛИ: Лабич М.І.запитав,  яка вартість дров для населення?

Кополовець Я.М.- 480 грн.

Ласкін М.І.- голова ради висловився, що необхідно звернутись до Верховної ради , аби замінити попенну плату на земельний податок для сільських рад.

Лабич М.І.- таке питання треба вирішувати перед початком нового року.

Головуюча Белей Г.С. внесла пропозицію: проект рішення  схвалити і внести на розгляд сесії районної ради.

ВИРІШИЛИ:   Проект рішення схвалити і внести на розгляд чергової сесії районної ради.

Голосували: «За»-5 чол., проти – 0 , утримався- 0. (одноголосно).

СЛУХАЛИ: 3.   Про стан використання земель сільськогосподарського та несільськогосподарського призначення на території Перечинського району.

 Інформував: Грицик М.В., заступник начальника відділу у Перечинському районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області про стан використання земель сільськогосподарського та несільськогосподарського призначення на території Перечинського району.

Головуюча Белей Г.С.  внесла пропозицію: проект рішення  схвалити і внести на розгляд сесії районної ради.

ВИРІШИЛИ:   Проект рішення схвалити і внести на розгляд чергової сесії районної ради.

Голосували: «За»-5 чол., проти – 0 , утримався- 0. (одноголосно).

СЛУХАЛИ: 4. Про інформацію Перечинського  відділення   поліції Ужгородського   відділу поліції Головного управління Національної поліції у Закарпатській області про стан  боротьби  із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району.

Головуюча Белей Г.С.  внесла пропозицію: проект рішення  схвалити і внести на розгляд сесії районної ради.

ВИРІШИЛИ:   Проект рішення схвалити і внести на розгляд чергової сесії районної ради.

Голосували: «За»-5 чол., проти – 0 , утримався- 0. (одноголосно).

СЛУХАЛИ: 5.  Про роботу відділу освіти, молоді та спорту Перечинської районної державної адміністрації щодо забезпечення якісної дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти в районі та перспективи розвитку.

Інформував :Цапик В.Й.начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації про роботу відділу освіти, молоді та спорту Перечинської районної державної адміністрації щодо забезпечення якісної дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти в районі та перспективи розвитку /Інформація додається/.

Головуюча Белей Г.С.  внесла пропозицію: проект рішення схвалити і внести на розгляд чергової сесії районної ради.

ВИРІШИЛИ:   Проект рішення схвалити і внести на розгляд чергової сесії районної ради.

Голосували: «За»-5 чол., проти – 0 , утримався- 0. (одноголосно).

СЛУХАЛИ: 6. Про  хід виконання районної Програми “Обдарована дитина” на період 2016 – 2020 років (із змінами  від 26.10.2017року, від 16.03.2018 року).

Інформував: Цапик В.Й.- начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації про хід виконання Програми.

Головуюча Белей Г.С.  внесла пропозицію: проект рішення схвалити і внести на розгляд чергової сесії районної ради.

ВИРІШИЛИ:   Проект рішення схвалити і внести на розгляд чергової сесії районної ради.

Голосували: «За»-5 чол., проти – 0 , утримався- 0. (одноголосно).

СЛУХАЛИ: 7.  Про хід виконання районної цільової соціальної Програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2017-2021 роки  ( із змінами від 14.06.2018р.).

Інформував: Гавриляк І.С., завідувач відділу охорони здоров»я районної державної адміністрації про хід виконання Програми.

Головуюча Белей Г.С.  внесла пропозицію: проект рішення схвалити і внести на розгляд чергової сесії районної ради.

ВИРІШИЛИ:   Проект рішення схвалити і внести на розгляд чергової сесії районної ради.

Голосували: «За»-5 чол., проти – 0 , утримався- 0. (одноголосно).

СЛУХАЛИ: 8. Про хід виконання районної Програми «Цукровий та нецукровий діабет на 2016-2020 роки» (із змінами від 31.03.2016 року, від 14.06.2018року).

 Інформував: Гавриляк І.С., начальник відділу охорони здоров»я   районної  державної адміністрації про хід виконання Програми.

ВИСТУПИЛИ: Баєва О.М. зауважила, щоб міська рада теж виділила кошти на придбання інсуліну для хворих на цукровий діабет.

Головуюча Белей Г.С.  внесла пропозицію: проект рішення схвалити і внести на розгляд чергової сесії районної ради.

ВИРІШИЛИ:   Проект рішення схвалити і внести на розгляд чергової сесії районної ради.

Голосували: «За»-5 чол., проти – 0 , утримався- 0. (одноголосно).

СЛУХАЛИ: 9. Про хід виконання Програми розвитку системи зв»язку, оповіщення та інформатизації  цивільного захисту  Перечинського району на 2016-2020 роки.

Інформував: Шако В.І., головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та з питань цивільного захисту районної державної адміністрації про хід виконання Програми.

Головуюча Белей Г.С.  внесла пропозицію: проект рішення схвалити і внести на розгляд чергової сесії районної ради.

ВИРІШИЛИ:   Проект рішення схвалити і внести на розгляд чергової сесії районної ради.

Голосували: «За»-5 чол., проти – 0 , утримався- 0. (одноголосно).

СЛУХАЛИ: 10.Про хід виконання Програми забезпечення реалізації

бюджетної політики з питань фінансів на території району на 2016-2019 роки (із змінами від  08.12.2016 року) за 2017 рік.

Інформувала: Гапак С.А., в.о.  начальника  фінансового управління   районної  державної адміністрації  про хід виконання Програми.

Головуюча Белей Г.С.  внесла пропозицію: проект рішення схвалити і внести на розгляд чергової сесії районної ради.

ВИРІШИЛИ:   Проект рішення схвалити і внести на розгляд чергової сесії районної ради.

Голосували: «За»-5 чол., проти – 0 , утримався- 0. (одноголосно).

СЛУХАЛИ: 11. Про виконання районної  Програми   відпочинку   та   оздоровлення  дітей  на період  до 2017  року (із змінами 29.10.2013 року)та хід виконання Районної програми оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на 2018-2021 роки.

Інформував: Цвік В.І., начальник управління  соціального захисту населення    районної  державної адміністрації про хід виконання Програми.

Головуюча Белей Г.С.  внесла пропозицію: проект рішення схвалити і внести на розгляд чергової сесії районної ради.

ВИРІШИЛИ:   Проект рішення схвалити і внести на розгляд чергової сесії районної ради.

Голосували: «За»-5 чол., проти – 0 , утримався- 0. (одноголосно).

СЛУХАЛИ: 12.  Про внесення змін та доповнень до Програми забезпечення реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення в Перечинському районі на 2016-2020 роки. (із змінами від 14.07.2016 р.,15.09.2016 р., 08.12.2016 р., 20.04.2017 р.,31.08.2017 р.)

Інформував: Цвік В.І., начальник управління  соціального захисту населення    районної  державної адміністрації про внесення змін та доповнень.

Головуюча Белей Г.С.  внесла пропозицію: проект рішення схвалити і внести на розгляд чергової сесії районної ради.

ВИРІШИЛИ:   Проект рішення схвалити і внести на розгляд чергової сесії районної ради.

Голосували: «За»-5 чол., проти – 0 , утримався- 0. (одноголосно).

СЛУХАЛИ: 13.  Про внесення змін та доповнень до Програми «Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян на 2017-2020 роки (із змінами від 10.10.2017 року).

Інформував: Цвік В.І., начальник управління  соціального захисту населення    районної  державної адміністрації про внесення змін та доповнень.

Головуюча Белей Г.С.  внесла пропозицію: проект рішення схвалити і внести на розгляд чергової сесії районної ради.

ВИРІШИЛИ:   Проект рішення схвалити і внести на розгляд чергової сесії районної ради.

Голосували: «За»-5 чол., проти – 0 , утримався- 0. (одноголосно).

СЛУХАЛИ: 14. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с.Дубриничі Дубриницької сільської ради Перечинського району Закарпатської області .

Інформував: Грицик М.В., заступник начальника відділу у Перечинському районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с.Дубриничі Дубриницької сільської ради який зазначив, що в 2011 році проект робився в паперовому вигляді, а зараз в електронному

вигляді.

Головуюча Белей Г.С.  зауважила, що в 2011 році і 2018 році – різниця  в 44 га більше.

Грицик М.В. сказав, що ця різниця за рахунок уточнення, але по тих самих межах.

Белей Г.С. внесла пропозицію: проект рішення схвалити і внести на розгляд чергової сесії районної ради.

ВИРІШИЛИ: Проект рішення схвалити і внести на розгляд чергової сесії районної ради.

Голосували: «За»-5 чол., проти – 0 , утримався- 0. (одноголосно).

СЛУХАЛИ: 15.  Про внесення змін до  рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 375 “Про районний бюджет на 2018 рік” (із змінами від 16.03.2018 року, 14.06.2018 року, 15.08.2018 року).

Інформує: Гапак С.А., в.о.  начальника фінансового управління районної державної адміністрації  про внесення змін до  рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 375 “Про районний бюджет на 2018 рік”.

ВИСТУПИЛИ: Баєва О.М. зауважила, що необхідно вказати конкретно в рішенні , що кошти які виділяються сільським радам- для дошкільних навчальних закладів.

Головуюча Белей Г.С.  внесла пропозицію: проект рішення схвалити і внести на розгляд чергової сесії районної ради.

ВИРІШИЛИ:  Проект рішення схвалити і внести на розгляд чергової сесії районної ради.

Голосували: «За»-5 чол., проти – 0 , утримався- 0. (одноголосно).

СЛУХАЛИ: 16. Про внесення змін до договору купівлі-продажу.

Інформує: Луцяк В.І., начальник відділу комунального майна та зв»язків з громадськістю районної ради про внесення змін до договору купівлі-продажу.

Головуюча Белей Г.С.  внесла пропозицію: проект рішення схвалити і внести на розгляд чергової сесії районної ради.

ВИРІШИЛИ:   Проект рішення схвалити і винести на розгляд чергової сесії районної ради.

Голосували: «За»-5 чол., проти – 0 , утримався- 0. (одноголосно).

СЛУХАЛИ: 17.  Про внесення змін та доповнень до Програми ефективного використання майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району на 2015-2019 роки, (із змінами від 20.10.2015 року №524, від 14.07.2016 року №167, від 23.03.2017 року

№267, від 21.12.2017 року №359).

Інформував: Луцяк В.І., начальник відділу комунального майна та зв»язків з громадськістю районної ради про внесення змін та доповнень.

Головуюча Белей Г.С.  внесла пропозицію: проект рішення схвалити і внести на розгляд чергової сесії районної ради.

ВИРІШИЛИ:   Проект рішення схвалити і внести на розгляд чергової сесії районної ради.

Голосували: «За»-5 чол., проти – 0 , утримався- 0. (одноголосно).

СЛУХАЛИ: 18.  Про надання в оренду комунального майна.

Інформував: Луцяк В.І., начальник відділу комунального майна та зв»язків з громадськістю районної ради про надання в оренду комунального майна.

Головуюча Белей Г.С.  внесла пропозицію:проект рішення схвалити і внести на розгляд чергової сесії районної ради.

ВИРІШИЛИ:   Проект рішення схвалити і внести на розгляд чергової сесії районної ради.

Голосували: «За»-5 чол., проти – 0 , утримався- 0. (одноголосно).

СЛУХАЛИ: 19. Про надання в оренду складських приміщень комунального спеціалізованого підприємства-видавництва “ТУРпрес”, що знаходяться за адресою м.Перечин, вул.Ужгородська, 93.

Інформував: Луцяк В.І., начальник відділу комунального майна та зв»язків з громадськістю районної ради про надання в оренду складських приміщень комунального підприємства.

Головуюча Белей Г.С.  внесла пропозицію: проект рішення схвалити і внести на розгляд чергової сесії районної ради.

ВИРІШИЛИ:   Проект рішення схвалити і внести на розгляд чергової сесії районної ради.

Голосували: «За»-5 чол., проти – 0 , утримався- 0. (одноголосно).

СЛУХАЛИ: 20. Про надання в оренду частини приміщення першого поверху терапевтичного корпусу Перечинської ЦРЛ.

Інформував: Луцяк В.І., начальник відділу комунального майна та зв»язків з громадськістю районної ради про надання в оренду частини приміщення першого поверху терапевтичного корпусу Перечинської ЦРЛ.

Головуюча Белей Г.С.  внесла пропозицію: проект рішення схвалити і внести на розгляд чергової сесії районної ради.

ВИРІШИЛИ:   Проект рішення схвалити і внести на розгляд чергової сесії районної ради.

Голосували: «За»-5 чол., проти – 0 , утримався- 0. (одноголосно).

СЛУХАЛИ: 21.  Про надання в оренду приміщень відділу охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах дітей Перечинської міської ради.

Інформував: Луцяк В.І., начальник відділу комунального майна та зв»язків з громадськістю районної ради про надання в оренду приміщень відділу охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах дітей Перечинської міської ради.

Головуюча Белей Г.С.  внесла пропозицію: проект рішення схвалити і внести на розгляд чергової сесії районної ради.

ВИРІШИЛИ:   Проект рішення схвалити і внести на розгляд чергової сесії районної ради.

Голосували: «За»-5 чол., проти – 0 , утримався- 0. (одноголосно).

СЛУХАЛИ: 22. Про звернення депутатів Перечинської районної ради до депутатів Верховної Ради України щодо подолання вето  Президента України на Закон України № 5495.

Інформував: Цвік Й.І., керуючий справами виконавчого апарату районної ради та сказав , що поступило  звернення  подане депутатом районної ради  Рац В.М. щодо подолання вето  на закон щодо вивезення  деревини під виглядом   дров.

Головуюча Белей Г.С.  внесла пропозицію:проект рішення схвалити і внести на розгляд чергової сесії районної ради.

ВИРІШИЛИ:   Проект рішення схвалити і внести на розгляд чергової сесії районної ради.

Голосували: «За»-5 чол., проти – 0 , утримався- 0. (одноголосно).

СЛУХАЛИ: 23.   Про делегування повноважень .

Інформувала: Гулей-Шикула О.Ф., радник голови районної ради з питань юридичного забезпечення про делегування повноважень голові районної ради.

Головуюча Белей Г.С.  внесла пропозицію: проект рішення схвалити і внести на розгляд чергової сесії районної ради.

ВИРІШИЛИ:   Проект рішення схвалити і внести на розгляд чергової сесії районної ради.

Голосували: «За»-5 чол., проти – 0 , утримався- 0. (одноголосно).

Головуюча на засіданні    Белей Г.С.  , заступник голови комісії висловилась, що у зв»язку з виниклою  потребою ще є ряд питань, які потребують розгляду.

Внесла пропозицію, аби на розгляд чергової сесії внести ще такі питання: 1.  Про встановлення надбавки за вислугу років;

 1. Про внесення змін  до рішення районної ради від 08.12.2016 року № 222 «Про затвердження списку присяжних Перечинського районного суду Закарпатської області»  (із змінами від 16.03.2018 року);
 2. Про внесення змін  до рішення районної ради від 18.04.2018 року № 421 « Про вихід  Перечинської районної ради  із  засновників бюджетної установи- Перечинська дитяча музична школа»;
 3. Про затвердження фінансового плану на ІУ квартал 2018 року комунального некомерційного підприємства « Перечинський   районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської  районної  ради Закарпатської області;

5.Про внесення змін до Програми  підвищення ефективності  виконання повноважень  органами виконавчої  влади щодо реалізації державної  регіональної  політики  та впровадження реформ на 2016-2019 роки ( із змінами  від 31.03.2016 року, від 16.09.2016 року, 08.12.2016 року);

 

СЛУХАЛИ:

 1. 1. Про встановлення надбавки за вислугу років.

 

Інформував: Цвік Й.І., керуючий справами виконавчого апарату районної ради про встановлення надбавки за вислугу років заступнику голови районної ради Петрішко  М.М.

Головуюча Белей Г.С.  внесла пропозицію: проект рішення  внести на розгляд чергової сесії районної ради.

Голосували: «За»-5 чол., проти – 0 , утримався- 0. (одноголосно).

СЛУХАЛИ: 2.  Про внесення  змін  до рішення районної ради від 08.12.2016 року № 222 «Про затвердження списку присяжних Перечинського районного

суду Закарпатської області»  (із змінами від 16.03.2018 року).

Інформував: Цвік Й.І., керуючий справами виконавчого апарату районної ради про  внесення  змін  до рішення районної ради від 08.12.2016 року № 222 «Про затвердження списку присяжних Перечинського районного

суду, а саме про виключення зі списку згідно поданої заяви  Бачинського І.Е.

Головуюча Белей Г.С.  внесла проект рішення внести на розгляд чергової сесії районної ради.

Голосували: «За»-5 чол., проти – 0 , утримався- 0. (одноголосно).

СЛУХАЛИ: 3.  Про внесення  змін  до рішення районної ради від 18.04.2018 року № 421 « Про вихід  Перечинської районної ради  із  засновників бюджетної установи- Перечинська дитяча музична школа»

Інформував: Інформував: Цвік Й.І., керуючий справами виконавчого апарату районної ради про внесення  змін.  .

Головуюча Белей Г.С.  внесла пропозицію: проект рішення  внести на розгляд чергової сесії районної ради.

Голосували: «За»-5 чол., проти – 0 , утримався- 0. (одноголосно).

СЛУХАЛИ: 4.  Про затвердження фінансового плану на ІУ квартал 2018 року  комунального некомерційного підприємства « Перечинський   районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської  районної  ради Закарпатської області.

Інформував:  Малишко Ю.Ю., директор комунального некомерційного підприємства « Перечинський   районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської  районної  ради про затвердження фінансового плану на ІУ квартал 2018 року  комунального некомерційного підприємства « Перечинський   районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської  районної  ради Закарпатської області.

Головуюча Белей Г.С.  внесла пропозицію:  проект рішення внести на розгляд чергової сесії районної ради.

Голосували: «За»-5 чол., проти – 0 , утримався- 0. (одноголосно).

СЛУХАЛИ: 5.Про внесення змін до Програми  підвищення ефективності  виконання повноважень  органами виконавчої  влади щодо реалізації державної  регіональної  політики  та впровадження реформ на 2016-2019 роки ( із змінами  від 31.03.2016 року, від 16.09.2016 року, 08.12.2016 року).

Інформував: Цвік Й.І., керуючий справами виконавчого апарату районної ради про внесення  змін  до Програми.

Головуюча Белей Г.С.  внесла пропозицію: проект рішення  внести на розгляд чергової сесії районної ради.

Голосували: «За»-5 чол., проти – 0 , утримався- 0. (одноголосно).

Головуюча Белей Г.С. – а зараз переходимо до розгляду листів, які поступили на розгляд комісії.

РОЗГЛЯД ЛИСТІВ:

СЛУХАЛИ: 1. Лист управління соціального захисту населення  районної державної адміністрації від  31.07.2018 року  №967/02-08 про виділення  коштів для відшкодування наданих пільг населенню у 2016 році та на погашення заборгованості на пільговий проїзд  окремих категорій громадян, а також про виділення коштів для покриття заборгованості перевізнику за здійснене у 2015 році перевезення громадян та надані пільги  послуг зв»язку  у 2016 році ПАТ «Укртелеком».

Інформувала: Заступник голови комісії Белей Г.С. (зачитала лист).

ВИРІШИЛИ: направити у фінуправління райдержадміністрації  для відповідного реагування.

Голосували : За-5 чол.,  проти-   0     ,    утримався- 0         

СЛУХАЛИ: 2. Лист управління соціального захисту населення  районної державної адміністрації від  01.09.2018 року  №969/02-08 про виділення  коштів на 2018 рік для фінансування  заходів «Програми  забезпечення реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення  в Перечинському  районі на 2016-2020 роки».

Інформувала: Заступник голови комісії Белей Г.С. (зачитала лист). Повідомила, що рішенням районної ради від 15 серпня 2018 р. № 464 виділено 10 тис.грн.

ВИРІШИЛИ: Лист взяти до відома.

Голосували : За-5 чол.,   проти-   0     ,    утримався- 0.       

СЛУХАЛИ: 3. Лист відділу освіти, молоді та спорту  районної державної адміністрації від  01.08.2018 року № 01-13/578 про виділення додатково коштів  з районного бюджету для придбання палет для опалювання Дубриницької ЗОШ І-ІІІ ступенів, про забезпечення харчуванням учнів 1-4 класів ЗЗСО Перечинського району, про виготовлення проекту землеустрою для будівництва спортивного майданчика с. Тур»я Бистра.

Інформувала: Заступник голови комісії Белей Г.С. (зачитала лист). Повідомила, що рішенням районної ради від 15 серпня 2018 р. № 464 виділено 20 тис.грн.

ВИРІШИЛИ: Лист взяти до відома.

Голосували : За-5 чол.,   , проти-   0     ,    утримався- 0       

СЛУХАЛИ: 4. Лист відділу освіти, молоді та спорту  районної державної адміністрації від 09.08.2018 року № 01-13/593 про перерозподіл коштів     районного бюджету (освітня субвенція) на капітальний ремонт фасаду Дубриницької ЗОШ І-ІІІ ступенів в сумі 80 тис., а також  про виділення  коштів  для фінансування   заходів «Програми  розвитку пауерліфтингу  Перечинського  району на 2016-2020 роки» та проведення ремонту у приміщенні ІРЦ.

Інформувала: Заступник голови комісії Белей Г.С. (зачитала лист). Повідомила, що рішенням районної ради від 15 серпня 2018 р. № 464 виділено 10 тис.грн. на фінансування Програми  розвитку пауерліфтингу  Перечинського  району на 2016-2020 роки та 20 тис. грн. проведення ремонту у приміщенні ІРЦ.

ВИРІШИЛИ: Лист взяти до відома.

Голосували :  За-5 чол.,   проти-   0     ,    утримався- 0.       

СЛУХАЛИ: 5. Лист відділу культури  районної державної адміністрації від  06.08.2018 року  № 01-03/166 про виділення коштів з районного бюджету на відшкодування паливних дров, пусконалагоджувальних робіт та підготовки клубних установ району до осінньо-зимового періоду.

Інформувала: Заступник голови комісії Белей Г.С. (зачитала лист). Повідомила, що рішенням районної ради від 15 серпня 2018 р. № 464 виділено 47 тис.грн.

ВИРІШИЛИ: Лист взяти до відома.

Голосували : За-5 чол.,  проти-   0,    утримався- 0.       

СЛУХАЛИ: 6. Лист відділу охорони здоров»я районної державної адміністрації від  09.08.2018 року  №1032/2018 про виділення коштів з районного бюджету для придбання виробів медичного призначення для Перечинської ЦРЛ.

Інформувала: Заступник голови комісії Белей Г.С. (зачитала лист). Повідомила, що рішенням районної ради від 15 серпня 2018 р. № 464 виділено 60 тис. грн .

ВИРІШИЛИ: Лист взяти до відома.

Голосували : За-5 чол.,  проти-   0     ,    утримався- 0.       

СЛУХАЛИ: 7. Лист відділу охорони здоров»я районної державної адміністрації від  01.08.2018 року № 975/2018 про виділення коштів    з районного бюджету для забезпечення препаратами інсуліну для мешканців Перечинського району.

Інформувала: Заступник голови комісії Белей Г.С. (зачитала лист). Повідомила, що рішенням районної ради від 15 серпня 2018 р. № 464 виділено 104,5 грн.

ВИРІШИЛИ: Лист взяти до відома.

Голосували : За- 5 чол.,   проти-   0     ,    утримався- 0 .      

СЛУХАЛИ: 8. Лист відділу охорони здоров»я районної державної адміністрації від  01.08.2018 року № 979/2018 про виділення коштів з районного бюджету для забезпечення заробітної плати медпрацівників, медичними препаратами та для фінансування Програм галузі охорони здоров»я.

Інформувала: Заступник голови комісії Белей Г.С. (зачитала лист). Повідомила, що рішенням районної ради від 15 серпня 2018 р. № 464 виділено 401,5 грн.

ВИРІШИЛИ: Лист взяти до відома.

Голосували : За-  5 чол.,   проти-   0     ,    утримався- 0.       

СЛУХАЛИ: 9. Лист КНП «Перечинський районний ЦПМСД» від  06.08.2018 року №40/2018 про виділення коштів  з районного бюджету на придбання комп»ютерів, виплати заробітної плати та виготовлення ліцензії.

Інформувала: Заступник голови комісії Белей Г.С. (зачитала лист). Повідомила, що рішенням районної ради від 15 серпня 2018 р. № 464 виділено кошти.

ВИРІШИЛИ: Лист взяти до відома.

Голосували : За-  5 чол.,   проти-   0     ,    утримався- 0.       

СЛУХАЛИ: 10. Бюджетний запит відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва  районної державної адміністрації від  09.08.2018 року  №4 про виділення  коштів  на фінансування   заходів  Районної програми з ремонту та утримання доріг в населених пунктах Перечинського району (із змінами).

Інформувала: Заступник голови комісії Белей Г.С. (зачитала лист). Повідомила, що рішенням районної ради від 15 серпня 2018 р. № 464 виділено кошти.

ВИРІШИЛИ: Лист взяти до відома.

Голосували : За-   5 чол. , проти-   0 ,    утримався- 0  .

СЛУХАЛИ: 11. Бюджетний запит архівного сектору  районної державної адміністрації від  02.08.2018 року  №64/01-31 про виділення  коштів районного бюджету для фінансування   заходів   «Програми розвитку архівної справи у Перечинському районі на 2016-2020 роки» для зміцнення матеріално-технічної бази.

Інформувала: Заступник голови комісії Белей Г.С. (зачитала лист). ВИРІШИЛИ: Лист  направити у фінуправління для відповідного реагування.

Голосували : За- 5 чол. , проти-   0  ,    утримався- 0  .

СЛУХАЛИ: 12. Бюджетний запит районного товариства інвалідів від  06.12.2017 року  72/02-04 про виділення  коштів з районногго бюджету для забезпечення виконання заходів  Програми сприяння діяльності Перечинського  районного товариства інвалідів  на 2018-2020 роки.

Інформувала: Заступник голови комісії Белей Г.С. (зачитала лист). Повідомила, що рішенням районної ради від 15 серпня 2018 р. № 464 виділено 10 тис.грн.

ВИРІШИЛИ: Лист взяти до відома.

Голосували : За-  5 чол. , проти-   0  ,    утримався- 0  .

СЛУХАЛИ: 13. Звіт про витрачання  коштів резервного фонду  районного бюджету  за 7місяців 2018 року.

Заступник голови комісії Белей Г.С. (зачитала звіт).

ВИРІШИЛИ:  Звіт затвердити.

Голосували : За-  5 чол.,   проти-   0  , утримався-    0 .

СЛУХАЛИ: 14. Лист фінансового управління райдержадміністрації від 27.08.2018 року № 291/01-31 щодо  виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року.

Заступник голови комісії Белей Г.С. (зачитала звіт).

ВИРІШИЛИ: Звіт затвердити.

Голосували : За- 5 чол.,   проти-   0  , утримався-    0  .

СЛУХАЛИ: 15. Заява колективу Т.Полянського ДНЗ від 27.08.2018 року  про відсутність коштів.

Заступник голови комісії Белей Г.С. (зачитала заяву). Повідомила, що нами вже надсилався лист працівникам колективу.

 ВИРІШИЛИ: Заяву направити у фінуправління райдержадміністрації для відповідного реагування. Направити відповідь заявникам.

Голосували : За- 5 чол.  ,   проти-   0 , утримався-    0      .

СЛУХАЛИ: 16. Заява батьків Т.Полянського ДНЗ від 27.08.2018р.

Заступник голови комісії Белей Г.С. (зачитала заяву). Повідомила, що нами вже надсилався лист батькам дітей Т.Полянського ДНЗ.

ВИРІШИЛИ: Заяву направити у фінуправління райдержадміністрації для відповідного реагування. Направити відповідь заявникам.

Голосували : За-5 чол. ,   проти-   0  , утримався-    0   .

СЛУХАЛИ: 17. Лист  Т.Полянської сільської ради від 28.08.2018р.№ 181/02-06 щодо виділення коштів.

Інформувала: Заступник голови комісії Белей Г.С. (зачитала лист). ВИРІШИЛИ: Лист направити у фінуправління райдержадміністрації для відповідного реагування.

Голосували : За- 5 чол. ,   проти-   0 , утримався-    0  .

СЛУХАЛИ: 18. Лист фінансового управління райдержадміністрації від 30.08.2018р. № 02-14/365 про внесення змін до бюджету.

Інформувала: Заступник голови комісії Белей Г.С. (зачитала лист).  ВИРІШИЛИ: Взяти до відома.

Голосували : За- 5 чол. ,   проти-   0 , утримався-    0  .

СЛУХАЛИ: 19. Лист обласного фонду інвестування об»єктів соціальної сфери та промисловості від 29.08.2018 року № 198-08 щодо виділення коштів.

Інформувала: Заступник голови комісії Белей Г.С. (зачитала лист).

ВИРІШИЛИ: Лист направити у фінуправління райдержадміністрації для відповідного реагування.

Голосували : За- 5 чол. ,   проти-   0 , утримався-    0  .

СЛУХАЛИ: 20. Звернення голови районної організації ветеранів війни праці та збройних сил України щодо виділення коштів від 31.08.2018 року.

Інформувала: Заступник голови комісії Белей Г.С. (зачитала лист).

ВИРІШИЛИ: Лист направити у фінуправління райдержадміністрації для відповідного реагування  та надати відповідь щодо можливості фінансування.

Голосували : За- 5 чол. ,   проти-   0 , утримався-    0  .

СЛУХАЛИ: 21. Бюджетний запит  відділу освіти районної державної  адміністрації   від 06.09.2018 року № 01-13/660  щодо виділення  додатково кошти на  Інклюзивно-ресурсний центр.

Інформувала: Заступник голови комісії Белей Г.С. (зачитала  бюджетний запит  ).

ВИРІШИЛИ: бюджетний запит направити у фінуправління райдержадміністрації для відповідного реагування.

Голосували : За-  5 чол. ,   проти-  0 ,    утримався- 0 .

СЛУХАЛИ:  22. Бюджетний запит  відділу освіти районної державної  адміністрації   від 06.09.2018 року № 01-13/662  щодо  проведення  зміни в кошторисах установ освіти.

Інформувала: Заступник голови комісії Белей Г.С. (зачитала  бюджетний запит  ).

ВИРІШИЛИ: бюджетний запит направити у фінуправління райдержадміністрації для відповідного реагування.

Голосували : За-  5 чол. ,   проти-  0 ,    утримався- 0 .

СЛУХАЛИ: 23. Доповідна записка відділу охорони здоров»я районної державної  адміністрації   від 05.09.2018 року № 1136/2018   щодо виділення  коштів  на забезпечення  антибактеріальних препаратів .

Інформувала: Заступник голови комісії Белей Г.С. (зачитала   доповідну записку ).

ВИРІШИЛИ: Доповідну записку направити у фінуправління райдержадміністрації для відповідного реагування.

Голосували : За-  5 чол. ,   проти-  0 ,    утримався- 0 .

СЛУХАЛИ: 24. Звіт про витрачання  коштів резервного фонду районного  бюджету  за 8 місяців 2018 року  .

 Інформувала: Заступник голови комісії Белей Г.С. (зачитала   звіт).

ВИРІШИЛИ:  Звіт затвердити.

Голосували: За-  5 чол. ,   проти-  0 ,    утримався- 0 .

СЛУХАЛИ: 25. Лист Т-Бистрянської сільської ради № 218/02-06 від  13.09.2018 року про виділення коштів на  утримання ДНЗ..

Інформувала: Заступник голови комісії Белей Г.С. (зачитала   Лист).

ВИРІШИЛИ: Лист направити у фінуправління райдержадміністрації для відповідного реагування.

Голосували: За-  5 чол. ,   проти-  0 ,    утримався- 0 .

СЛУХАЛИ: 26. Лист Перечинської районної організації  ветеранів  та пенсіонерів  МВС України  № 07 від 11 вересня 2018 року про виділення коштів на фінансування заходів Програми  на 2018 рік..

Інформувала: Заступник голови комісії Белей Г.С. (зачитала   лист).

ВИРІШИЛИ: Лист направити у фінуправління райдержадміністрації для відповідного реагування та надати відповідь щодо можливості фінансування.

Голосували: За-  5 чол. ,   проти-  0 ,    утримався- 0 .

СЛУХАЛИ: 27. Лист  державного підприємства  «Перечинське лісове господарство»від 28.09.2018 року № 612  про  встановлення ціни  на дрова паливні  для населення.

Інформувала: Заступник голови комісії Белей Г.С. (зачитала   лист).

ВИРІШИЛИ: Лист взяти до відома та  долучити до матеріалів на розгляд чергової сесії.

Голосували: За-  5 чол. ,   проти-  0 ,    утримався- 0 .

СЛУХАЛИ: 28. Лист  національної академії педагогічних наук України  від 19.06.2018 року №  2-6/294 щодо надання згоди  на безоплатну передачу друкованої продукції  НАПН України

Інформувала: Заступник голови комісії Белей Г.С. (зачитала   лист).Повідомила, що нами направлено листа  в райдержадміністрацію з даного питання від 28.09.ц.р.№ 116/01-19. В разі отримання   згоди на безоплатну передачу друкованої продукції  НАПН України питання  пропонувати на розгляд чергової сесії районної ради.

ВИРІШИЛИ: Після отримання згоди від райдержадміністрації на безоплатну передачу друкованої продукції  НАПН України питання внести на розгляд чергової сесії районної ради.

Голосували: За-  5 чол. ,   проти-  0 ,    утримався- 0 .

СЛУХАЛИ : 29. Звіт про витрачання  коштів резервного фонду районного  бюджету  за 8 місяців 2018 року .

Інформувала: Заступник голови комісії Белей Г.С. (зачитала   звіт).

ВИРІШИЛИ:  Звіт затвердити.

Голосували : За-  5 чол. ,   проти-  0 ,    утримався- 0 .

СЛУХАЛИ: 30. Лист  управління  соціального  захисту  населення від 25.09.2018 року № 1200/02-08  про  виділення коштів для покриття заборгованості.

Інформує: Заступник голови комісії Белей Г.С. (зачитала   лист).

ВИРІШИЛИ: Лист направити у фінуправління райдержадміністрації для відповідного реагування та надати відповідь щодо можливості фінансування.

Голосували : За-  5 чол. ,   проти-  0 ,    утримався- 0 .

СЛУХАЛИ: 31. Лист  комунального  некомерційного підприємства « Перечинський  районний  центр первинної  медико-санітарної   допомоги»  від 03.10.2018 року № 79/2018  про  виділення коштів на виплату заробітної плати та інших видатків.

Інформує: Заступник голови комісії Белей Г.С. (зачитала   лист).

ВИРІШИЛИ: Лист направити у фінуправління райдержадміністрації для відповідного реагування та надати відповідь щодо можливості фінансування.

Голосували : За-  5 чол. ,   проти-  0 ,    утримався- 0 .

СЛУХАЛИ: 32. Лист  відділу охорони  здоров»я  РДА  від 05.09.2018 року № 1268/2018  про  виділення коштів для придбання інсуліну, паливних дров , запчастин, медикаментів.

Інформує: Заступник голови комісії Белей Г.С. (зачитала   лист).

ВИРІШИЛИ:  Лист направити у фінуправління райдержадміністрації для відповідного реагування.

Голосували : За-  5 чол. ,   проти-  0 ,    утримався- 0 .

Головуюча Белей Г.С.- на цьому порядок денний вичерпаний. Засідання комісії оголошується закритим.

 

 

 

 Заступник голови комісії                                                     Г.С.Белей

Comments are closed.

Перейти до вмісту